14.04.2004 FCM Tirgoviste – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 14.04.2004 FCM Tirgoviste – Sportul Studentesc

Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • Author
    dragos
    Member

mergem la tg.jiu nu-i o problema, insa “copii” tre’ sa nu mai faca vreun lucru TRASNIT!!!!!
    ramanem alaturi de ei!!

Cainele
    Member

Sa speram ca Sile se va vinde …
    Acum lasand la o parte k-terinca …e probabil ca din vara sa “plece” de la noi Gigel Bucur, Balan. si (Doamne Ajuta) Mazilu…

ion
    Member

imi pare bine ca am luat teapa !Socotelile mele nu s-au adeverit iar acum la final sintem ca si promovati…Probabil ca meciurile cu Aro si Cimentul nu ne vor da bataie de cap daca vom juca la fel iar in aceste conditii sper ca miercurea viitoare sa strigam ca vom juca in A in ciuda tuturor celor care nu ne doresc sau care ne pun piedici ca sa ajungem acolo… A fost scurt chinul din B dar pardoxal frumos si sper ca in viitor cineva cu bani sa se gindesca la echipa sa investeasca in ea si sa-i asigure linistea necesara pentru a ramine in A si a face performanta in viitor.Sportu e o echipa (acum) prea frumoasa si nebuna si merita cu prisosinta sa-si duca traiul in prima divizie !

Giani
    Member

@ion wrote:

imi pare bine ca am luat teapa !Socotelile mele nu s-au adeverit iar acum la final sintem ca si promovati…Probabil ca meciurile cu Aro si Cimentul nu ne vor da bataie de cap daca vom juca la fel iar in aceste conditii sper ca miercurea viitoare sa strigam ca vom juca in A in ciuda tuturor celor care nu ne doresc sau care ne pun piedici ca sa ajungem acolo… A fost scurt chinul din B dar pardoxal frumos si sper ca in viitor cineva cu bani sa se gindesca la echipa sa investeasca in ea si sa-i asigure linistea necesara pentru a ramine in A si a face performanta in viitor.Sportu e o echipa (acum) prea frumoasa si nebuna si merita cu prisosinta sa-si duca traiul in prima divizie !

In proportie de 50% promovam: matematic mai avem nevoie de doua puncte, practic vom lua lejer 6, in cele doua meciuri acasa. Dar nici eu nu cred ca vom sta in A mai mult de un sezon: cel mult nu cu echipa asta si cu un manager lipsit de bani cum e Siman.

Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • The topic ‘14.04.2004 FCM Tirgoviste – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.