13.05.2005 FCM Bacau – Sportul Studentesc 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 13.05.2005 FCM Bacau – Sportul Studentesc 1-2 (0-0)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 134 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Echipa de pe primul loc este destul de plina de vanatai, contuzii, intinderi si simte si putina oboseala. Nu uitati ca doar Cruceru cu Ferfelea s-au odihnit reciproc in acest retur ;) o repriza a jucat Viorel o alta Florentin, in rest, jucatorii Sportului sunt destul de expusi la lovituri fara a avea inlocuitori pe masura!!!

Dar ar fi bine sa jucam la fel de bine ca panaa acum !!!

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

In 90 de ani de istorie ai clubului suntem pentru prima data in lupta pentru primul loc cu sanse reale si nu reusim sa ne mobilizam pentru o deplasare in forta 😯

Oricum, minibusul de 27 de locuri pleaca din Regie sambata la ora 11.15!!!

Sa speram ca va fi bine si ca vom face impresie frumoasa in Bacau!!!

Poate se milostivesc si zgarciobii aia de colegi ai fratelui tau sa ne dea o nota mai mare pentru galerie, macar un 9, ca in afara de meciul cu Iasi (in care ati luat 7, nu spun “am” pentru ca aveam alte preocupari in acel moment) numai note de “promovare”, intre 0 si 4, am vazut.

Giani
    Member

@ashone wrote:

@lsolcan wrote:

Aseara la “Om la Om”, Calinescu a fact un pariu cu Dinu Gheorghe:ca Bacaul bate pe Sportul (Dinu Gheorghe a mers pe varianta ca nu pierde). Stie Calinescu ceva ce noi nu stim? Sau a pus pariul la misto ca sa aiba cu ce sa umple emisiunea?

DA VOI V-ATI GINDIT CA RAPIDU ARE INTERES SA IA TITLU SI SA FIE SPORTU PE 2???????????ATUNCI steaua si dinamo vad cupele europene la tv!!!!!!!!!!totul se rezuma la faptul ca la bacau la echipa vin banii de la steaua si dinamo,iar rapid avind interesu de mai sus va incerca sa avem arbitraj corect sa luam 3 puncte sa fim acolo sus ei pe 2 si apoi in giulesti sa transam treaba: batem luam titlu,pierdem iau ei. si elimina si pe steaua si pe dinamo din cupe!!!!!!!! atunci sa vezi mistouri!!!!!!! vama e recunoscut de prieten de fluierasi.

Ashule, sa fie si ca tine; poate asa stau oile acasa, pentru a le ura in cel mai mare spirit de fair-play: pasteti fericiti orezul din Ghencea!

horia nistor
    Member

Ma uit la meci si imi creste inima. Cu toate ca eu cred ca va bate rapid cu 1-0 imi dau seama ca e loc sa-i batem pe giulesteni.

Nu au avut nici-o faza clara de gol in prima repriza.

Hai Gloria.

stefan
    Member

Mie mi-e clar ca Rapidul “trebuie” sa ia campionatul. Astept jocul direct, asta va fi adevaratul derby al sezonului.

ultrasro
    Member

Se pare ca suntem 28 de oameni, nu prea mai sunt locuri ;)

Radu Dobrin
    Member

parerea mea este ca victoria rapidului e benefica pentru noi. chiar si scorul de numai 1-0 e bun. sa batem miine si apoi om vedea…

horia nistor
    Member

Nu stiu ce o sa fac la munca pana la 6 dar clar ca o sa ma gandesc numai la meci. M-am trezit cu un gol in stomac, imi vine sa ma culc la loc si sa ma trezesc la 6…

Hai baietii.

Ultras
    Member

Cine nu merge la Bacau vede meciul pe unde apuca. Probleme conjugale… 😈

ionut.ro
    Member

Se poate asculta meciul la radio… ca pe vremuri

cameliu
    Member

@ionut.ro wrote:

Se poate asculta meciul la radio… ca pe vremuri

Din pacate nu…

Tavi
    Member

1-0 pt Bc, r2, min 16 :(

ovidiu
    Member

S-a egalat. Tibi Balan din 11 m dupa un fault la Mazilu.
    Mai este timp pentru o victorie. Hai baietii.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

Tavi
    Member

hai ca se poate! :P

cameliu
    Member

Gooooooooooollllllllllll

Tibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii BAAAAAAAAALLLLLLLLLLLAAAAAAANNNNNNNNNN!!!!!

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 134 total)
  • The topic ‘13.05.2005 FCM Bacau – Sportul Studentesc 1-2 (0-0)’ is closed to new replies.