15.10.2011 Sportul Studentesc – FCM Tg.Mures 1-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 15.10.2011 Sportul Studentesc – FCM Tg.Mures 1-1(0-1)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 51 total)
  • Author
    dragos
    Member

@07Ex wrote:

In alta ordine de idei, aveti poze de la meci? As vrea sa vad si eu coregrafia pe care ati facut-o, sau pana la urma nu s-a mai facut nimic?

nu a mai avut loc nicio coregrafie, din pacate…….am postat mai devreme, faza video de la golul lui Curelea…..ai vazut-o ?
    acolo era un cadru si cu galeria noastra.

07Ex
    Keymaster

Daca te referi la linkul postat mai sus, am incercat sa ma uit la video dar zice ca nu exista. :(

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Daca te referi la linkul postat mai sus, am incercat sa ma uit la video dar zice ca nu exista. :(

http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-intern/video-sportul-t-rgu-mure-1-1-gol-curelea-6902/

acesta este link-ul

dragos
    Member
    07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

@07Ex wrote:

http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-intern/video-sportul-t-rgu-mure-1-1-gol-curelea-6902/

acesta este link-ul

Pai da, pe asta am incercat sa-l vad dar zice ca steam-ul nu exista. Ma rog, banuiec ca vor aparea poze de la meci.

dragos
    Member

intra pe: http://www.dolce-sport.ro

si acolo gaseti imagini video de la meci

sper sa poti sa le vezi.

Radu Dobrin
    Member

daca vreti sa vedeti ceva ce are vreun raspuns la ceva intrebari/nelamuriri, vedeti faza cu curelea cind se impiedica de minge din pozitie de 1 la 1 cu un fundas adormit, sau curelea cind trage aproape peste peluza din 7m singur cu portarul, sau orice faza cu chetan cind incearca sa paseze (oricui)…ca sa nu mai vorbim de ferfelea la 4m de poarta goala care nici macar nu nimereste mingea…

dragos
    Member

@Radu Dobrin wrote:

daca vreti sa vedeti ceva ce are vreun raspuns la ceva intrebari/nelamuriri, vedeti faza cu curelea cind se impiedica de minge din pozitie de 1 la 1 cu un fundas adormit, sau curelea cind trage aproape peste peluza din 7m singur cu portarul, sau orice faza cu chetan cind incearca sa paseze (oricui)…ca sa nu mai vorbim de ferfelea la 4m de poarta goala care nici macar nu nimereste mingea…

unde ai vazut fazele ?

cristig
    Member

La jocul de sambata trebuia sa vedem o regie spectaculoasa de steaguri, baloane samd… Am pus la dispozitie tot ce se putea… dar cu 2 ore inainte am fost anuntat ca nu se mai intampla nimic…

va rog sa nu mai reprosati data viitoare nimic, iata ca un grup mare de suporteri nu a putut sa finalizeze ceva gandit cu o luna inainte….

am ramas dezamagit si sper data viitoare sa fiti mai uniti…

07Ex
    Keymaster

@cristig wrote:

La jocul de sambata trebuia sa vedem o regie spectaculoasa de steaguri, baloane samd… Am pus la dispozitie tot ce se putea… dar cu 2 ore inainte am fost anuntat ca nu se mai intampla nimic…

va rog sa nu mai reprosati data viitoare nimic, iata ca un grup mare de suporteri nu a putut sa finalizeze ceva gandit cu o luna inainte….

Cristi, ti-am mutat mesajul pe subiectul meciului de sambata. Tu l-ai pus aiurea, pe subiectul dedicat d-lui Siman.

ngm
    Member

CITITI FOLDERUL :PPENTRU TOTI SUPORTERI SPORTULUI !!!

RASPUNSUL DOMNULUI DIRECTOR ORGANIZATORIC CRISTIAN GHEORGHE:

TARE DE TOT ,,Am pus la dispozitie tot ce se putea” !!!!!!!!!!!

DUPA MECI AM VORBIT CU CRISTI GHEORGHE, SI AM FOST BLOCAT DE CEEA
    CE MI-A SPUS :,, AM VORBIT CU OVIDIU CU O SAPTAMINA INAINTE DE MECI
    SI A VRUT 10 BILETE PENTRU NISTE FETE. LE-AM LASAT ZECE INVITATII
    LA DISPOZITIE PT MECI””

CINEVA MINTE , OARE CINE?

