14.11.2009 Tricolorul Breaza – Sportul Studentesc 1-2(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 14.11.2009 Tricolorul Breaza – Sportul Studentesc 1-2(1-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 14-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 14.11.2009, ora 11:00, stadion Parc (Breaza).

dragos
    Member

x, 2….dar, oare poti fi sigur pe “studenti” ?? :-ss :-w :-?

07Ex
    Keymaster

Dupa victoria categorica de duminica eu sper ca jucatorii sa fie mobilizati si motivati la maxim. Ca urmare nu vad cum ar putea pierde la Breaza.

Zibling
    Member

…si sa nu uitam – sa fie cat mai multi suporteri “studenti” la Breaza !!! :ymhug:

cameliu
    Member

http://www.ligab.ro:

Stăncioiu revine pe bancă

Cu ocazia partidei de sambata impotriva Sportului Studentesc Florin Stancioiu revine pe banca tehnica a Tricolorului Breaza.

Ramas pentru o saptamana, din cauza unor probleme medicale, departe de echipa, Florin Stancioiu si-a reluat, de patru zile, prerogativele la carma divizionarei secunde Tricolorul Breaza. Tehnicianul are destule probleme de efectiv inaintea unei partide de maxima importanta pentru gruparea prahoveana. Astfel, in perspectiva jocului cu Sportul Studentesc de sambata, Stancioiu are patru absenti, Puie, Nutescu si Ghita, cu totii accidentati, si Ghidia, suspendat. In schimb, fata de runda precedenta, revine atacantul Andrei Vasilescu. “Nici nu mai stiu ce sa zic. Un meci cu Sportul este un test extrem de greu, mai ales in situatia noastra. Dar, poate rasare soarele la Breaza chiar sambata” spune Stancioiu. Gruparea prahoveana a inregistrat o incredibila serie de opt infrangeri consecutive si a ajuns pe penultima pozitie a clasamentului.

dragos
    Member

cand jucam in jud Prahova, ma trec fiorii………nu prea am castigat pe-acolo……..sa nu uitam de Campina, Chimia Brazi, Petrolul etc

Tavi
    Member

@cameliu wrote:

Stăncioiu revine pe bancă

O fi ruda cu Edi? :)

Se face o deplasare colectiva(organizata) a maselor de studenti spre breaza. Ma interesa si pe mine ora si locul de intalnire, daca da va rog sa imi dati si mie un SMS pe tel 0723328399 pentru ca nu cred ca mai am acces la net pana maine dimieata.

Nici eu nu cred ca avem cum sa ratam victoria,mai ales ca gazdele de maine au destui absenti din prima echipa.Insa sa nu uitam ca orice echipa care trece printr-o serie de rezultate nefaste trebuie sa iasa pana la urma la liman,dar sa speram ca nu vor reusi chiar cu noi acest lucru.Mai bine sa ii incurce pe Farul etapa viitoare pe litoral si sa ne lase pe noi in pace :p .

0726328399 este nr. meu sorry ptr cei care poate mi-au dat SMS, pacat ca nu ma sun mai des singur poate ca mi-as fi stiut nr mai bine =))

cameliu
    Member

Penalty pt noi!

Ferfelea goooooooooooooooooolllllllllllll!

ovidiu
    Member

Goooooooooooooooooolllllllllllll Curelea in minutul 90!

Bravo baieti. Tot respectul ca au luptat pana la final.
    Cred ca suntem pe locul 2.
    Bucurie mare in tabara echipei studentesti … – dupa Radio Iasi

bogdyany
    Member

cinste lor,cinste lor,cinste lor studentilor : !

cameliu
    Member

Asa se promoveaza!!! 8-0 sau 2-1 in min 92 tot aia e! = 3 puncte!
    Cine e pe locul 2????

SPORTUL E!
    SPORTUL E!

adso
    Member

m-am emotionat :ymapplause:

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.