15.03.2008 Sportul Studentesc – Dunarea Galati 1-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 15.03.2008 Sportul Studentesc – Dunarea Galati 1-1(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XX-a a ligii a II-a, seria A.
    Stadion Regie, ora 11:00

Zibling
    Member

Daca si Dunarea Galati va lua puncte de la noi, sa ne asteptam la ce poate fi mai rau. Vor creste buruienile pe tabela noastra de marcaj si printre scaunele din tribune si peluze daca vom ajunge in Liga a III-a. Se va desfiinta clubul, zic eu.

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Daca si Dunarea Galati va lua puncte de la noi, sa ne asteptam la ce poate fi mai rau. Vor creste buruienile pe tabela noastra de marcaj si printre scaunele din tribune si peluze daca vom ajunge in Liga a III-a. Se va desfiinta clubul, zic eu.

nu esti departe de adevar…….oricum din toate elementele enumerate de tine, va ramane doar nocturna (inca in stadiu de proiect)…..hahahahahahah

meciul e sambata?..daca este sambata eu nu voi putea veni…am meci eu…dar sportu va bate fara drept de apel..io zic ca a jucat bine cu dinamo 2..si a avut perioade si cu otopeni..

Meciul e sambata?..daca este sambata eu nu voi putea veni…am meci eu…dar sportu va bate fara drept de apel..io zic ca a jucat bine cu dinamo 2..si a avut perioade si cu otopeni..

07Ex
    Keymaster

Eu cred ca pe astia ii batem sigur. :mrgreen:

MarcAntoniu
    Member

🙄 Daca nu avem parte de greseli de portar batem la scor si ne reglam un pic golaverajul.
    FORZA SPORTUL STUDENTESC !

dragos
    Member

n-as vrea sa fiu carcotas, insa nu va fi deloc usor…..sunt 2 echipe aflate in grea suferinta (recunosc, ca nici nu mai stiu pe ce loc suntem noi, dar nici adversarii nostri), care vor incerca sa-si mai dreaga “eticheta”.
    noroc bun !!!!

laucantona
    Member

eu cred ca vom invinge. Daca nu va fi vai si amar de jucatori. Succes

CIPIKA
    Member

Ne poate spune si noua cineva cum decurge jocul?

CIPIKA
    Member

Gooool Ferfelea 1-0.Bine baieti

Tavi
    Member

Deci? 1 – 1? 😯

se pare ca da … in prosport scrie ca pentru Galati a marcat A. Popescu in min 56 … mi-ar place sa cred ca e doar coincidenta de nume …

E clar ca nu ne revenim! E nevoie de un shock (eventual elecrtic). Poate daca am retrograda ar fi altceva….

Numai bine suporterilor!

cameliu
    Member

Incet incet ne apropiem de ultimele 4 locuri! incet DAR SIGUR!

adi
    Member

em am ajuns la meci in minutul 15, dar se pare ca ratasem niste ocazii mari in primele minute. apoi, mi s-a parut un meci echilibrat ca raport de ocazii si goluri.
    la noi au jucat cativa jucatori noi, pe care nu ii cunosc; se pare ca oae si ciobi au fost cedati la intergaz, iar c. gheorghe, irimia si nicola privesc meciurile din tribuna. singurul jucator nou care parca a bagat piciorul (si nu si-a bagat picioarele precum altii) a fost florin sandu, o aripa venita de la otopeni.
    vantul turbat a afectat destul de mult jocul, pentru ca ai nostri n-au stiut sa culce mingea.
    in rest, probleme cu excesul de zel al jandarmilor in aplicarea noii legi a lui mitica. asa ca ne-am mutat la tribuna a doua, dar nici acolo nu ne-au dat voie sa putem steagurile pe gard.
    jucatorii par dezorientati, individualisti, fara vlaga, fara motivatie, in deriva. mai e mult pana sa devina o echipa. deocamdata sunt un grup de bezmetici.

dragos
    Member

SIMANE, iti dedic urmatorul cantec:
    CE BINE-MI PARE CA AI LUAT TEAPA
    CE BINE-MI PARE CA AI PIERDUT…….

hahahahahahhaha 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

am vrut sa spun mai multe lucruri inaintea meciului ca, printre care, ca nu vom rezolva NIMIC, insa am spus sa nu fiu cobe..
    uite ca, s-a adeverit…..si SUNT SUPER FERICIT !!!!

revin cu melodia:
    CE BINE-MI PARE CA AI LUAT TEAPA
    CE BINE-MI PARE CA AI PIERDUT

numai bine suporterilor !!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.