NU MA MAI INTERESEAZA PT MOMENT NICIO ACTIUNE SPECIALA A GALERIE !!!
    V-AM PUPAT !!!

ultrasro
    Member

Istoria este asa:
    1. Cucu a vorbit cu Cristi cu privire la un numar de circa 40 de invitatii care sa fie impartite invitatilor ce urmau sa ajute la realizarea coregrafiei.
    2. Din cei 40 vreo 10 erau prieteni de-ai lui Cucu. Gabi avea vreo 30 de prieteni si cunoscuti dinn care vreo 10 fete.
    3. Cristi l-a refuzat pe Cucu motivatia fiind aceea ca invitatii in peluza pot fi date doar pentru elevi si studenti care in principiu nu au venituri. Cucu si Gabi s-au suparat.
    4. Eu am vorbit cu Cristi si el m-a intrebat daca are dreptate sa dea invitatii cu predilectie pentru elevi si studenti ca sa ii atragem in Regie la meciurile Sportului. S-a referit in special la adultii care urmau sa fie invitati la meci si m-a intrebat daca are dreptate sa nu le dea invitatii in conditiile in care ei au venituri oricum mai mari decat elevii sau studentii. I-am dat dreptate si i-am spus ca e foarte bine sa ne dea un numar de invitatii (10,20,30) pentru un grup de eleve (studente) adus de Gabi sau pe care eu sa-l invit prin intermediul conducerii unui liceu sau facultati din Bucuresti. El a fost de acord sa ne ofere in prima faza 10 invitatii pentru acest meci si apoi sa vedem necesarul in functie de anvergura activitatilor.
    5. Surpriza apoi: desi eu si razvanr ne oferisem sa cumparam circa 15 bilete pentru invitatii initiatorii actiunii au zis pas: Cucu a renuntat la steaguri iar Gabi la cei 30 invitati.

Ce naiba sa fac in situatia asta?

@ultrasro wrote:

Istoria este asa:
    1. Cucu a vorbit cu Cristi cu privire la un numar de circa 40 de invitatii care sa fie impartite invitatilor ce urmau sa ajute la realizarea coregrafiei.
    2. Din cei 40 vreo 10 erau prieteni de-ai lui Cucu. Gabi avea vreo 30 de prieteni si cunoscuti dinn care vreo 10 fete.
    3. Cristi l-a refuzat pe Cucu motivatia fiind aceea ca invitatii in peluza pot fi date doar pentru elevi si studenti care in principiu nu au venituri. Cucu si Gabi s-au suparat.
    4. Eu am vorbit cu Cristi si el m-a intrebat daca are dreptate sa dea invitatii cu predilectie pentru elevi si studenti ca sa ii atragem in Regie la meciurile Sportului. S-a referit in special la adultii care urmau sa fie invitati la meci si m-a intrebat daca are dreptate sa nu le dea invitatii in conditiile in care ei au venituri oricum mai mari decat elevii sau studentii. I-am dat dreptate si i-am spus ca e foarte bine sa ne dea un numar de invitatii (10,20,30) pentru un grup de eleve (studente) adus de Gabi sau pe care eu sa-l invit prin intermediul conducerii unui liceu sau facultati din Bucuresti. El a fost de acord sa ne ofere in prima faza 10 invitatii pentru acest meci si apoi sa vedem necesarul in functie de anvergura activitatilor.
    5. Surpriza apoi: desi eu si razvanr ne oferisem sa cumparam circa 15 bilete pentru invitatii initiatorii actiunii au zis pas: Cucu a renuntat la steaguri iar Gabi la cei 30 invitati.

Ce naiba sa fac in situatia asta?

Acum,dupa ce am citit si versiunea lui Ovidiu al acestui mini-scandal intern,parca inclin sa-i dau si eu dreptate domnului Cristian Gheorghe,intr-adevar,elevii si studentii ar trebui sa aiba mereu intaietate,numai si prin simplu fapt ca prin excelenta clubul nostru este unul studentesc,dar pe de alta parte ma si indoiesc ca erau nevoie de un numar mare de invitatii pentru acestia, in conditiile in care chiar dansul spunea ca la fiecare meci nu reuseste sa le epuizeze,asa ca nu prea se justifica aceasta frica de a ramane “studentii” fara bilet.

Din nefericire tot cum unul dintre voi a spus, fotbalistii si rezultatele aduc spectatorii… Am dat si bilete gratis, m-am gandit sa facem si un program pentru studenti la 2 bilete platite unul gratuit, dar cu cine sa le aplic daca invitatiile pentru oficiale nu le-am epuizat….

Insa si noi suntem de vina,pentru ca nu am perseverat sa ducem ideea pana la capat.Din moment ce am vorbit de o luna ca vom face si vom drege la acest meci,cu invitatii sau fara,trebuia sa facem tot posibilul sa facem coregrafia.10 lei nu cred ca era o avere pentru nimeni,mai ales daca era vorba despre niste “prieteni”.Daca acei 10 lei i-a tinut acasa,atunci fara suparare,aceia nu va pot fi prieteni.Sunt de parere ca aceasta echipa merita mai mult din partea noastra,mai ales acum,in perioada acesta dificila.Din fericire,vor mai fi meciuri si pe viitor,chiar daca nu neaparat in Liga I,prin urmare poate totusi o sa reusim curand sa facem ceva frumos pentru echipa.

ultrasro
    Member

Eu cred ca daca noi aduceam 40 de studenti la meci Cristi ne oferea invitatiile necesare.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 51 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.