16.04.2011 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 16.04.2011 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2(0-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 61 total)
  • Author
    ashone
    Member

1-1 nu-i nimic inca e timp sa-i batem! :(( si v-am spus sa nu postati chestii tehnice! :((

ashone
    Member

min 85. 1-2 alea jacta est. ratiu are casca de cosmonaut pe gulie, da’ n-o vedem noi. d-aia e asa aerian. pacat, azi chiar au jucat cu bine. :ymapplause: :ymapplause:

07Ex
    Keymaster

@Radu Dobrin wrote:

1-0 (frumos gol Kiki)..hai sa vedem in cit timp luam 2….

In 20 de minute. :((

Radu Dobrin
    Member

am jucat bine mai mereu..sau nu….dar vedem saptamina de saptamina acelasi film in reluare

vrem sa jucam fotbal cu mentalitate de aprozaristi….

weekend placut!

07Ex
    Keymaster

Incredibil cum ai nostri iau 2 coluri in 7 minute pe final si pierd meciul. 😮

cameliu
    Member

Meciul s-a pierdut aiurea ca de obicei.
    Golul 1 venit dintr-un fault TOTAL INUTIL! + schimbare ce n-am inteles-o!
    Cum naiba sa faci schimbare prin care declari ca vrei sa te aperi 10 minute si aia nu au avut un sut pe poarta 80 de minute!
    Deja cand vad negrii la adversari vad deja negru in fata…

Si vb aia daca nici pe astia nu i-am batut… Voi ati vazut ce a jucat Steaua?
    Pandurii o sa mature (din pacate) cu noi pe jos, ca aia chiar joaca fotbal in ultimul timp.

Vai de noi, inca 7 meciuri si MINUS 11 in B!

cameliu
    Member

Si-am vazut meciu la un stelist… care saracu f. timorat si rusinos a fost… ii era cam rusine ca-oi domina lanterna… insa a intrat negru si a facut lumina… gigi… divinitate… saptamana mare… incepuse comentatoru…

din nou fraieri… cum zoce radu, saptamana de saptamana acelasi film (doar ca mai nou jucam fotbal, asa vreo 80 de minute…)

in calculele mele un minus 4,5 in B insemna sincer 3 puncte cu steaua… acum imi ies vreo minus 7-8 de dus in B… vedem…

In cronica de pe gsp e si asta…
    Steaua continuă să se plimbe bezmetică pe teren, Sportul continuă să joace un fotbal simplu, curat şi estetic. Golul pluteşte în aer, cum auzeam pe vremuri la radio, şi de-acolo, din aer, l-a pescuit pe neaşteptate Irimia, cu un voleu fabulos (64). Ce bijuterie!

Insa pentru ca totul era prea frumos:

Sportul nu mai are copii pe teren, dar a rămas o echipă copilăroasă, aşa că brazilianul îşi croieşte încă o dată drum spre gol.
    1-2, nemeritat totuşi, pentru că Steaua fără Maicon a fost un zero imens. Final de meci, Gigi se bucură, MM se bucură.

Week-end frumos si voua…

godmato
    Member

Voi chiar credeati ca baietii s-au agitat degeaba 70 de minute? :D
    Tin sa multumesc frumos fundasilor centrali pentru cele doua cadouri facute. Macar un ban cinstit sa facem si noi acolo ca deh. . .

cameliu
    Member

@godmato wrote:

Voi chiar credeati ca baietii s-au agitat degeaba 70 de minute? :D
    Tin sa multumesc frumos fundasilor centrali pentru cele doua cadouri facute. Macar un ban cinstit sa facem si noi acolo ca deh. . .

Si l-a bagat jiji pe rusu sa aduca mesajul…
    Sa fim seriosi…
    Aceeasi poveste si cu Poli…? acolo a adus Goga valiza?
    Iar cu Astra futai ala sigur a adus-o…

Iar la meciul cu Pandurii o sa aduca personal Condescu… cu toti banii din capionatu asta jucam in champions league…

godmato
    Member

:))))))))))))))))))))))))))))))
    Eu zic ca baietii is merita banii :)

cameliu
    Member

@godmato wrote:

:))))))))))))))))))))))))))))))
    Eu zic ca baietii is merita banii :)

Daca tot stii atatea, macar are parte si saracu’ Balan? Macar sa fiu linistit…

godmato
    Member

Nu

cameliu
    Member

@godmato wrote:

Nu

Nasol…

ultrasro
    Member

Ce s-a intamplat in ultimile 12 minute este caz de DNA. Inlocuirea lui Balan pare ca a fost semnalul ca Gigi Becali a decartat banul pentru a tine Steaua in lupta pentru titlu. Rusine lui Ratiu si celor care au pus botul la aceasta magarie in finalul meciului.

ssfan
    Member

@ultrasro wrote:

Ce s-a intamplat in ultimile 12 minute este caz de DNA. Inlocuirea lui Balan pare ca a fost semnalul ca Gigi Becali a decartat banul pentru a tine Steaua in lupta pentru titlu. Rusine lui Ratiu si celor care au pus botul la aceasta magarie in finalul meciului.

Prinde orbu’, scoate-i ochii. Dubios e tot campionatul, jucam bine dar mereu acelasi scenariu : pierdem mereu la limita si pe final …. Statistic vorbind, echipa de pe ultimul loc ar trebui sa piarda mai frecvent la scor :ymdevil:

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 61 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.