17.04.2010 FC Botosani – Sportul Studentesc 2-2(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 17.04.2010 FC Botosani – Sportul Studentesc 2-2(1-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 60 total)
  • Author
    multi
    Member

@07Ex wrote:

Stie cineva unde poate fi urmarit meciul pe internet la radio sau TV?

Radio Iasi AM transmite meciurile din seria I a ligii a doua.

domnule cristian, eu zic ca te grabesti….urmeaza o serie de meciuri foarte foarte accesibile pt o echipa ca sportul si eu zic ca vom promova fara sa avem nevoie si de ultima etapa…vom face 18 puncte in urmatoarele 6 meciuri

Pai se pare ca am inceput cu bine luam bataie de la Botosani.

07Ex
    Keymaster

Merci mult! Ascult acum la radio, dar inca nu transmit nimic, doar stiri si publicitate.

se pare ca botosani a ratat si un penalty si au avut si o super ocazie de la un metru…e greu , cum zic

07Ex
    Keymaster

@Constantin Secareanu wrote:

se pare ca botosani a ratat si un penalty si au avut si o super ocazie de la un metru…e greu , cum zic

Mda, am auzit si eu la radio. Meciul insa se joaca pe goluri. Tot ce ne trebuie este un gol ca sa egalam. Nu conteaza cate ocazii rateaza gazdele.

Oricum, felicitari lui Viciu pentru apararea penalty-ului. Al catelea 11m apara intr-un meci oficial, ca parca a aparat destule?

2 0…..

multi
    Member

@07Ex wrote:

Merci mult! Ascult acum la radio, dar inca nu transmit nimic, doar stiri si publicitate.

Uneori mai dau si legatura la meciuri… Acum inca n-au dat legatura la Botosani dar futbol24 zice ca e 2-0….

multi
    Member

Suntem de belea ! Dupa ce Suceava n-a prea batut pe nimeni in afara noastra si pe urma s-a dus la culcare acum ii facem mari si pe baietii astia…

multi
    Member

Hopa! Ce-o fi cu noi?!? Am dat un gol. Nu-mi vine sa cred!

multi
    Member

Na, dracie, am egalaaaaat !!!

multi
    Member

Baietii astia au ceva cu nervii mei…

07Ex
    Keymaster

Nu-mi vine sa cred 2-2!!!

ovidiu
    Member

Au reusit sa smulga egalul. Totusi, cred, ca se vrea promovarea. Doua 11 m ratate de ei :ymdevil: ! Revenire de la 2-0 :D .
    ASA CEVA. BRAVO BAIETI!!!!!

2 2 , de la 2 0 pt ei si avand cei din botosani si 2 penaltyuri ratate……deci , dupa parerea mea e un egal , putin spus, norocos, dar bine venit, datator de moral , cine stie…dupa parerea mea asta a fost unul ultimul hop in acest campionat…sper sa fie asa

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 60 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.