15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc

Viewing 10 posts - 46 through 55 (of 55 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Cei de la onlinesport fac si ei ce pot, uneori mai si gresesc, este omenesc nu? :D

ultrasro
    Member

In special pentru Adi, Dragos si Andrei pe care i-am facut sa astepte de la 7.00 la 7.30 in autogara Militari, pana m-am trezit si eu din somn. De fapt la 7.07 m-am prins ca trebuie sa plec la Campulung, eram asa de somnoros!

La Campulung Sportul Studentesc a fost tratat foarte bine, dupa meci vreo 30-40 de copii incercuindu-i pe Galamaz, Rusu si Lazar pentru a obtine cate un autograf in carnetelele lor…. :)

Lumea cu care am vorbit dupa meci ne-a rugat “sa facem totul” pentru ca Sportul sa bata Cimentul si Rulmentul, adversarele celor de la Aro pentru evitarea ultimelor locuri in clasament.

Dupa meci am fost invitatii lui Adi care ne pregatise acasa la parintii lui, in Campulung, o masa imbelsugata stropita cu tuica fiarta si un vin super. Apoi prajituri, asa ca la plecare abia mai mergeam…..

A fost si Razvan la meci pe traseul Predeal – Campulung – Predeal……

Timp de una bucata ora am vizitat si orasul facand destule poze, care au fost stocate la adresa lui vasile…

Alte intrebari? :D

@ultrasro wrote:

Cei de la onlinesport fac si ei ce pot, uneori mai si gresesc, este omenesc nu? :D

Ei si cu cei de forumul Pandurii care ei gresesc omeneste ca sunt olteni noi nu :)

07Ex
    Keymaster

Ovidiu / Florin
    Puteti voi sa scanati caseta tehnica a meciului din Prosport si s-o puneti pe vasilesiman? Astia din Prosport iar nu au dat-o pe internet.

Merci mult.

dragos
    Member

a fost o plimbare agreabila pana la campulung muscel, mai ales ca am castigat si meciul….si vremea a tinut cu noi (chiar daca gazonul era moale si in centru’ era noroi).
    spectatorii au recunoscut ca nu avem rivali in grupa noastra si ne-au urat SUCCES!!!
    dupa meci, Ady ne-a invitat la el acasa, unde mama lui ne-a pregatit o masa plina cu bucate gustoaseeeeee….NOTA BENE !!!!
    apoi, ne-am plimbat prin oras si la 15.45 ne-am imbarcat in autocarul de bucuresti…..

apropos de autocar, masina cu care a venit echipa avea in dreapta soferului o placuta din carton pe care scria: SPORTUL – NO LIMITS-!!!
    asa sa fie pana la finalul sezonului!!! DOAMNE AJUTA-I !!!

Cainele
    Member

Nu mai intru la idiotii de la onlinesport niciodata.M-au dezgustat profund 👿

Giani
    Member

@Cainele wrote:

Pai nu te-ai prins? Pandurii e la egalitate cu noi, ca meciul direct s-a dat victorie pentru ambele formatii. C-asa vrea Vadim (ala, nu politicianul). 😉

Cainele
    Member

@Giani wrote:

@Cainele wrote:

Pai nu te-ai prins? Pandurii e la egalitate cu noi, ca meciul direct s-a dat victorie pentru ambele formatii. C-asa vrea Vadim (ala, nu politicianul). 😉

Vadim Tudor n-ar fi gafat never-ever 😉

Giani
    Member

@Cainele wrote:

Vadim Tudor n-ar fi gafat never-ever 😉

Corect! cel putin nu in halul asta.

Cainele
    Member

pai…

Viewing 10 posts - 46 through 55 (of 55 total)
  • The topic ‘15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.