15.05.2004 Inter Gaz – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 15.05.2004 Inter Gaz – Sportul Studentesc

Viewing 31 post (of 31 total)
  • Author

@Tavi wrote:

@ion wrote:

1.imi pare rau ca am plecat de la meci la scorul de 2-0 pentru gazde dar mi s-a parut culmea ghinionului noianul de ocazii ratate de ai nostri.

4.Regret incidentul de la inceputul meciului cind fara motiv am fost siliti sa ne mutam galeria de catre nesimtiti de organiztori!

Mie nu-mi pare rau Nelu. Cum am plecat cum s-a spart ghinionul! :)

Acum intrebarea e care din noi l-a purtat? (pe ghinion) 😆

Se pare ca la deplasarile din provincie organizatorii au avut mult mai mult bun simt! 😮 (am fost bine primiti la Urziceni, Fieni, Tg Jiu .. iar in mahalalele capitalei am fost intampinati de talentele unui bodyguard gelat) 👿

Din pacate in mahalau aia de cartier in care a jucat Sportul sambata….. cam stau eu :( …… nu cred ca tine chestia asta de unde… ci de ce ce oameni sunt… Ca sa imi aduc aminte ca la Targu-Jiu oricat de amabili au fost jandarmii si organizatorii in public au fost suficienti care aruncau cu seminte si alte alea in noi… cehstie pe care nu am patit-o nici in Divizia A… (bine nu an fost la Piatra-Neamt in A :) )

Viewing 31 post (of 31 total)
  • The topic ‘15.05.2004 Inter Gaz – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.