15.05.2004 Inter Gaz – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 15.05.2004 Inter Gaz – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • Author
    cameliu
    Member

nimic de meci?

cameliu
    Member

Etapa a 27-a
    ARO Cîmpulung Muscel – RULMENTUL Alexandria 2-1
    INTER GAZ Bucureşti – SPORTUL STUDENŢESC 2-2
    FC Craiova – DACIA Mioveni 0-0
    PANDURII Tg. Jiu – RARORA Rm. Vîlcea 2-0
    INTERNAŢIONAL Piteşti – UNIREA Urziceni 2-0
    JUVENTUS Bucureşti – BUILDING Vînju Mare 2-0
    MINERUL Motru – ELECTROMAGNETICA 3-1
    CIMENTUL Fieni – FCM Tîrgovişte 1-0

Mai avem nevoie de 2 puncte in 3 meciuri pt promovare…

ultrasro
    Member

Apoi au marcat Maxim din 11 m in minutul 85 si Mazilu in minutul 93!!! Cu alte cuvinte a marcat Ma Ma!!!

Au tras in bara Bucur si Cruceru, ambele la vinclu, stanga si dreapta :)

Ultras
    Member

Si o bara laterala, daca nu gresesc.

Arbitru prost ca asta de azi cred ca nu am mai vazut. De fapt cred ca a fost uns cu gaz. Doua lovituri de la 11m neacordate, iar cand scorul era 2-0, ne-a acordat una aproape gratuita. A permis gazdelor un joc extrem de dur, fara sa acorde cel putin 10 cartonase galbene. Javra de Brasov!

corect… arbitrii mai penibili ca astia nu am vazut in viata mea… cu cartonasele a fost rau intentionat…. dar cu restul a fost prostie crasa si nimic mai mult culmea ca unii ca asta de sambata nenea craciunescu vrea sa ii faca arbitrii pentru Divizia A 👿
    In rest …. cred ca a fost primul meci din acest campionat sau macar din retur pe care l-am castigat fara ajutorul lui Bucur… in primul rand.

Ultras
    Member

Alo, George! S-a terminat egal, nu l-am castigat 😈

ultrasro
    Member

le putem considera goluri :)

ion
    Member

1.imi pare rau ca am plecat de la meci la scorul de 2-0 pentru gazde dar mi s-a parut culmea ghinionului noianul de ocazii ratate de ai nostri.Mingea nu a vrut sa intre si-atunci m-am enervat fiind nedumerit de ce se-ntimpla si nevrind sa vad cu ochii mei finalul pe care l-am presupus ticalos.. Imi cer scuze fata de cei care au ramas !
    2.Imi pare rau ca echipa nu are aparare…Eu cred ca fara niste fundasi originari vom lua goluri cu sacu la anu…Stancu dupa ce ca e varza nici nu se intelege cu Ratiu ,Secareanu e destul de lent iar Rusu alearga, nu zic nu ,dar are momente cind e depasit complet de situatie…In A cu o astfel de aparare poti sa ai un atac bun ca tot nimic nu relizezi!
    3.imi pare rau ca daca Bucur nu sparge gheata sau nu e in forma alti marcatori nu avem…ce s-a-ntimplat pe Rocar confirma ce spun eu Mazilu este intr-o prelungita criza din care nu stiu cine il mai scoate,Varga si Curelea nici nu sint jucati cu ,curaj de la inceput si sint si firavi pentru lupta din A iar Balan are tot mai multe fite in cap in ultima vreme…Alti nu avem …
    4.Regret incidentul de la inceputul meciului cind fara motiv am fost siliti sa ne mutam galeria de catre nesimtiti de organiztori!Regret deoarece asta
    s-a petrecut sub ochii lui Siman(care nu a facut absolut nimic pentru a ne ajuta) si cu stiinta unui domn de la club care a incercat sa faca ceva dar fara folos…Inca odata ni s-a spus la figurat (si am fost scuipati tot la figurat de Siman si ai lui) ca noi nu contam pentru el .Revin si spun Ovidiu :te rog accelereza demersurile ce trebuiesc facute pentru infiintarea asociatiei…Daca ai nevoie de ajutor spune …hai sa lamurim odata situatia ca prea mult dureaza pina se iscaleste ce trebuie iscalit.Daca nu vrea Popescu ,OK , mergem in alta parte dar hai sa finalizam ce vrem sa facem deoarece eu cred ca am fost suficient de mult umiliti de toti …Noi nu putem iesi in public decit in calitate de gasca acum si cred ca totusi vrem mai mult…Sper sa nu te superi!

Ultras
    Member

Daca ai fi plecat m-ai devreme poate castigam… 😈

ion
    Member

In caz de pericol data viitoare voi pleca mai din timp dar voi cere prima de victorie!

dragos
    Member

am ratat in acest meci INCREDIBIL de mult, poate mai mult decat in meciul cu craiova……mazilu se stie – campionul………
    totusi, s-a facut dreptate si era pacat sa pierdem….insa fotbalul este cateodata nedrept…….
    jucatorii erau tristi ca au pierdut cei 700 $…….ii vor recupera ei.
    la finalul meciului varga era suparat ca stancioiu l-a batut; si nu este prima oara ci a patra oara…..este regretabil ca ei nu se inteleg, dar varga
    este ambitios si injura pe toata lumea (sustin ceilalti coechipieri)….pacat!!

in rest, bine ca suntem echipa DIN CELE 3 SERII CU PUNCTAJ CEL MAI BUN!!!
    FELICITARI!!!!

Tavi
    Member

@ion wrote:

1.imi pare rau ca am plecat de la meci la scorul de 2-0 pentru gazde dar mi s-a parut culmea ghinionului noianul de ocazii ratate de ai nostri.

4.Regret incidentul de la inceputul meciului cind fara motiv am fost siliti sa ne mutam galeria de catre nesimtiti de organiztori!

Mie nu-mi pare rau Nelu. Cum am plecat cum s-a spart ghinionul! :)

Acum intrebarea e care din noi l-a purtat? (pe ghinion) 😆

Se pare ca la deplasarile din provincie organizatorii au avut mult mai mult bun simt! 😮 (am fost bine primiti la Urziceni, Fieni, Tg Jiu .. iar in mahalalele capitalei am fost intampinati de talentele unui bodyguard gelat) 👿

Ultras
    Member

Poza fara voi…

ion
    Member

Fa ceva si baga-ne si pe noi Meritam ca doar datorita noua a egalat Sportu’!!!!!

Tavi
    Member

😆 da’ ai grija unde ne bagi! (ca n-am plecat mai devreme)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • The topic ‘15.05.2004 Inter Gaz – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.