16.09.2006 FC Snagov – Sportul Studentesc 1-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 16.09.2006 FC Snagov – Sportul Studentesc 1-1(0-1)

Viewing 11 posts - 46 through 56 (of 56 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Cine are caseta tehnica “oficiala” a meciului cu Snagovul din GSP? Daca o aveti postati-o aici. Mersi!

ultrasro
    Member

33 Stanca
    2 Ratiu
    24 Patriche
    19 Mladin
    15 Ciupe
    14 Ferfelea
    11 Gheorghe
    21 Vasile Nicola
    20 Varga
    22 Postolache
    9 Curelea

Schimbari:
    in minutul 65 a iesit Ciupe si a intrat nr. 23 Secareanu
    in minutul 82 a iesit Gheorghe si a intrat numarul 17 Farcasanu
    in minutul 89 a iesit Curelea si a intrat numarul 16 Pauna

Spectatori: circa 300

Arbitru de centru: Theodor Craciunescu

07Ex
    Keymaster

Multam Ovidiu! Am pus caseta meciului pe site.

dragos
    Member

in acest meci si noi (cei 7-8 insi prezenti la meci) puteam face o figura frumoasa (adica, sa reusim un meci egal).

ASTA NE ESTE VALOAREA LA ACEST MOMENT !!!!
    NU JUCAM NIMIC !!!

in privinta promovarii SUNT IN CONTINUARE SCEPTIC !!!!

echipa a jucat fara NERV, APATIC, HAOTIC, iar ratarile (putine totusi) au fost fara comentarii !!!

sile parca facea plaja, insa avea ochelari de soare “a la mititelu'”;
    iar, uneori isi intindea oasele…..

s-a vazut clar, ca ne lipseste ANTRENORUL !!!

un alt amanunt ce da de gandit: jucatorii adversi au facut cateva faulturi grosolane si evidente, insa arbitrul nici n-ar fi dat ceva, daca nu ar fi tipat Ovidiu la el sa fluiere !!!!
    RUSINE teo craciunescu !!!

ma intreb retoric: in moldova, unde cu siguranta, nu vom ajunge (ca si galerie), ce ne vor face gazdele si arbitrii ??????
    raspuns final: ne vor catara pe garduri !!!!!

se pare ca, exista deja 2 tabere in sanul echipei (cei cu experienta si cei tineri), iar relatiile dintre ei nu sunt tocmai BUNE !!!!
    curelea, de ex, rateaza cu seninatate si nu i se spune NIMIC !!!

ca o concluzie, la finalul meciului Secareanu si-a facut autocritica spunand sec: suntem niste……uisti !!!

Giani
    Member

Hai sa fim seriosi: acel nr. 14 trebuia eliminat dinaintea pauzei, l-a facut pe Varga la oase cat pentru un sezon. Da’ craciunescu e baiatu’ lu’ tata, nu are de cine si de ce se teme.

Ce ziceti de reactia clujeanului George Luca?

ultrasro
    Member

acel nr 14 era juniorul echipei din snagov :)

Giani
    Member

Stiu, am vorbit si la telefon pe tema asta. Dar oricum trebuia eliminat fara retineri.

Zibling
    Member

Nici nu vreau sa comentez acest meci. Nu-mi pare rau ca l-am vazut “pe viu”, insa as vrea ca jucatorii sa ia acest meci drept exemplu de “ASA NU !!!” si sa nu le mai scape punctele printre degete, oricine ar fi adversarul.

In continuare, faza cu bagatul fortat al jucatorilor in cantonament imi intareste spusele de dupa meciul cu Juventus Colentina: “va trece mult timp pana vom vedea 3 victorii consecutive ale Sportului Studentesc”. Pe de alta parte, Ovidiu imi spune ca ar fi suficient sa batem tot acasa si sa remizam tot in deplasare. Oare ?!?! :?

Giani
    Member

De acord cu tine, Andrei. Curelea, Varga si Postolache au ratat niste ocazii incredibile, ca in final, gratie plasamentului gresit al lui Stanca, sa fim egalati. Este al doilea meci in care pierdem doua puncte pe final, dupa cel de la Girugiu. Si daca in prima etapa nu stiu ce si cum au jucat ai nostri, sambata am vazut o prestatie oribila a jucatorilor nostri, cel putin in repriza secunda, cand am cedat nejustificat posesia si am permis gazdelor sa construaisca si sa atace periculos. Nu asa trebuie abordat un meci cu ultima clasata, in conditiile in care ai pretentii ca tragi la primul loc.

dragos
    Member

@Giani wrote:

De acord cu tine, Andrei. Curelea, Varga si Postolache au ratat niste ocazii incredibile, ca in final, gratie plasamentului gresit al lui Stanca, sa fim egalati. Este al doilea meci in care pierdem doua puncte pe final, dupa cel de la Girugiu. Si daca in prima etapa nu stiu ce si cum au jucat ai nostri, sambata am vazut o prestatie oribila a jucatorilor nostri, cel putin in repriza secunda, cand am cedat nejustificat posesia si am permis gazdelor sa construaisca si sa atace periculos. Nu asa trebuie abordat un meci cu ultima clasata, in conditiile in care ai pretentii ca tragi la primul loc.

eee, Giani aici ADEVAR ai grait !!!!!!

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Pe de alta parte, Ovidiu imi spune ca ar fi suficient sa batem tot acasa si sa remizam tot in deplasare. Oare ?!?! :?

si eu sustin aceeasi idee, insa daca nu vom castiga TOT “acasa”???
    atunci, sa vezi !!!

PS: vis-a-vis de prestatiile a lor nostrii, sa zica mersi ca nu suntem asa de numerosi si de RAZBOINICI ca unii-altii, altminteri nu-i vedeam bine pe jucatori……..imi amintesc de niste faze facute de suporterii rapidisti, dinamovisti, stelisti, olteni – valeu, muica !!!!!

Viewing 11 posts - 46 through 56 (of 56 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.