14.10.2008 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 2-0(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 14.10.2008 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 2-0(0-0)

Viewing 7 posts - 106 through 112 (of 112 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Nimeni nu e apolitic, ci exista doar filosofi care se dau drept analisti politici, respectiv oameni fricosi. Tu in ce categorie te inscrii? Vezi deci ca e de preferat sa ai totusi preferinte politice, chiar daca sunt destul de rosii, ca ale lui ultras cel cu sarma-n aparatul foto? :mrgreen:

dragos
    Member

@Zibling wrote:

exista doar filosofi care se dau drept analisti politici, respectiv oameni fricosi.

asta de unde ai mai scos-o ?? sau ai “prins-o din zbor” din putul gandirii unor “membrii” ???!!! 😆 😆 😆 😆 😆
    hai sa ne oprim aici, ca m-am convins……totusi, subiectul este fotbalul. punct.

Giani
    Member

@dragos wrote:

@Zibling wrote:

exista doar filosofi care se dau drept analisti politici, respectiv oameni fricosi.

asta de unde ai mai scos-o ?? sau ai “prins-o din zbor” din putul gandirii unor “membrii” ???!!! 😆 😆 😆 😆 😆
    hai sa ne oprim aici, ca m-am convins……totusi, subiectul este fotbalul. punct.

Prin natura functiei de baza sunt apolitic. Si in facultate, si in viatza civila. Mai precis ii *** in gura pe toti politicienii cu gastile lor de cacat, si votez cu berea in fatza la o carciuma selecta. Eram candva si eu implicat politic, pana in momentul in care m-am prins ca toti politrucii sunt chititi pe un singur obiectiv: sa isi umfle conturile si asa supradimensionate. Asa ca ii bag in ma-sa si or mai vedea voturi de la mine cand si-or vedea ceafa fara oglinzi.

Este posibil ca sezonul asta sa dau un vot la misto, doar ca sa nu prinda spurcatul de fecali pragul de 5%.

dragos
    Member

o intrebare informativa: cat a costat biletul ???

Pana la urma a fost 20 ron

dragos
    Member

@George Apostol wrote:

Pana la urma a fost 20 ron

este totusi un pret mai decent, cu toate ca spectatori au fost putini.

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 7 posts - 106 through 112 (of 112 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.