16.08.2008 FC Snagov – Sportul Studenţesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 16.08.2008 FC Snagov – Sportul Studenţesc 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 79 total)
  • Author
    laucantona
    Member

Bafta multa la primul meci si sa aducem 3 puncte. Strigati si pt mine! Anul asta am trecut prin Bucuresti si am dat o fuga sa revad stadionul, am facut si ceva poze…ceva nostim este ca intrand pe gazon cativa (colorati…) ingirijitori (pe aici le zicem caretakers) s-au luat de mine ca “nu e voie sa intrii pe gazon”….cand i-am intrebat cu cine tine ei la fotbal (ca sa-i mai duc cu vorba..ca nu in fiecare zii am sansa sa calc pe gazonul din Regie) au zis cu Steaua….pai ce faci Vasile ai angajat oieri?…asta ca o gluma fratilor…oricum bafta multa maine.

CIPIKA
    Member

Nimic nou de la Snagov??Sincer ma asteptam ca la lauza sa conducem dar important ca la sfarsitul meciului ca avem trei puncte in clasament
    Bafta baietii :P

razvanR
    Member

Eu am crezut ca meciul este de la ora 13 asa ca l-am ratat. Am mai patit o data exact invers, la un meci cu Otelul cand am ajuns la Stadion dar meciul se amanase.

Avem +1 “la adevar”?

Tavi
    Member

@razvanR wrote:

Eu am crezut ca meciul este de la ora 13 asa ca l-am ratat. Am mai patit o data exact invers, la un meci cu Otelul cand am ajuns la Stadion dar meciul se amanase.

Avem +1 “la adevar”?

Cam asa ceva… prosportul zice Final 1-1 Ene 88/Curelea 71
    E cineva de alta parere?

cameliu
    Member

Nu am jucat stralucit… insa ne-am jucat cu ocaziile.
    Pina la urma asa a fost si acum 2 ani… la Snagov… 1-1 pe final. si noi in 10…

Scuzati-mi limbajul insa nu ma pot abtine:

UN PENALTY DE TOT CACATU PT SNAGOV! JENANT!
    Daca ala a fost penalty, la Stanga in min 90 trebuia sa dea de 7 ori 11m, desi n-a fost
    ARBITRAJ DE CACA!!!!!!!!!

razvanR
    Member

Arbitraj revoltator, penibil, cum n-a mai avut Sportul de acum 10 ani de la meciul cu Foresta ! Ciupe si Rusu eliminati, penalty inventat in min 88, penalty refuzat in min.90.
    RUSIIIIIIIIIIINEEEEEEEEEEE arbitrilor!
    HHHHHUUUUUUUUUUOOOOOOOOO!

Doar FC Brasov ar putea sa aiba un astfel de arbitraj favorabil cum a avut azi FC Snagov !!!

cameliu
    Member

baboia care ti-a pus fluieru-n mana!

Radu Dobrin
    Member

arbitrul a facut si el ce stia mai bine…asta e. Intrebarea mea e ce a fost in capul lui curelea cind s-a trezit singur la 11m cu mingea? Sau la gol, ca si acolo parea cam depasit de evenimente… La pretentiile pe care am inteles ca le avem, trebuia sa fie 3-0 la pauza…nu sa ne calareasca toti noi promovatii…

mai e mult pina departe…

Giani
    Member

@razvanR wrote:

Arbitraj revoltator, penibil, cum n-a mai avut Sportul de acum 10 ani de la meciul cu Foresta ! Ciupe si Rusu eliminati, penalty inventat in min 88, penalty refuzat in min.90.
    RUSIIIIIIIIIIINEEEEEEEEEEE arbitrilor!
    HHHHHUUUUUUUUUUOOOOOOOOO!

Doar FC Brasov ar putea sa aiba un astfel de arbitraj favorabil cum a avut azi FC Snagov !!!

Stai sa vezi ce arbitraje va avea pinalty.

dany33
    Member

Mi-e scarba sa vad asemenea arbitraj.Nesimtire….bani…prostie…

07Ex
    Keymaster

Pacat ca am fost egalati si am avut jucatori eliminati pe motiv de arbitraj. Dupa cum stau lucrurile nu prea vad mari schimbari majore la capitolul fotbalului, mai ales la nivelul ligii a II-a. Pacat!

La pretentiile pe care am inteles ca le avem, trebuia sa fie 3-0 la pauza…nu sa ne calareasca toti noi promovatii…

mai e mult pina departe…

chestia e..ca doar noi suporterii avem pretentii..conducerea nu cred ca are pretentii…..arbitrajul este de necomentat…a fost incredibil..si din stadion de acolo s-a vazut ca nu a fost….a fost viciere de rezultat clar!

Ultras
    Member

Fazele cele mai controversate le puteti vedea AICI

Cronica de pe site-ul oficial: Victorie refuzată

adi
    Member

Radu, de acord cu tine. Echipa e de vina pentru rezultat mai mult decat arbitrul.
    Ar fi trebuit sa batem la scor azi. Deja vu, din pacate.

ultrasro
    Member

Baboia a reusit sa faca varza meciul :(

Nu pot sa-mi dau seama ce a putut sa inventeze la cele doua eliminari si la lovitura de la 11 m :(

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 79 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.