16.08.2008 FC Snagov – Sportul Studenţesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 16.08.2008 FC Snagov – Sportul Studenţesc 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 79 total)
  • Author
    dragos
    Member

@Zibling wrote:

Totdeauna am avut echipa (un lot) care sa promoveze. Insa, la capitolul mentalitate si motivatie a jucatorilor se sta prost la Sportul Studentesc.

Deplasarea de la Ghermanesti-Snagov mi se pare una in care sper sa dam uitarii meciul de acum 2 sezoane in care am condus cu 1-0 cam tot meciul, Curelea a ratat de 3 ori in conditii de 1 la 1 cu portarul advers, si apoi ne-au egalat snagovenii (pe atunci condusi de Vladoiu ca antrenor). Secareanu a avut o replica memorabila la finalul acelui meci: “daca suntem incapabili de a bate pe Snagov, suntem niste m***isti”. Cum era Dragos? Parca asa a spus, nu?!?!

Am inteles ca intre timp, baza sportiva a Ghermanestiului s-a mai dezvoltat, au intrat banuti. Numai la noi nu se simte “infuzia de cascaval”. 😥

nici nu vreau sa ma mai gandesc la acel meci…de trista amintire. :mrgreen:

sportul86
    Member

Din 15 august – din nou la stadion. Ce sper? Mai nimic!
    Daca nu retrogradam – mare succes!
    Daca promovam? – IMPOSIBIL!!!
    Si daca se intampla minunea – mai asteptam 20 de ani pana sa tragem la titlu – ca trebuie sa-l castigam o data!
    Am speram in 1986, am crezut in 2006!
    Sunt convins pentru 2026!
    Din pacate, copiii mei tin cu steaua si rapid.

Cum se poate ajunge la stadionul din Snagov? Vreau sa vad si eu live meciul de inceput al unei noi campanii pe coclaurile din liga a ii-a.

si eu sunt interesat…mi se pare ca se poate lua un microbuz de pe langa casa scanteii

dragos
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

si eu sunt interesat…mi se pare ca se poate lua un microbuz de pe langa casa scanteii

microbuzele pleaca de la capatul tramvaiului 41 (langa romexpo).

@sportul86 wrote:

Din 15 august – din nou la stadion. Ce sper? Mai nimic!
    Daca nu retrogradam – mare succes!
    Daca promovam? – IMPOSIBIL!!!
    Si daca se intampla minunea – mai asteptam 20 de ani pana sa tragem la titlu – ca trebuie sa-l castigam o data!
    Am speram in 1986, am crezut in 2006!

deh, speranta moare ultima…..

si..stiti careva daca meciul este sambata de la ora 11 ?..ca tin expres sa ma prezint la acest meci :D

Zibling
    Member

Pe prima pagina a site-ului nostru oficial scrie asa:

next match

16-08-2008 11:00

Stadionul GHERMĂNEŞTI

FC Snagov – Sportul Studentesc

si ..stadionul ghermanesti..este stadionul din snagov? 🙄

laucantona
    Member

este cumva transimis la Tv? Parca asa am auzit streaming o televiziune parca sport.ro?????
    macar sa pun ceasul sa ma pot trezi….

laucantona
    Member

tot eu am vazut ca pe sport.ro transmit Sambata de la 11am ora Rom un meci si apoi inca unul tot direct?! dar nu precizeaza meciul

razvan
    Member
    bogdyany
    Member

Domnule Dragos daca o data mai scri ca avem echipa de 2 lei o sa regreti in momentul in care o sa vi pe stadion !Poti sa o iei ca pe o amenintare c………tule ce esti !,cotetar oparit si obosit.

mi se pare ca meciul snagov sportu de la ora 13 este in premiera…deci eu as zice ca e la 11
    dar nu mi-ati raspuns cu stadionul ca nu ma pricep..ghermanesti este stadionul din snagov?

Zibling
    Member

Da, Ghermanestiul este un sat din comuna Snagov.

@bogdyany
    : Ce cauti printre suporterii Sportului cu limbajul asta? Noi, cu pesimismul lui Dragos ne-am obisnuit. Nu o spune cu rautate, deci nu ai motive sa te iei de el in halul asta. El esta alaturi de echipa de cca 10-12 ani. Dar tu?

mersi frumos andrei….eu voi veni la meci sambata..si sincer cred ca este de la 11 meciul

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 79 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.