15.10.2011 Sportul Studentesc – FCM Tg.Mures 1-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 15.10.2011 Sportul Studentesc – FCM Tg.Mures 1-1(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 51 total)
  • Author
    dragos
    Member

Meci contand pentru etapa a X-a a Ligii 1.
    Sambata, 15.10.2011, ora 15:00, stadion Regie. Dolce TV

C C UK
    Member

Salutare !!!

Vreau sa fac un anunt pentru toti suporteri si simpatizanti echipei SPORTUL STUDENTESC , ETAPA A 10-A, SAMBATA, 15.10.2011 va avea loc meciul SPORTUL STUDENTESC – FCM TARGU MURES ,mi-am propus sa fac o COREGRAFIE mare si frumoasa ,am sa scriu cateva randuri cam ce ar include in aceasta coregrafie : – un steag mare de 6m latime si 12m lungime, la capete tricolorul cam 50 de cm si in mijloc alb si negru
    – 6 steaguri alb/negru pe doua bete cu stema echipei in mijloc
    – 3 steaguri cu tricolorul romaniei
    – 10 steaguri alb/negru/alb
    – 10 steaguri negru/alb/negru
    – un baner mare pe un fundal alb care va sta in fata cu un mesaj frumos catre echipa
    – toba (care o avem deja, daca mai exista?)

Pentru realizarea acestei coregrafi avem nevoie de suporteri {de adevaratii suporteri } si nu numai, de aceea am facut acest anunt aici pentru a va arata ideea mea si pentru a realiza ceva frumos impreuna.Un ajutor numeros va veni din partea Centrului de Copii si Juniori voi vorbi personal cu Dl Cristian Gheorghe ca toti copii si juniori sa fie prezenti la meci in sectorul rezervat galeriei noastre.
    Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc ar trebui sa faca un comunicat(reportaj) in presa pentru atragerea suporterilor si simpatizantilor la stadion.

P.S. Toata acesta coregrafie va fi suportata de mine personal,probabil multi o sa va intrebati daca se poate realiza asa ceva – DA SE POATE – dar trebuie doar PREZENTA si un pic de implicare din partea unora. ASTEPT PARERILE VOASTRE !!!

CU RESPECT !

CUCU CONSTANTIN

@C C UK wrote:

Salutare !!!

Vreau sa fac un anunt pentru toti suporteri si simpatizanti echipei SPORTUL STUDENTESC , ETAPA A 10-A, SAMBATA, 15.10.2011 va avea loc meciul SPORTUL STUDENTESC – FCM TARGU MURES ,mi-am propus sa fac o COREGRAFIE mare si frumoasa ,am sa scriu cateva randuri cam ce ar include in aceasta coregrafie : – un steag mare de 6m latime si 12m lungime, la capete tricolorul cam 50 de cm si in mijloc alb si negru
    – 6 steaguri alb/negru pe doua bete cu stema echipei in mijloc
    – 3 steaguri cu tricolorul romaniei
    – 10 steaguri alb/negru/alb
    – 10 steaguri negru/alb/negru
    – un baner mare pe un fundal alb care va sta in fata cu un mesaj frumos catre echipa
    – toba (care o avem deja, daca mai exista?)

Pentru realizarea acestei coregrafi avem nevoie de suporteri {de adevaratii suporteri } si nu numai, de aceea am facut acest anunt aici pentru a va arata ideea mea si pentru a realiza ceva frumos impreuna.Un ajutor numeros va veni din partea Centrului de Copii si Juniori voi vorbi personal cu Dl Cristian Gheorghe ca toti copii si juniori sa fie prezenti la meci in sectorul rezervat galeriei noastre.
    Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc ar trebui sa faca un comunicat(reportaj) in presa pentru atragerea suporterilor si simpatizantilor la stadion.

P.S. Toata acesta coregrafie va fi suportata de mine personal,probabil multi o sa va intrebati daca se poate realiza asa ceva – DA SE POATE – dar trebuie doar PREZENTA si un pic de implicare din partea unora. ASTEPT PARERILE VOASTRE !!!

CU RESPECT !

