16.04.2011 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 16.04.2011 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 61 total)
  • Author
    ashone
    Member

:ymapplause: :ymapplause: 0-0 ! min 45
    DUPA PAUZA! LE-O DAM LA BUZA! LA LA LALA LA!

Radu Dobrin
    Member

@07Ex wrote:

Unde se poate vedea meciul pe internet (fara sopcast)? E vreun link ceva? Multumesc anticipat.

http://sportpenet.com/

ashone
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@07Ex wrote:

Unde se poate vedea meciul pe internet (fara sopcast)? E vreun link ceva? Multumesc anticipat.

http://sportpenet.com/

:ymapplause: RADU DOBRIN, SA-I DAI 1 KIL DE VIN! ALE, ALE ALE ALE OOOO!!!!!!!!1 :ymcowboy: :ymapplause: :ymapplause:

ashone
    Member

MIN 55. BALANEL, BALANEL, IAR A LUAT UN CARTONEL! ;)

ashone
    Member

bai! voi vedeti acelasi meci ca si mine? :-? io zic ca batem azi. @-)

07Ex
    Keymaster

Mie link-ul lu Radu imi merge, dar pe urma canalele nu merg pe site-ul respectiv. E OK, deoarece vad ca incepe Manchester City – Manchester United, asa ca ma voi uita la meciul ala.

ashone
    Member

min 65! GGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
    I-RI-MIA! BAGA STEAUA IN BELEA!OLE,OLE OLEEEEEEEEEEEEEE

Radu Dobrin
    Member

1-0 (frumos gol Kiki)..hai sa vedem in cit timp luam 2….

07Ex
    Keymaster

Nu-mi vine sa cred … 1-0 pentru noi. :D

ashone
    Member

@Radu Dobrin wrote:

1-0 (frumos gol Kiki)..hai sa vedem in cit timp luam 2….

RADULE E MECI FRUMOS!MATURAM CU EI PE JOS!OLE,OLE,OLEEEEEEEEEEE :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: HAI TOT FORUMU’ “HAIIIDEEE SPORRRTUUUU!!!!!!!!!!!’

07Ex
    Keymaster

Eu deja sunt la a doua bere din seara asta. Pacat ca berea de aici din Africa nu e prea buna ca altfel eram la a treia.

ashone
    Member

@07Ex wrote:

Eu deja sunt la a doua bere din seara asta. Pacat ca berea de aici din Africa nu e prea buna ca altfel eram la a treia.

io sint treaz, da’ de mult nu mi-a mai tremurat asa inima-n mine! hai pe ei baaaaaa!!!!!!!!! :ymapplause: :ymapplause:

Radu Dobrin
    Member

@07Ex wrote:

Mie link-ul lu Radu imi merge, dar pe urma canalele nu merg pe site-ul respectiv. E OK, deoarece vad ca incepe Manchester City – Manchester United, asa ca ma voi uita la meciul ala.

mda…citeodata au probleme pe flash…eu am un windows instalat pe mac sub VMware si vad sopcast fara probleme (daca nu merge flashul)

ashone
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@07Ex wrote:

mda…citeodata au probleme pe flash…eu am un windows instalat pe mac sub VMware si vad sopcast fara probleme (daca nu merge flashul)

#-o nu posta chestii tehnice! poarta ghinion! :ymhug:

07Ex
    Keymaster

E OK Radu. Aici la hotel internetul e oricum foarte lent, asa ca nu stiu daca as reusi sa vad meciul chiar daca link-ul ar merge. In plus, prefer sa ma uit la meciul de pe Wembley.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 61 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.