15.10.2011 Sportul Studentesc – FCM Tg.Mures 1-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 15.10.2011 Sportul Studentesc – FCM Tg.Mures 1-1(0-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 51 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Ne vedem la meci sa facem show ;)

razvanR
    Member

In sezonul trecut, dintre toti oaspetii nostri, FCM Tg.Mures mi s-a parut echipa care a jucat cel mai bine in Regie.
    Maine ne putem lua revansa, trebuie sa castigam 3 puncte utile.

dragos
    Member

banuiesc, ca biletele s-au tiparit si vor fi fara probleme :D

ngm
    Member

FARA 3 PUNCTE SUNTEM PA !!!

ashone
    Member

@ngm wrote:

FARA 3 PUNCTE SUNTEM PA !!!

:p buna dimineata soare! io spun asta de 3 ani si nu ma ia nimeni in seama… ~o) ~o)

Radu Dobrin
    Member

Jucatorii astia sint complet idioti. Este min 54 si am inchis televizorul.

ps…daca cineva posteaza vreun comentariu visavis de arbitraj, pe cuvint de onoare ca sterg postul

cameliu
    Member

Eu nu m-am abtinut si m-am uitat 10 minute in repriza 1 de prin minutul 20-25. Ce am vazut? Curelea si Ferfelea dand pe linga minge cu poarta libera, iar apoi Tarnacop cu portarul alora departe de poarta, in loc sa o bage in poarta inaintand cu mingea la picior inca vreo 15m…

Una peste alta cred ca suntem primii in Liga 1 la egaluri…
    Nu batem pe nimeni si nu ne bate nimeni de vreo 3 etape…

cameliu
    Member

Prosport:

Multescu s-a întors la stadion

Deşi s-a învoit de la acest meci, invocand motive medicale, antrenorul principal al Sportului, Gigi Mulţescu, nu a rezistat în faţa televizorului, iar la pauza şi-a făcut apariţia la stadion, mergând la tribuna oficială. Asta s-a simţit imediat şi in jocul studenţilor, iar egalarea părea o chestiune de timp. După o dominare accentuată, a fotbaliştilor Sportului, Curelea (’66) reuşeste să aduca egalarea printr-o lovitură de cap din prejma careului de 6 metri. Împinşi de la spate de spectatorii de la Tribuna I, studenţii puteau trece în avantaj în două rânduri (77, 88), când acelaşi Curelea a ratat în faţa lui Balauru.

Meciul acesta trebuia castigat si am fi meritat pe deplin sa o facem.Radu poate ca esti suparat,dar acesta este unul dintre putinele meciuri din acest campionat,poate chiar singurul, in care Sportul a dominat partida de la cap la coada.Un scor corect ar fi fost:4-2 pentru ai nostri,dar din pacate nu se joaca pe ratari,ci pe goluri.De la etapa la etapa,incepand cu meciul contra Stelei,jucam din ce in ce mai bine,asa ca eu inca imi pastrez optimismul.Partea nasoala este ca pare-se ca Multescu a demisionat de la echipa,dar sper ca e o decizie luata la cald si se va razgandi.FORZZA SPORTUL!!!! :D

dragos
    Member

pacat, ca nu am castigat, desi am dominat tot meciul…….oaspetii in repriza secunda s-au aparat, ca sa conserve rezultatul….pacat !!
    fotbalul se joaca pe goluri si nu pe ratari !!
    Multescu demult vroia sa paraseasca echipa…….

ultrasro
    Member

Sportul merita azi victoria dar ratarile au fost incredibile iar Balauru a aparat incredibil!!!

ngm
    Member

CHIAR MERITAM VICTORIA. PREA MULTE RATARI !!!
    ARBITRAJUL VARZA , DAR NUMAI IN DEFAVOAREA NOASTRA !!!
    POATE CA E MAI BINE CA A PLECAT MULTESCU, CONTEAZA
    MULT CINE VINE …

dragos
    Member

cei care au urmarit meciul la tv, imi puteti spune, va rog, unde l-ati vazut pe net ??
    pe dolce-sport.ro nu poti sa-l vezi…….

dragos
    Member
    07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

cei care au urmarit meciul la tv, imi puteti spune, va rog, unde l-ati vazut pe net ??
    pe dolce-sport.ro nu poti sa-l vezi…….

Eu nici nu m-am sinchisit sa ma uit la meci pe internet. Am preferat sa dau cu aspiratorul. :D

In alta ordine de idei, aveti poze de la meci? As vrea sa vad si eu coregrafia pe care ati facut-o, sau pana la urma nu s-a mai facut nimic?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 51 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.