13.05.2005 FCM Bacau – Sportul Studentesc 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 13.05.2005 FCM Bacau – Sportul Studentesc 1-2 (0-0)

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 134 total)
  • Author
    nicu
    Member

Pfew a trecut si hopul asta.
    Mai avem 3, parca inca mi-e frica sa visez :D

Am suferit enorm, la …RADIO !!!

Am observat ca nu mai mentioneaza nimeni ca SUNTEM PE PRIMUL LOC si dupa etapa aceasta, cel putin pana miercuri !

Ne-am cam obisnuit cu ideea ! :)
    Ne-am obisnuit usor cu binele !
    Sper ca nici pe baieti sa nu-i preseze faptul ca-s pe primul loc.

…. nu mai am cuvinte … sunt MULTUMIT ! :D

lsolcan
    Member

Dinamo – Vaslui = 1 – 1 la pauza

Ar fi prea frumos!

Spawn09
    Member

tot asa dinamo!!!3-1 pt vaslui!!! 😈

lsolcan
    Member

Chiar prea frumos sa fie adevarat:
    Sportul castiga in deplasare si Dinamo pierde acasa. Am plecat la bere.

horia nistor
    Member

dupa ce ca am batut i-am mai pierdut si pe dinamo pe drum. incredibil. in seara asta sunt cel mai fericit om din lume.

bravo baieti.

stefan
    Member

@lsolcan wrote:

Nu stiu cum se face, ca iarasi mi-au facut baietii un cadou de ziua mea (anul trecut pe 14 mai Sportul – Bacau = 1 – 0).

Multumesc!

La Multi Ani!

Anul asta a avut grija si Dinamo sa-ti faca un cadou!

cameliu
    Member

Record de mebri simultani pe forum! 15!

Ultimul record era tot de la “meciul” cu Bacau de acu 3 ani… 0-3… jiji si seche stiu de ce…

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

Record de mebri simultani pe forum! 15!

Ultimul record era tot de la “meciul” cu Bacau de acu 3 ani… 0-3… jiji si seche stiu de ce…

Parca scria undeva recordul de membri pe forum, dar acum nu-l mai vad. Oricum 15 simultan e bine. :D

lucian
    Member

acu o luna eram 200 de membrii…. acum sintem 430…

cat despre meci, acu am ajuns de la bacau, desi a fost un meci mai putin reusit, bine ca am invins….

mai sint 3…. da’ grele

hai studentii

Imi era mai frica de meciul cu Bacaul decat imi este de meciul cu steaua. Banuiesc ca bacauanii s-au bagat in aparare, steaua insa va iesi la joc, n-or sa iaba incotro. si asta ne convine de minune.

Orice ar fi, pe podium tot vom fi si ceea ce conteaza cel mai mult este ca jucatorii ne-au facut fericiti, au facut sa ne simtim mandrii si importanti. Ne-am recastigat demnitatea.
    Indiferent de ce se va intampla de acum incolo eu multumesc acestei echipe de mii si mii de ori pentru tot ceea ce deja mi-a oferit.

Sa revin insa si sa sper ca putem fi lideri si dupa ultimul fluier al ultimei etape.

Ca sa avem sanse mari ed tot, steaua trebuie neaparat sa se impiedice maine de Cfr Cluj. Neaparat, macar egal.
    Apoi vor avea meci cu Bacaul, pe care 200% il vor castiga dar macar sper ca vor fi ceva mai obositi pentru meciul cu noi.
    Si mai sper ca Radoi sa nu joace in Regie.
    Si mai sper sa prinda baietii o zi magnifica si mai sper eu multe…dar ma abtin. Cum spuneam, multumesc echipei ca mi-a dat ocazia sa zic, si acum, cu trei etape inainte de final, SPER.

Haide Sportul! Hai ca se poate!

P.S. Pana la meciul cu Steaua mai incerc sa fac ceva steaguri.

ultrasro
    Member

Starea terenului a influentat decisiv desfasurarea jocului…au obosit chiar si suporterii

mariushi
    Member

importante sunt punctele…eu zic ca daca nu ia titlul…in UEFA tot o sa joace…FORTZA SPORTUL!!!

ORICUM…FINALUL CAMPIONATULUI E DE INFARCT!! STEAUA, RAPID SI SPORTUL SE BAT PE LOCUL 1…foarte tare

roland
    Member

Daca Doamne fereste terminam la egalitate de puncte cu Steaua si Rapid si rezultatele directe sunt impartite (rapid peste steaua, noi peste rapid steaua peste noi) cum facem?
    Cine e pe primul loc? (Sportu eeeee!)
    Golaveraj sau altceva? 🙄

mihada
    Member

Imi pare rau ca acolo la Bacau, nu am reusit sa scandam un MULTUMIM atunci cind echipa a venit sa salute galeria. Ovidiule, poate faci un slogan si cu asta. Cred ca le-ar placea baietilor, indiferent daca bat sau pierd. Eu nu stiu daca voi mai ajunge la vreun meci returul asta, dar ramine pentru viitor.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 134 total)
  • The topic ‘13.05.2005 FCM Bacau – Sportul Studentesc 1-2 (0-0)’ is closed to new replies.