15.03.2008 Sportul Studentesc – Dunarea Galati 1-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 15.03.2008 Sportul Studentesc – Dunarea Galati 1-1(1-0)

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • Author
    ovidiu
    Member

Destul de trist ca nu am reusit sa castigam macar acest meci.
    Oare ce se-ntampla cu aceasta echipa? Cu acesti jucatori?
    Ce Dumnezeu are Siman in cap la ora actuala?
    Vad ca ne scapam de o parte de jucatori. Dar unii chiar nu merita sa priveasca meciul de prin tribune sau sa fie dati pe la alte echipe.
    Nu cred in liga III. Sper sa nu se-ntample asa ceva. Astept cu nerabdare prima victorie. Poate va schimba un pic lucrurile.

Si urmeaza meciul de la Chiajana …

Ultras
    Member

Problema steagurilor s-a rezolvat. La urmatorul meci vor fi la locul lor, pe gard…

Zibling
    Member

Bine, Florin, asa te vreau!

dragos
    Member

dupa mult timp, mi-am aruncat o privire pe clasament si am constatat ca, suntem la 11 puncte de retrogradare……..InterGaz, Campina, feriti-va !!!!
    Venim !!!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Giani
    Member

Degeaba o dam in balarii. In primul rand nu avem antrenor. Si nu avem antrenor pentru ca nu avem o conducere competenta. In toamna am avut si antrenor, dar orgoliile si setea de inavutire rapida ale unui imigrant din spatiul sovietic sunt mai importante decat performanta.

Daca saptamana trecuta am zis la suparare, acum deja vorbesc foarte serios. Nu are rost sa imi consum o groaza de timp si de bani pentru un club condus de un neica-nimeni, pripasit de prin colhozurile Ruteniei in Bucuresti. Voi sta linistit acasa si ma voi preocupa de chestii mai placute decat o deplasare enervanta, de 60 de kilometri, pentru un mare nimic.

ultrasro
    Member

17-03-2008
    Ne cerem scuze suporterilor

Conducerea F.C. Sportul Studentesc isi exprima regretul pentru evenimentele care au avut loc la meciul de pe teren propriu impotriva echipei F.C. Dunarea Galati, in care au fost implicati suporterii acesteia, astfel impreuna cu fortele de ordine s-a decis ca pe viitor suporterii Sportului Studentesc sa poata afisa bannerele de sustinere a echipei noastre.

Iubeste Sportul!

PS: Ne vedem la Chiajna ca sa sarbatorim prima victorie din retur!!!

Radu Dobrin
    Member

@ultrasro wrote:

17-03-2008

Conducerea F.C. Sportul Studentesc isi exprima regretul pentru evenimentele care au avut loc la meciul de pe teren propriu impotriva echipei F.C. Dunarea Galati, in care au fost implicati suporterii acesteia, astfel impreuna cu fortele de ordine s-a decis ca pe viitor suporterii Sportului Studentesc sa poata afisa bannerele de sustinere a echipei noastre.

Iubeste Sportul!

aha??…sa inteleg ca circul cu banerele a fost initiat chiar de club? (eu credeam ca a fost o initiativa a oamenilor legii…).

ultrasro
    Member

Clubul semnase ca primarul protocolul prin care nu aveam voie sa punem bannere pe gard dar culmea aveam voie sa punem oriunde dar nu pe gard :))

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

Clubul semnase ca primarul protocolul prin care nu aveam voie sa punem bannere pe gard dar culmea aveam voie sa punem oriunde dar nu pe gard :))

hahahahahahah, de cine spui ca, este condus acest club ????!!!!!!
    aaaaa, chiar de un neica-NIMENI !!!!! ptiu, ptiu, sa nu-l deochi……….
    iar ceilalti membrii “cu rang” din club, sunt VARZA, VARZA, VARZULICA !!!!!
    RUSINE sa va fie, baaaahhhhhh !!!!…..sunteti platiti de club si habar nu aveti de regulamente.
    :P :P 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

bah, sa puneti bannerele pe tabela de marcaj, prin copaci, pe gazon si in poarta……..poate, acolo va lasa clubul !!!!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
    exista o vorba sanatoasa: asa conducere, asa angajati, asa club !!!!! RUSSSIIIIINNNNEEEEE, bahhhhhhhhhh !!!!!!!
    simanneeeee, ai semanat vant si ai cules furtuna !!!!! ptiu, ptiu, ptiu.

CE BINE-MI PARE CA AI LUAT TEAPA,
    CE BINE-MI PARE CA AI PIERDUT……….

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.