16.08.2008 FC Snagov – Sportul Studenţesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 16.08.2008 FC Snagov – Sportul Studenţesc 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 79 total)
  • Author
    Andrei
    Member
    bogdyany wrote:
    Domnule Dragos daca o data mai scri ca avem echipa de 2 lei o sa regreti in momentul in care o sa vi pe stadion !Poti sa o iei ca pe o amenintare c………tule ce esti !,cotetar oparit si obosit.

Domnule bogdyany, invata intai limba gramatica si dupa aceea sa “scri” sau sa “vi” la stadion.

07Ex
    Keymaster

@bogdyany wrote:

Domnule Dragos daca o data mai scri ca avem echipa de 2 lei o sa regreti in momentul in care o sa vi pe stadion !Poti sa o iei ca pe o amenintare c………tule ce esti !,cotetar oparit si obosit.

Opa, 6 mesaje scrise pe forum si deja ai inceput cu amenintarile si cu limbajul asta? Nu-i frumos! Crede-ne, Dragos spune ce spune nu din rautate sau pentru ca nu ar tine cu Sportul. El spune ce spune deoarece, ca si noi, a ramas deceptionat dupa ce s-a intamplat in urma cu 2 ani cand echipa a retrogradat de pe locul 4.

adi
    Member
    bogdyany wrote:

Limbajul acesta si amenintarile nu au ce sa caute pe forum. Rog moderatorii sa ia masuri.

dragos
    Member

@bogdyany wrote:

tarrzane, cu sigurranta, nu faci parte din grupul suporterilor civilizati, cu 7 ani de-acasa.
    probabil, nici nu stii ce-i scoala…….ar trebui sa parasesti acest forum civilizat si sa te intorci in jungla din care faci parte.
    nu avem nevoie de astfel de lichele cu limbaj de rrrigola.

laucantona
    Member

Fratilor dati-l afara pe idiotul ala care il ameninta pe un Sportist de-al nostru de pe Forum! Si am o intrebare este direct meciul la 13 ora Rom sau inregistrat pe sport.ro ?

este inregistrat de la 13….in direct da u cluj cu drobeta…asta ar insemna ca meciul este la snagov la ora 11

gabip
    Member

Va salut, frati de suferinta.Sunt nou pe aici.Dar de 33 de ani numai cu sportul.
    Aveti incredere in echipa.Trebuie sa castige cu snagovul.
    In vreo 2 saptamani am sa fac cateva steaguri alb negru (model tabla de sah), cam de 1,5 pe 2 m.,pe suport de plastic.
    Daca sunt utile galeriei, indrumati-ma cui sa le dau.

te salutam…si eu am aceeasi parere..batem la snagov…si eu mi-am facut 2 stegulete pt sezonu asta dar mai trebuie retusate un pic…si pt meciu cu cetatea sunt gata :P

gabip
    Member

Cred in 2-0 de acomodare. In primele 3 etape facem minim 7 puncte.
    Trebuie sa fie anul nostru.

ultrasro
    Member

Steagurile le putem lasa la bar la Nicu langa poarta stadionului dinspre Regie…acolo ne intalnim inainte sau dupa meci…putem sa ne intalnim inainte de meci ca sa mergem in grup in deplasare…

Mobilul meu este 0748 882 821

gabip
    Member

Ok, multumesc. Ma apuc de ele.
    In alta ordine de idei il stie cineva pe nicusor dobre din dr. taberei? Un tip cu cioc. Era in galerie de pe vremea lui brondby si Katowice. Impreuna cu Asu, un tip mai subtirel, parca un pic blondut.

07Ex
    Keymaster

@gabip wrote:

Asu, un tip mai subtirel, parca un pic blondut.

😆 Ashu subtirel si blondut? Mi-l aduc si eu aminte de pe vremea cand jucam cu Brondby, dar acum nu stiu daca mai e chiar atat subtirel si blondut.

Ashule, ce zici? :mrgreen:

rapid19pancu
    Member

Pt Constantin Secareanu….am ineles ca esti din Berceni ,vrei sa ne intalnim maine pe la statia de metrou Eroii Revolutiei sa mergem aman2 spre capatul lui 41?Ca sa nu merg nici eu singur ,nici tu…
    Lasa-mi idul tau…
    Sau il vrei tu pe-al meu?

Zibling
    Member

Sambata, 16.08
    11:00 Fotbal Liga a II-a: U Cluj – Drobeta Tr Severin (DIRECT)
    13:00 Fotbal Liga a II-a: Snagov – Sportul (PREMIERA)

Deci, meciul nu e-n direct si se desfasoara incepand cu ora 11:00. 😥

http://www.sport.ro/liga-2-seria-1/din-16-august-la-sport-ro-revina-liga-a-ii-a.html

eu merg cu prieteni de ai mei la meci…daca e..ne vom intalni pe stadion..ca eu voi veni sigur la meci..si singur daca e ….iubesc sportul studentesc…si poate anul asta sa avem noroc..cu toate ca am auzit niste voci destul de mari si tari care spun ca depinde de anul asta..si ne vom desfiinta..doamne fereste

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 79 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.