13.11.2010 FC Brasov – Sportul Studentesc 2-0(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 13.11.2010 FC Brasov – Sportul Studentesc 2-0(2-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • Author
    ngm
    Member

ESTE CINEVA INTERESAT DE O DEPLASARE LA BRASOV, SIMBATA ?

Zibling
    Member

Eu as merge la Brasov, doar daca ne si intoarcem imediat dupa meci.

Adica, am 3 prieteni (Dani-the_lawyer, sircos si RazvanR) care oricum vor merge acolo, dar ei vor si ramane in Brasov peste noapte dupa meci.

Eu vreau sa ma intorc la Bucuresti dupa meci, deoarece am reuniune de familie a doua zi devreme si… eu sunt gazda. :ymhug:

razvanR
    Member

Sigur, voi fi pe stadion!

sircos
    Member

FC Brasov – Sportul Stud.
    Sambata, 13 noimebrie 2010, ora 19:00 GSP TV
    Stadion: “Silviu Ploiesteanu” – Brasov

edit: pe google earth, stadionul “ploiesteanu” este stadionul “tineretului”

Postul de televiziune GspTV nu va mai televiza meciul dintre FC Brasov si Sportul Studentesc de sambata, de la ora 19:00. Motivul? Trustul Intact Media Group a optat pentru transmiterea meciului de rugby dintre Romanai si Uruguay de la ora 20.00.

razvanR
    Member

Foarte simplu, meciul ar trebui sa inceapa cu o ora mai devreme, sa se joace de la 18 la 20 iar Urziceni – Timisoara sa se joace de la 16 la 18.

b4h40s3r
    Participant

se face deplasarea la Brasov sau ma duc doar singur?

am eu apartament in Sinaia cartier Platou, 3 camere sunt conditii, daca organizam ceva si da-ti de baut va cazez eu.

sircos
    Member

@b4h40s3r wrote:

se face deplasarea la Brasov sau ma duc doar singur?

voi veni si eu, dar cu plecare din busteni. n-ar fi rau sa mergem impreuna.

razvanR
    Member

Ne intalnim in tribuna? De exemplu, la Tribuna I, in stanga, spre reclamele cu Razvan Lucescu?

sircos
    Member

nu cunosc zona, dar spune-mi daca este bine unde am pus eu guguloiul rosu :D

cameliu
    Member

Am fost la meciul din 2001 cand am luat-o cu 2-0, si dupa cate imi aduc aminte peluza oaspetilor era in partea opusa. N-a mai fost nimeni de la noi la meci, doar Razvan undeva la tribuna I.
    Vreti sa stati la tribuna I, sau sa va dea bilete nenea jandarmii?

Pe situ’ lpf scrie acum clar ca nu se televizeaza.

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Pe situ’ lpf scrie acum clar ca nu se televizeaza.

cred, ca acest meci este SINGURUL de la inceperea acestui campionat, care NU se televizeaza. :D X(
    mare ghinion

razvanR
    Member

Suporterii oaspetilor sunt tratati cu ostilitate de organizatori si de jandarmi pe stadioanele din romania. Din acest motiv propun sa stam discret la tribuna I. Locul marcat de Sircos este in dreapta tribunei, langa peluza suporterilor brasoveni; eu propun sa stam in aceeasi tribuna, dar in stanga, adica in oglinda fata de locul evidentiat.

sircos
    Member

@razvanR wrote:

Suporterii oaspetilor sunt tratati cu ostilitate de organizatori si de jandarmi pe stadioanele din romania. Din acest motiv propun sa stam discret la tribuna I.

de ce sa fim discreti pe stadion ??? asa mai bine stau acasa :(

@razvanR wrote:

Locul marcat de Sircos este in dreapta tribunei, langa peluza suporterilor brasoveni; eu propun sa stam in aceeasi tribuna, dar in stanga, adica in oglinda fata de locul evidentiat.

ok, ramane punct de intalnire “oglinda” guguloiului” meu. cam la ce ora sa fim acolo ?

razvanR
    Member

Daca intram pe stadion ca grup de suporteri, gazdele ne perchezitioneaza, ne cer buletinele, ne duc intr-un anumit sector al stadionului (probabil cat mai departe de gazon si cu vizibilitatea cea mai proasta), ne pazesc iar dupa meci nu ne lasa sa plecam decat dupa 20-30 de minute de asteptare; sau, cine stie, ne pot spune ca nu putem intra pe stadion pentru ca nu am anuntat prezenta la meci si nimeni cu buletin de Bucuresti nu are voie la meci! De-asta prefer varianta discreta!

Asa ca ne putem vedea fie in tribuna, fie pe strada, la coltul din stanga al Tribunei I (privind spre gazon) la ora 18.20-18.30.

razvanR
    Member

Casele de bilete sunt deschise, am cumparat acum o jumatate de ora bilet la Tribuna I-a, Sector U, pret 10 lei.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.