CUCU CONSTANTIN

Respectele mele pentru aceasta initiativa frumoasa,Cucu :ymapplause: .Ma bucur ca te-ai intors din Anglia, pentru a face un asemenea gest.Eu unul o sa fiu sigur prezent la acest meci,sper doar ca acest anunt sa nu le fie indiferent suporterilor nostri si sa le aratam jucatorilor si conducerii ca noi intr-adevar existam si putem sa facem si lucruri frumoase impreuna.

teo
    Member

Recunosc ca n-am fost niciodata fan-ul vizionarii unui meci din peluza, dar as putea face o exceptie cu ocazia asta. Pe de alta parte Sportul are foarte multi simpatizanti inactivi, care trebuie mobilizati asa ca poate ar fi o idee ca fiecare dintre noi sa incerce sa popularizeze ideea asta pe facebook, messenger sau prin metoda clasica, din gura-n gura.

Foarte buna initiativa, sa vedem ce iese.

C C UK
    Member

Multumesc frumos,sper sa vina ceva lume la acel meci, in perioada 9-20 octombrie eu vin acasa si de acea vreau sa fac ceva memorabil sper sa iasa bine aseara am trimis si un mail catre conducere si astept un raspuns. HAI SPORTUL…!

@teo wrote:

Recunosc ca n-am fost niciodata fan-ul vizionarii unui meci din peluza, dar as putea face o exceptie cu ocazia asta. Pe de alta parte Sportul are foarte multi simpatizanti inactivi, care trebuie mobilizati asa ca poate ar fi o idee ca fiecare dintre noi sa incerce sa popularizeze ideea asta pe facebook, messenger sau prin metoda clasica, din gura-n gura.

Foarte buna initiativa, sa vedem ce iese.

dragos
    Member

dupa cum am vazut in etapa precedenta, arbitrii au intors “armele” impotriva tg-muresenilor :D
    deh, se intoarce roata…..Sabau a demisionat :p

prin urmare, sunt convins ca vom avea parte de un arbitraj corect si mai mult de 5% pt gazde ;) ;)

pacat ca este pe dolce…e, ma rog, sper sa iasa ceea ce si-a propus cucu, daca mai e nevoie de ceva sa scrii aici, o zi buna

sircos
    Member

@dragos wrote:

Sabau a demisionat

a venit selymes :-B

o sa scriu in zilele ce urmeaza un articol, despre acest meci si despre ceea ce pregateste cucu impreuna cu sustinerea noastra, pentru site-ul pe care eu scriu rubrica sportiva http://www.academiclink.ro …. sper sa faca multe vizualizari si poate vom aduce si pe aceasta cale oameni la stadion….voi posta linkul aici imediat cum se publica si voi avea rugamintea sa incercati sa il accesati si pe masura ce se poate sa il dati si mai departe pentru a fi citit si pentru a veni lumea la stadion..multumesc

C C UK
    Member

BUNA INITIATIVA MIMI SPER SA VADA CAT MAI MULTA LUME REPORTAJUL TAU,ASTAZI AM VB DIN NOU PE FACEBOOK CU FLORIAN BICHIR EDTITOR COORDONATOR LA LIBERTATEA SI A ZIS CA O SA VORBEASCA CU COLEGI DE LA SPORT DACA SE POATE FACE UN REPORTAJ DESPRE SUPORTERI SPORTULUI SI IMI DA UN RASPUNS CAT DE CURAND. HAI SPORTUL

Zibling
    Member

Voi fi si eu in Romania la acest meci. Sper sa iasa o coregrafie frumoasa si sa avem in peluza cat mai putini purtatori ilegali de gura… strigati cat de tare puteti:

“Hai Sportul Studentesc!”

razvanR
    Member

Anul universitar tocmai a inceput, saptamana viitoare toti studentii vor fi in Bucuresti.

In caminele din Regie sunt cazati aproximativ 15.000 de studenti, deci, clubul ar trebui sa distribuie joi, vineri si sambata 10.000 de invitatii la acest meci. Fie le baga pe sub usa in fiecare camera, fie colaboreaza cu agentii de paza de la intrarile in fiecare camin care ar putea sa dea fiecarui student o astfel de invitatie. Astfel, daca vrema va fi frumoasa, cred ca la meci ar veni 5.000 de oameni.

http://academiclink.ro/Sportive/sportul-studenesc-fcm-targu-mure.html
    acesta este articolul…va rog sa il dati mai departe si sa incercam sa aducem cat mai multi oameni la stadion…Forza Sportul !

C C UK
    Member

PENTRU TOTI SUPORTERI SPORTULUI !!!

VA ASTEPTAM LA MECI CU MIC CU MARE SA SUSTINEM CEA MAI FRUMOASA SI CURATA ECHIPA DIN ROMANIA !!!

dragos
    Member

sper ca, Cezarica si Selymes sa nu se “supere” prea rau pe noi si sa ne strice fiesta…….. :p

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 51 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.