15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Vad ca majoritatea celor care au trimis pronosticuri pentru meciul de sambata cred ca Sportul va bate cu 4-0. Dece 4-0 fratilor? Ce v-a venit cu 4-0?

Acum eu ma gandesc ca daca eu dau un alt pronostic si iese 4-0 mi-o luati cu totii inainte. Daca insa toti pronositcati 4-0 si eu zic 3-0 si iese 3-0 atunci … 😆

Ultras
    Member

Problema e ca si eu m-am gandit la 4-0, dar ca de obicei dau la meciurile in deplasare cu un plus 1, iar acasa cu 1 pentru oaspeti :D

cameliu
    Member

merge cineva la meci?
    Vom avea ceva live pe forum?

07Ex
    Keymaster

Eu tot zic ca ma scol de dimineata ca sa ascult meciul cu voi pe forum si pana la urma ma complac si prefer sa dorm pana la 8-9. Cine stie, poate saptamana asa voi face un efort. 😉

ultrasro
    Member

Si Adi spunea ca merge acolo…..

adi
    Member

… ca doar sunt din campulung.
    problema e ca nu stiu acum nici o legatura buna de dimineata.
    stiu un autobuz (lucky tour) care pleaca pe la 9.15 din bucuresti, dar cu el ajung doar la pauza.
    parca mai era unul (montana) care pleaca pe la 6 dimineata, dar trebuie sa mai fac niste sapaturi.
    ovidiu, te poti interesa tu, te rog?
    oricum, voi face cinste suporterilor care ajung acolo …

ultrasro
    Member

sper sa gasesc o urma….. 😯

dragos
    Member

daca voi ramane in bucuresti, voi merge si eu…..insa, deocamdata nu stiu sigur.

ion
    Member

@ultrasro wrote:

sper sa gasesc o urma….. 😯

Te rog foarte mult pentru cei interesati si care in ziua meciului nu pot veni si nici nu au acasa internet (adica eu) sa lasi daca se poate un telefon unde nu deranjam si putem suna sa vedem ce scor este…
    PS

Fac cinste cu o bere!

Cainele
    Member

buna ideea lui Ion 😆

lucian
    Member

FI-TI ATENTI CA NU MAI E VALBILA LEGATURA AIA CU MASINA LA 6 SI CEVA DIMINEATA DIN BUCURESTI CATRE CAMPULUNG. CEI CARE VOR SA AJUNGA DE LA INCEPUT LA MECI, AR TREBUI SA IA OCAZIA SAU VREUN MICROBUZ PANA IN PITESTI / 70-80 MII LEI – AUTOGARA MILITARI, SI DE ACOLO TOT VREO OCAZIE SAU VREUN MICROBUZ PANA LA C-LUNG / MAX. 35 MII LEI. IDEEA E SA PLECATI CEL TARZIU PE LA 8 JUMA DIN BUCURESTI CA SA AJUNGETI IN TIMP UTIL. ALTFEL, S-AR PUTEA SA NE VEDEM LA MECI PENTRU CA SI EU AM DRUM PE ACOLO INCA DIN SEARA ASTA.

ultrasro
    Member

La 7.00 vreau sa iau microbuzul de la statia Pacii, vizavi de autogara, pana la Pitesti, 80 000 lei… apoi de acolo un autobuz/microbuz ceva pana la Campulung, trebuie sa existe zic eu….

Cine se mai baga la actiunea asta….?

Autobuzul din Autogara Militari pleaca prea tarziu, la 8.45 adica si ajunge la Campulun dupa ce incepe meciul, asa ca …..(era vorba de Lucky Tour)

Giani
    Member

Eu voi ramane sigur acasa, am o carca mica in cursul diminetii. Sper sa il scap pe George de “sportul” asta si sa mearga el. Sper ca pe la 11-11:30 sa fiu in birou, asa ca sunati-ma pe mobil (mai ales cei care au minute gratuite pe Orange) si postez eu evolutia scorului. Din pacate, am mobilul blocat, asa ca nu pot sa sun.

Cainele
    Member

Vezi ca a luat Siman ajutorul de somaj.Poate iti deblocheaza telefonul :)

Giani
    Member

@Cainele wrote:

Vezi ca a luat Siman ajutorul de somaj.Poate iti deblocheaza telefonul :)

Merci pentru sugestie. Prefer insa ca din banii aia sa dea salariile angajatilor bazei sau restantele jucatorilor (daca se poate, ambele).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • The topic ‘15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.