14.04.2007 Sportul Studentesc – FC Snagov 4-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 14.04.2007 Sportul Studentesc – FC Snagov 4-1(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 24-a, miercuri ora 11 in Regie.

cameliu
    Member

Meciul e simbata:

21.03.2007, Comitetul de Urgenţă al Federaţiei Române de Fotbal a aprobat următoarele :

1. Modificarea programului competiţional al Ligilor I, a II-a şi a III-a astfel :

* Liga a II-a – etapa a 24-a – 14.04.2007; etapa a 25-a – 21.04.2007; etapa a 26-a – 25.04.2007; etapa a 27-a – 28.04.2007; în continuare, campionatul se desfăşoara conform programării iniţiale ;

MarcAntoniu
    Member

8) JUCATORII de la SPORTU” isi fac Ocazii de GOL si ESTE cazul sa-si impuna UN RITM de 3 goluri MARCATE in FIECARE MECI indiferent de ADVERSAR. ESTE POSIBIL ACEST LUCRU.
    2 lipsa cu Petrolu”+3 norma= sunt 5 goluri de dat Snagovului”
    :)

gabip
    Member

sa le spuna cineva jucatorilor sa aleaga intotdeauna cand au ocazia, ca repriza a doua sa atace la poarta dinspre calea giulesti.
    Am o statistica…cel putin 85% din meciuri au fost castigate..fie in B sau A.
    Sa-mi spuna cineva mai vechi…daca fostul Costel Pana, mijlocasul Sportului care a marcat golul trei cu Brondby, este cel din conducerea de astazi a echipei. (un respect deosebit).

07Ex
    Keymaster

@gabip wrote:

Sa-mi spuna cineva mai vechi…daca fostul Costel Pana, mijlocasul Sportului care a marcat golul trei cu Brondby, este cel din conducerea de astazi a echipei. (un respect deosebit).

Gabi, ce legatura are asta cu meciul cu Snagovul?

gabip
    Member

scuze… era o afirmatie care trebuia directionata altundeva.(cea despre costel pana).
    sunt nou pe aici..pana ma obisnuiesc..

ultrasro
    Member

Pe Costel Pana il poti vedea la fiecare meci al echipei deoarece raspunde si de aspecte organizatorice legate de meci. La Ploiesti el ne-a adus foaia de meci cu echipele ;), pe aceasta cale ii multumim.

dragos
    Member

asadar, tot SAMBATA ne vedem in Regie ?????????

daca nici pe descultii astia nu-i “frigem”, atunci……ma reapuc de antrenamente.

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

daca nici pe descultii astia nu-i “frigem”, atunci……ma reapuc de antrenamente.

Si eu subscriu cu cele spuse de Dragos. Pe astia trebuie sa-i batem, ce naiba.

ashone
    Member

1. spre bucuria nevesti-mii daca nu-i batem p-astia ma reapuc si eu de antrenamente si ma las de fumat, baut, tricou am asa ca la joc tata!

2. sper ca taranii astia n-au net ca sa ne impuie capu cu tot felu de chestii ca buzoienii aia…gindirile astea taranesti ne scot din ritm pa sait. in loc sa discutam chestiile noastre facem conversatie cu taranimea.

Tavi
    Member

Ashule! Iar incepi? 😆

Giani
    Member

Nu incepe iar, ci din nou. Adevarul este ca devine enervant cand vezi cate un taranoi cum incepe sa te frece la creier cu o megalomanie egalata doar de cvartetul Ceausescu N., Ceausescu E. jiji fecali si motanul Arpagic (toti patru la un loc, nu luati separat). In afara de silvius, care si el a mai dat un pic pe aratura, dar in limitele decentei, sa recunoastem ca toti buzoienii au intrat pe aici doar ca sa ne demonstreze cat de ‘telectuali “ie” dansii.

07Ex
    Keymaster

Giani, nu-ti bate capul ca daca buzoienii sau oricare altii care intra pe site sar calul, avem cum sa-i punem la colt. Pana acum nu am facut insa lucrul asta deoarece discutiile de aici mi se parusera chiar amuzante. Datorita lor am mai iesit si noi din monotonia de zi a acestui forum. :)

ashone
    Member

@Tavi wrote:

Ashule! Iar incepi? 😆

m-am gindit doar ca ei au treaba acum…au de arat, de discuit, de semanat, de dus vaca la pascut dimineata si de adus seara, de dat mincare la animale…cind sa mai aiba timp de fotbal si de net? 😈 sint preocupat de soarta taranimii, atita tot.

Tavi
    Member

O sa-i zic sa se roage si pentru Sportul. Tot zic ei mereu la slujbe dume cu conducatorii statului ca sa-i fereasca si sa-i ocroteasca … zic si de piloti, de marinari, calatori in general … de ce sa nu zica si de Sportul???

Si la slujba de duminica sa scape si una de genul: “… si fereste-i Doamne pe suporterii Sportului de taraaaani. Aaaamiiiinn!” 😈

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.