15.08.2010 Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc 3-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 15.08.2010 Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc 3-0(1-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 80 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Eu sunt fan al fumigenelor de cand le faceam din mingi de ping pong dar din pacate acum sunt interzise si nu am ce face.

ashone
    Member

@ultrasro wrote:

Eu sunt fan al fumigenelor de cand le faceam din mingi de ping pong dar din pacate acum sunt interzise si nu am ce face.

tu erai si fan cutii coca-cola cu pietricele in ele. un fel de bongo-bongo romanesc. Slava Domnului ca si alea sint enterzise acu’…si ai mai adus magneziu la meciu’ cu inter sibiu si io i-am dat foc, dar asta e odata in viata. o zi buna.

dragos
    Member

fratilor, jucam cu Lideru’ actual al ligii 1……….va fi un meci fain.
    se vor marca min. 3 goluri…….gazdele au marcat cam 2 goluri pe meci (dar au si primit….)
    nu stiu ce pronostic sa dau……insa inclin catre un 1, X ;) ;) ;)

cameliu
    Member

Meciul se va juca duminica de la ora 18, la Sibiu.
    Va veni cineva?
    Cum faceti cu biletele?
    Se va rezerva prin club cumva?

cameliu
    Member

Inca odata astept info pe pm sau aici daca mergeti la meci, si cum e cu biletele…
    In functie de asta ma decid cu ce merg (masina/tren).

Cu trenu e nasol la intoarcere ca desi-s la doar 70 km de Sibiu, primu tren pleaca la 3 ore dupa meci cu schimb la Copsa Mica… Avantaju ar fi ca pot bea si eu o bere.

Mai convenabil mi-e sa vin cu masina, si sa beau nealcooloase…(daca tot oi fi singur)

Biletele se vand pina cu 2 ore inainte de inceperea meciului si vreau sa stiu cum faceti voi?

ultrasro
    Member

Noi o sa mergem cu un microbuz de 16 locuri care va pleca din Bucuresti la ora 12 catre Sibiu.

Rog doritorii sa se inscrie aici pentru a vedea daca reusim sa completam capacitatea masinii.

Banuiesc ca cei de la Medias o sa ne rezerve niste bilete daca ajungem la meci la ora 17 si nu la ora 16, ar fi absurd sa ne tina pe la porti.

cameliu
    Member

@ultrasro wrote:

Noi o sa mergem cu un microbuz de 16 locuri care va pleca din Bucuresti la ora 12 catre Sibiu.

Rog doritorii sa se inscrie aici pentru a vedea daca reusim sa completam capacitatea masinii.

Banuiesc ca cei de la Medias o sa ne rezerve niste bilete daca ajungem la meci la ora 17 si nu la ora 16, ar fi absurd sa ne tina pe la porti.

Da-mi nr de tel pe pm.
    Incerc sa fiu acolo inainte de 16, si sa vad care e situatia.
    O sa te sun inainte si daca e nevoie iau eu bilete. Ar fi bine oricum sa anunte clubul ca suntem 10-15, ca sa stie si ei… Tinem legatura.

Cate ore se fac pe drum din Bucuresti?

ultrasro
    Member

Clubul a anuntat ca o sa fim circa 20 de suporteri la acest meci.

ngm
    Member

BRAVO CLUBUL !!!!
    O SA FIM PESTE 21 DE PERSOANE !!!
    INSCRIETI-VA PT. DUMINICA , AUTOBUZUL NU COSTA DATORITA UNUI SPONSOR !!!

INCURAJATI ECHIPA NOASTRA, HAIDE SPORTUL STUDENTESC !!!

roland
    Member

Avetzi vreun nr de tel de contact pt deplasarea la Sbiu? vreau un pic mai multe detalii daca se poate :) ! 0745.272.310 Marius

dragos
    Member

meciul va fi transmis pe GSP TV.

laucantona
    Member

ce rau imi pare ca nu-s in tara sa vin si eu la meci mai ales ca se joaca acasa la mine la Sighiu…oricum bafta baieti si sa strigati si pt mine Hai Sportul!

b4h40s3r
    Participant

cred ca deja s-au ocupat locurile am inteles ca mai erau vro doua azi dimineata

sircos
    Member

@b4h40s3r wrote:

cred ca deja s-au ocupat locurile am inteles ca mai erau vro doua azi dimineata

la microbuz sau la stadion ? :p

ultrasro
    Member

Suntem vreo 12 antamate din 15, sa vedem cine se mai inscrie pe lista.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 80 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.