13.11.2008 Sportul Studentesc – CFR Cluj 0-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 13.11.2008 Sportul Studentesc – CFR Cluj 0-1(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 110 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Aha, deci inseamna ca am avut dreptate. De fapt, nu vad dece ma mai mir. La noi in tara orice este posibil 🙄

mkg
    Member

De atata prostie ne vom sufoca curand! Chiar asa a decurs tragerea la sorti ? Fiindca daca este asa inseamna ca nici nu se poate numi tragere la sorti…Cateodata ma intreb pana cand vom putea indura prostia si mitocania ?

ashone
    Member

abia astept sa beau ceva nealcoolic din CUPA !!! deoarece nu prea mai am voie alcool 😥 si carne de porc si tigari, am sa pun in ea lapte cu 3,5% grasime si am sa inmoi biscuiti sa savurez succesul din cupa…SA VINA CUPA, SA VINA CUPA, SA VINA CUPA IN REGIE !!! noi vom pune stampila pe demiterea lui trombetta.

Giani
    Member

Ma uitam la Bragadiru vs. Franari. Gigel nu a miscat nimic, Edy i-a ghicit orice intentie. Noi avem zice-se un singur varf, pe Curelea, la fel de foarte bine cunoscut de Stancioiu. Ce poate misca lenesul nostru atacant in conditiile in care Bucur a fost anihilat numai de experienta castigata de Edy de-a lungul junioratului? Sper sa ne dea si Edy un gol, dupa Dinitza, ca sa fie tacamul complet si in sfarsit basarabeanul sa plece inapoi la sovieticii lui.

dragos
    Member

@Giani wrote:

…..si in sfarsit basarabeanul sa plece inapoi la sovieticii lui.

daca s-ar intampla acest lucru, punem de-o MEGA petrecere in Regie !!!
    du-te sile, du-te !!!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆

mkg
    Member

@Giani wrote:

Sper sa ne dea si Edy un gol, dupa Dinitza, ca sa fie tacamul complet si in sfarsit basarabeanul sa plece inapoi la sovieticii lui.

Sansele ca Stancioiu sa ne dea un gol sunt mult mai mari decat acelea ca acel gol sa determine plecarea'” ursuletului rosu”
    Din pacate pentru noi si pentru club!
    P.S. Sie cineva daca Stancioiu are vreun gol marcat in cariera sa in meciuri oficiale?

07Ex
    Keymaster

Din moment ce si acest meci se va juca pe teren neutru, eu sper ca Siman sa se inteleaga cu cei de la Cluj si sa joace iar la Urziceni. Am avut noroc cand am jucat acolo asa ca dece n-am juca iarasi la Urziceni, nu?

sircos
    Member

@mkg wrote:

@Giani wrote:

Sie cineva daca Stancioiu are vreun gol marcat in cariera sa in meciuri oficiale?

http://www.romaniansoccer.ro/players/players.shtml?autoframe=1

mkg
    Member

Multumesc Sircos
    Acum ca stiu sigur ca Stancioiu nu a marcat vreodata parca m-am mai linistit putin .dar nu foarte tare

sircos
    Member

o data e prima data 😆 😆 😆 mai stii, poate sparge gheata in meciul cu sportul

cameliu
    Member

@sircos wrote:

o data e prima data 😆 😆 😆 mai stii, poate sparge gheata in meciul cu sportul

cfr va juca cu echipa a doua, insa poate da gol rezerva lui edy…
    sau sa fiu sarcastic invers… poate joaca cadu…

07Ex
    Keymaster

La cat de prost joaca Sportul in ultima vreme, nici daca CFR joaca cu echipa a II-a nu avem nici o sansa. 😥

dragos
    Member

@07Ex wrote:

La cat de prost joaca Sportul in ultima vreme, nici daca CFR joaca cu echipa a II-a nu avem nici o sansa. 😥

eu zic, ca daca joaca Tromb(p)etta, Manu, Muresan si Pazkany, tot ne bat….

MarcAntoniu
    Member

În ceea ce priveşte atitudinea jucătorilor echipei Sportul Studenţesc,
    putem să sperăm că,
    un meci de cupă, nu va semăna cu unul de liga 2 :?:
    Au picat cu CFR 8) un cal mare ❗
    Vor fi destul de obosiţi pe 12 :mrgreen:
    Dacă-i scoate Sportu, sunt mari 🙄
    căteva zile,
    până la următoarea partidă de campionat 😡
    Măcar în cupă să facă ceva 💡
    şi apoi văd ei 😯
    în retur :|
    pe unde scot puncte de rămas în liga 😳 2-a.

rapid19pancu
    Member

Pe stadionul Giuleşti, se vor întîlni pe 13 noiembrie, de la ora 20:30, Sportul Studenţesc şi CFR Cluj.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 110 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.