17.05.2003 Sportul Studentesc – FCM Bacau 0-3 (AWD)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 17.05.2003 Sportul Studentesc – FCM Bacau 0-3 (AWD)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 76 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Cum afli ceva spune-ne si noua Ovidiule.

cameliu
    Member

Nu cred!
    Si oricum decizia aia de la FRF au luat-o!
    Le-au trimis fax probabil la Bacau si la arbitrii sa nu mai vina!
    De unde stii de conferinta!?
    De ce nu l-a dat Siman pe Mazilu in situatia DISPERATA!
    RUSINOS!

dragos
    Member

vin si eu la conferinta – unde se tine in moxa???

dragos
    Member

exista oare, vreo CONSOLARE in toata acesta nebunie?????????????
    care o fi starea de spirit celor din conducerea clubului ???????????????
    SUNT VINOVATI!!!!!!!!!!!!!!!

dragos
    Member

sportul m devenit un fel de hopa-mitica al campionatului: cade in B – se ridica in A; pica din nou, iar…..

ESTE STRIGATOR LA CER!!!!!!!!!

Ultras
    Member

Lovitura de maiestru! La ora 18.30, in conferinta de presa organizata de Siman la sediul din strada Moxa (de unde imi transmite in direct Ovidiu) acesta i-a facut de “maro” pe Dumitru Dragomir, Gigi Begali si pe toate hienele care doreau ca Sportul Studentesc dispara cat mai repede din Divizia A anuntand azi ca echipa este retrogradata.
    Concret si la obiect, Siman a anuntat ca aseara a platit datoria catre titularul de drept, nu catre godacul care ne face atmosfera de luni de zile (Gigi Becali), caruia nu-i datoreaza nici un ban, ci catre Viorel Paunescu care a preluat-o in baza intelegerii cu Becali de la clubul Steaua! Asadar, Gigi Becali si Mitica Dragomir (si nu numai ei) sunt pasibili la plata de daune morale si materiale deoarece au adus prejudicii grave Sportului Studentesc.
    Maine ne vedem la meci! AVANTI BIANCO-NERI!!!

Giani
    Member

Asta e caz de contencios administrativ, dublat de actiune civila. Plus contestatii la UEFA si FIFA. Daca Siman are oarece relatii pe unde trebuie, riscam sa nu mai auzim prea multa vreme de oarece hiene.

Anonymous
    Member

E mare , domnule !
    Daca le-a tras-o in halul asta , lasindu-i sa se faca siguri-singurei de toata minunea…jos palaria !

Ultras
    Member

Sau poate duminica! Banditul de Dragomir nu mai raspunde la telefon! Eu am insa telefonul la care raspunde intodeauna si pe care, bineinteles, ca l-am transmis la club prin Ovidiu. Sa vedem pe unde scoate hotul camasa!

Anonymous
    Member

Nu mai spun ca as rade sa ma prapadesc sa nu se prezinte Bacau’ la meci !

Giani
    Member

Situatia asta incepe sa semene a cascadorii rasului. Sunt curios ce va urma. In tot cazul: AVANTI BIANCO-NERI.

cameliu
    Member

Stati un pic! Jucam maine sau nu? Daca FRF si LPF-u au zis nu si-au comunicat arbitrilor si Bacaului ca nu se joaca, noi cu cine jucam? Daca federatia zice NU, putem noi avea dreptate…

Anonymous
    Member

Pai tocmai aici mi se pare o a doua lovitura de maestru !
    Tocmai ca e posibil sa nu jucam , pe probatelea , din pricina federatiei si a ligii ! Si sa vezi tambalau dupa aia !

Giani
    Member

iese biliard

Anonymous
    Member

Ar fi culmea ca castigam noi meciul cu 3-0 pana la urma ca aia nu se prezinta.

😆

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 76 total)
  • The topic ‘17.05.2003 Sportul Studentesc – FCM Bacau 0-3 (AWD)’ is closed to new replies.