13.06.2009 Sportul Studentesc – Progresul Bucuresti 3-0 awd

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 13.06.2009 Sportul Studentesc – Progresul Bucuresti 3-0 awd

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 34-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 13.06.2009, ora 11:00, stadion Regie.

dragos
    Member

2 SOLIST….ne bate ‘nea Gigi.
    oricum, ei sunt NASII NOSTRI. :ymparty: :ymparty: :ymparty:

07Ex
    Keymaster

Dragos, meciul asta e in iunie. Cine stie, poate pana atunci se desfiinteaza Progresul.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Dragos, meciul asta e in iunie. Cine stie, poate pana atunci se desfiinteaza Progresul.

chiar daca se va intampla cum spui tu, adica sa se desfiinteze, sa stii ca, este posibil, ca, ulterior, sa se reinfiinteze inainte de data disputarii partidei si chiar ne vor bate. =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
    deh, traim in romania si este posibil ORICE !!!!

MarcAntoniu
    Member

In meciul de anul trecut a fost si ghinion.
    Dupa cum s-a jucat ar fi putut castiga Sportul Studentesc.
    1X ;) pentru 13 iunie :D

07Ex
    Keymaster

Sa vedem daca Progresul nu se va desfiinta pana la acest meci. Dupa cum vad situatia la club, nu-i prea vad rezistand prea mult.

MarcAntoniu
    Member

Macar pana pe 13 iunie sa reziste !
    Sa putem nota inca o victorie pentru Sportul Studentesc contra lor :D !!!

07Ex
    Keymaster

Ma cam indoiesc. In orice caz de jucat pe stadionul lor nu cred ca vom mai juca curand. Am inteles ca BNR-ul ii va da afara acum in aprilie.

dragos
    Member

‘nea Gigi a demisionat…..te asteptam in Regie, maestre !!! :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:

MarcAntoniu
    Member

S-AU DUS SI ASTIA!
    Se pare ca, 13 iunie va fi zi libera in calendarul studentilor” i-)

Zibling
    Member

Mda, inca o zi de odihna pt studenti. Asta va fi unul din cele mai scurte retururi disputate vreodata. 😮

Tavi
    Member

stie cineva care e situatia lor … de modelu mi-a parut rau ca s-a desfiintat inainte sa neluam revansa dar de Progresul imi pare rau pentru ca sunt multe similitudini cu noi. Pacat!

Poare mai e o sansa…

07Ex
    Keymaster

Pai cred ca Progresul s-a retras. De jucat nu vom mai juca cu ei anul asta deoarece au deja 2 meciuri in care nu au fost programati. Conform regulamentului, daca nu se prezinta la 2 meciuri sunt out.

Si mie imi pare rau de ei, dar ce sa-i faci, asta e viata.

Tavi
    Member

Ai dreptate! Asta e viata! Daca ne concentram un pic si trosnim strutzocamila, ca nici nu mai stiu cum sa le zic la aia de la stiinta bc, ne asiguram prezenta prezenta in B la anul :)

07Ex
    Keymaster

Sa dea Dumnezeu sa ne concentram cu cine mai avem de jucat si sa scapam de retrogradare. Sper sa nu fie dracu’ chiar atat de negru.

Problema insa va fi la anu’ cand vor retrograda nu stiu cate echipe din seria noastra. Atunci sa vedeti ce fain o sa fie. 8-|

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.