14.04.2007 Sportul Studentesc – FC Snagov 4-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 14.04.2007 Sportul Studentesc – FC Snagov 4-1(1-0)

Viewing 10 posts - 46 through 55 (of 55 total)
  • Author
    cameliu
    Member

gsp:

SPORTUL
    În discotecă pînă dimineaţă
    Sîmbătă seară, după victoria din meciul cu FC Snagov (4-1), trei dintre fotbaliştii Sportului au petrecut pînă dimineaţă într-un club din Regie. Silviu Păuna, Constantin Secăreanu şi Marius Oae împreună cu cîţiva prieteni s-au distrat ore bune în discotecă, potolindu-şi setea cu whisky şi energizante. Fotbaliştii au plecat spre casă după ora 3 dimineaţa.

16 aprilie 2007

ultrasro
    Member

Pauna joaca la Astra Ploiesti acum, Secareanu este in carje iar Oae banuiesc ca are voie sa se distreze sambata seara, doar duminica e libera.

Tavi
    Member

@cameliu wrote:

gsp:

SPORTUL
    În discotecă pînă dimineaţă
    Sîmbătă seară, după victoria din meciul cu FC Snagov (4-1), trei dintre fotbaliştii Sportului au petrecut pînă dimineaţă într-un club din Regie. Silviu Păuna, Constantin Secăreanu şi Marius Oae împreună cu cîţiva prieteni s-au distrat ore bune în discotecă, potolindu-şi setea cu whisky şi energizante. Fotbaliştii au plecat spre casă după ora 3 dimineaţa.

16 aprilie 2007

Ovidiu, nu ziceai tu ca Seca trebuie sa se opereze din nou?? … probabil de amigdale … si pentru inceput le dezinfecteaza.
    😈

In alta ordine de idei ce-i tine grija pe pulifricii astia de presari ce face x sau y si de ce?!?!?!

ultrasro
    Member

La victoria cu Snagovul participase decat Oae, restul de participanti doar au vizionat meciul din tribuna: inclusiv Varga, Balan, Gheorghe, Stanga, Stanca.

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@ultrasro wrote:

Iar noi am replicat cu Cezarica e mai bun ca Andone :)

ati fost chiar politicosi cu el 😆

De la atata politete i s-a acrit. Cand l-am salutat, la iesirea de pe stadion, era foarte abatut. Doar nu o fi crezut ca il primim cu flori dupa ce ne-a lasat balta la mijloc de retur pe motiv ca Dinamo este echipa lui de suflet si Borcea il plateste mai bine… Macar Multescu ne-a dus la un moment dat pe primul loc, ca dupa aceea am terminat sezonul pe 4 este o cu totul alta poveste, pe cand cu Andone, avand acelasi lot, eram sistematic candidati emotivi la evitarea retrogradarii.

07Ex
    Keymaster

Ca sa revin la subiect, are cineva caseta meciului cu Snagovul?

ultrasro
    Member

Niculescu – Oae, Patriche, Ratiu, Tirnacop – Ghinga, Cazan (min 46 Jderu), Ferfelea (min 77 Irimia) – Postolache (min 83 Vasile Nicola), Curelea, Ciubotariu
    Eliminat: Ciubotariu min 63
    1-0 Ghinga (14)
    2-0 Ferfelea (60)
    3-0 Postolache (70)
    4-0 Curelea (76)
    4-1 Chitu (85)

Spectatori: 300
    Arbitru: Romulus Pop (Tg. Mures)

Indisponibili: Stanca, Stanga, Secareanu, Balan, Varga, Gheorghe
    Rezerve nefolosite: Popescu, Dedu, Ciupe, Lung

Total: 24 jucatori

franz_kafka
    Member

Numai 300 de spectatori? De acum incolo, cred ca ar tb sa numaram si suporterii care urmaresc meciul in direct pe… forum! O sa creasca numarul spectatorilor in statistici cu vreo 5 – 10 %…

dragos
    Member

meci lejer …..de vacanta, cu goluri, RATARI – SPECTACOL cu tot tacamul !!!!
    am avut ceva emotii la 0-0, insa “tanarul” nostru portar, Niculescu, ne-a salvat.

se pare, ca Ciobi isi gaseste loc doar in tribuna, intrucat este ABONAT la “rosu”…..e mai bine pentru toti, in acest fel.

in lipsa multor titulari, echipa s-a miscat bine, iar RATARILE nu puteau lipsi !!!
    este bine, ca in fiecare meci avem parte de RATARI INEDITE – niciodata nu am vazut aceleasi RATARI !!!!

oricum, adversarii au fost slabi rau de tot, asa ca nu TREBUIE SA NE IMBATAM cu h2o rece !!! :P :D 😆

mai AVEM DE HALIT puncte !!!!
    cam atat despre meci !!!

Zibling
    Member

Cica Ciobi este suspendat 6 meciuri pt recidiva cu cartonasul rosu… yupiiiii !!! 8)

Viewing 10 posts - 46 through 55 (of 55 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.