15.08.2010 Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc 3-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 15.08.2010 Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc 3-0(1-0)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 80 total)
  • Author
    sircos
    Member
    ultrasro
    Member

Faptul ca ai nostri au luat la tinta bara, portarul si spatiul din jurul barelor tine de istoria momentului si de faptul ca nu a vrut sa intre chiar nimic.

cameliu
    Member

@ultrasro wrote:

Faptul ca ai nostri au luat la tinta bara, portarul si spatiul din jurul barelor tine de istoria momentului si de faptul ca nu a vrut sa intre chiar nimic.

Ovidiu, tu cand ai sutat in rucsac ai dat mai plasat decat ai nostri in minge… Asta este din pacate realitatea!

sircos
    Member

… incredibil, nici acum nu-mi vine sa cred :|

cameliu
    Member

@sircos wrote:

Fiind ai nostri era de asteptat…

Pt mine socant a fost sa fii suporter de deplasare. Inseamna ca esti deja infractor! Tabele nominale, CNP-uri! Ovidiu ce ai semnat la nenea jandarmu la sfarsit? Ai dat in primire minunatia de ruina?

ultrasro
    Member

Am luat in primire 280 scaune din plastic intregi :)).

Sa stii ca eu am dat cam la nimereala in rucsac…. cand e sa intre intra sigur oricum lovesti cotofana :))

roland
    Member

Si inca ceva …Domnul antrenor Tibi S sa isi aminteasca ca f mult din promovarea in liga mitica i se datoreaza si lui Viciu, si ca nu Viciu -titular de drept- a luat 5 goluri cu dinamo si sa isi asume gresala de a incepe cu un portar rezerva doar asa …ca sa i se dea o sansa infatza unui super atac dinamovist.
    Si tot domnul antrenor are datoria …chiar daca nu i s-au adus fundasi…. sa faca ceva sa puna la punct apararea echipei la care cu onor activeaza…presupun ca nu pe nasturi.
    “naivul” in cazul Sportului e in primul rand antrenorul…il cappo B-) :ymdevil: O:-)
    E pacat sa dam cu piciorul galetzii cu lapte….si vorba lui Farmache: zam putea sa ne gandim si la campionat…dar pe tacute si pe rezultate. Asa ca acum..never :ymparty:

dragos
    Member

@cameliu wrote:

@sircos wrote:

Fiind ai nostri era de asteptat…

Pt mine socant a fost sa fii suporter de deplasare. Inseamna ca esti deja infractor! Tabele nominale, CNP-uri! Ovidiu ce ai semnat la nenea jandarmu la sfarsit? Ai dat in primire minunatia de ruina?

unde-s suporteri putini, totul decurge STRICT cf legii….unde-s multi (vezi galeriile numeroase), totul devine haotic si intamplator (de ex: la meciul dinamo-rapid, s-a intrerupt meciul din cauza fumigenelor galeriei oaspete…..daca oaspetii erau un grup usor de “manevrat”, erau evacuati din stadion si interzisi multi ani…asa, a trecut fumul, jocul s-a reluat, iar galeria oaspete si-a vazut de alea-alea…..)
    oare asa o fi si in tarile civilizate ? pentru unii muma, pentru altii ciuma ?

sircos
    Member
    dragos
    Member

mi-a placut tabela de marcaj electronica MOBILA :)) :)) =)) =)) =))
    maine-poimaine poti vedea un meci pe islaz cu aceasta tabela electronica. :)) :)) :)) :))

razvanR
    Member

N-am mai ajuns duminica la Sibiu si imi pare rau, citind aici ca echipa a jucat bine.

Am programat meciul sa se inregistreze si sa-l vad luni fara sa ma informez asupra rezultatului, ca sa traiesc partida ca si cum ar fi in direct,, dar a cazut curentul, Recorderul s-a resetat si nu s-a mai inregistrat nimic.

Sper ca meciul asta sa fie ca infrangerea de la Suceava de anul trecut, adica inceputul unei lungi serii de rezultate pozitive.

Lucione
    Member

salutare baieti … parerea mea este ca a fost meciul lui balan … nu stiu cum o fi dormit dupa meci dar daca nu a ratat din toate pozitiile dar un merit foarte mare il are si portarul gaz metanului pt scorul asta ..daca mai jucam de 5 ori cu ei ii batem de 5 ori sunt sigur ..foarte sters mi s-a parut varga in meciul asta ,,,de altfel viciu sincer e prea tinerel pt liga 1 imi amintesc ca se vorbea de venirea lui munteanu “babicu“ stie cineva ceva de transfer?

razvanR
    Member

Este cineva care are inregistrate meciurile Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc si Sportul Studentesc – Gloria Bistrita. Eu am o colectie de aproximativ 200 de meciuri jucate de Sportul Studentesc in ultimii 10 ani si am cam toate rezumatele din 1993 pana in 2000. Aceste 2 meciuri sunt printre putinele care-mi lipsesc.

Meciul cu Gaz Metan nu-l am pentru ca a cazut curentul iar la cel cu Bistrita cineva mi-a mutat canalele pe DVD Recorder si s-a inregistrat ceva de pe alt canal.

ultrasro
    Member

Eu nu le am dar poate totusi le-a inregistrat cineva.

Radu Dobrin
    Member

eu i-as contacta pe cei care au transmis meciul (gsptv..digisport..sau care au fost).

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 80 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.