14.10.2006 Dunarea Galati – Sportul Studentesc 1-1 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 14.10.2006 Dunarea Galati – Sportul Studentesc 1-1 (0-0)

Viewing 3 posts - 46 through 48 (of 48 total)
  • Author
    Giani
    Member

Sa fim seriosi, oferta lui Milut a fost o mare teapa, si eu in locul lui Siman nu as fi cedat echipa pentru 3 M dupa ce as fi bagat prealabil vreo 6. Este o chestie de optiune, dar cred ca nimeni nu este dispus sa piarda bani in fotbal, cel mult sa isi faca reclama si macar sa isi recupereze banii. Si mi se pare ceva de bun-simt. Daca ajungeau la un acord, sa se asocieze, ar fi fost o solutie, dar asa chiar nu cred ca ar fi meritat. Oricum, mitul Prefabricate Modelu se va risipi ca un fum la contactul cu priuma liga, imi vine greu a crede ca o echipa rurala va putea vreodata supravietui in liga lui mitica, indiferent de cati bani poate baga patronul (si sa fim seriosi, Prefab are un buget cu care in prima liga ar fi in prima jumatate a clasamentului la acest capitol).

Revenind on-topic, rezultatul este bun din alt punct de vedere: echipa a invatat sa revina pe tabela atunci cand este condusa, ca “sportul” asta a fost uitat pana sambata trecuta.

ashone
    Member

va multumesc baieti pentru incredere !!!!!!!! abia acum am citit pentru ca nu am avut net de duminica si pina in momentul de fata. cind voi mai avea ocazia voi mai comenta meciul….in rest sa ne vedem simbata la stadion

Giani
    Member

Ashule, ai venit la meci mai rau ca mine, eu macar am ajuns sa ma dreg la Nicu.

Viewing 3 posts - 46 through 48 (of 48 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.