16.09.2006 FC Snagov – Sportul Studentesc 1-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 16.09.2006 FC Snagov – Sportul Studentesc 1-1(0-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • Author
    Spawn09
    Member

am terminat acum de tivuit marginile steagul il fac din 4 patrate 2 albe 2 negre in total o sa aiba 1,60 X 1,60 destul de maricel sper ca sa ma lase sa intru cu teava pe stadion e o teava din plastic da foarte flexibila

Giani
    Member

Teava de plastic este permisa pe stadion, de fapt este singurul suport de steag permis pe stadioane.

Spawn09
    Member

m-am scos am teava de plastic sau ma rog cred ca e din plastic daca nu o fi din altceva (sincer nu le am cu materialele) da pe interior bag niste plumb sa vezi ciomageala ce trag dup-aia :)) glumeam…:) dar trebuie sa umplu cu ceva teava asta ca e prea flexibila…

07Ex
    Keymaster

E optimist

Trupa lui Cezar Zamfir tinteste promovarea, iar o victorie azi, la Snagov, o poate propulsa aproape de locurile pentru Liga I.

Pâna acum ati dezamagit în deplasare. Cum va fi mâine (n.r. – azi)?
    Cred ca echipa resimte înca socul retrogradarii. Jucatorii trebuie sa-si dea cât mai repede seama ca evolueaza în Liga a ll-a si ca obiectivul echipei este promovarea.

Veti miza pe lotul actual sau veti promova noi fotbalisti?
    Ne vom baza pe cei pe care-i avem. Jucatorii care au intrat acum în echipa sunt în lot de mai mult timp, stiu ce vrem de la ei, asa ca trebuie sa joace si sa-si arate valoarea. Acest lucru este valabil si pentru cei mai vechi, care vor sa plece într-un an sau doi. In acest moment lucram foarte mult pentru a le imprima cât mai repede aceasta idee.

Este mai greu de promovat în sistemul cu doua serii?
    Cu siguranta este mai usor în aceasta formula. Inainte promova o singura echipa direct, acum sunt doua. Cred ca principalele contracandidate sunt Forex si CS Otopeni.

FC Snagov e o grupare fara niciun punct în actuala editie. Credeti ca o sa va puna probleme?
    FC Snagov se afla într-o postura ingrata, dar noi mergem la victorie, iar daca toate lucrurile decurg normal, n-ar trebui sa avem probleme cu o formatie nou-promovata.

Spawn09
    Member

hehe am vazut galeria sportului la tv sport acum…pacat ca n-am avut cum sa ajung la meci…

Spawn09
    Member

1-0 pt Sportul gol Curelea min. 14

Giani
    Member

Da, si in min. 44 un hent evident (dar in afara suprafetei de pedeapsa, nu in interior cum cereau gazdele) comis de Ciupe a fost trecut usor cu vederea de Craciunescu.

Spawn09
    Member

in sfarsit vad un arbitru care sa tina si cu noi…..:D 😳

Spawn09
    Member

1-1 greseala lui Stanca :(((

cameliu
    Member

JOC PENIBIL!!!
    REZULTAT PE MASURA!

fara comentarii…

Giani
    Member

Greseala tactica imensa. In loc sa atace, Cezarica s-a retras. In timp ce Curelea a ratat tot ce se putea. Daca cu astia ne retragem la 1-0, cu Forexul sau Otopeniul ce facem, jucam la egal?

adi
    Member

Din pacate va mai trece o perioada pana se vor rari greselile individuale, iar echipa se va obisnui sa joace impreuna. Pe nervii nostri si pe banii lui Siman.

Radu Dobrin
    Member

@Giani wrote:

Greseala tactica imensa. In loc sa atace, Cezarica s-a retras. In timp ce Curelea a ratat tot ce se putea. Daca cu astia ne retragem la 1-0, cu Forexul sau Otopeniul ce facem, jucam la egal?

nu numai ca ne-am retras, dar am mai si tras de timp pe alocuri …
    cind ratezi 1 la 1 din 14m perpendicular pe poarta, nu poti emite pretentii…mai e mult pina departe… 😥

Spawn09
    Member

sportul a luat echipa fc snagov ca pe o echipa din spatele blocului si s-au comportat ca atare dar se pare ca snagovul parca a jucat putin mai bine…

@Radu Dobrin wrote:

@Giani wrote:

nu numai ca ne-am retras, dar am mai si tras de timp pe alocuri …
    cind ratezi 1 la 1 din 14m perpendicular pe poarta, nu poti emite pretentii…mai e mult pina departe… 😥

Sper ca Siman sa aduca un antrenor daca vrea sa mai promovam! 😳

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.