17.11.2008 FC Botosani – Sportul Studentesc 0-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 17.11.2008 FC Botosani – Sportul Studentesc 0-1(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 15-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Luni 17.11.2008, ora 11:00, stadion Municipal.

dragos
    Member

1 solist.
    ne urca pe garduri.

lsolcan
    Member

Meciul a fost amanat pentru luni, 17.11.2008 la cererea echipei noastre

07Ex
    Keymaster

@lsolcan wrote:

Multam Lucian! Am facut modificarile necesare.

bogdyany
    Member

Edited due to foul language!

cameliu
    Member

@lsolcan wrote:

Nu putem rezista la ritmul asta infernal cupa-campionat… 😆 😆 😆

dragos
    Member

@cameliu wrote:

@lsolcan wrote:

basca cheltuieli…… 😆 😆

Giani
    Member

@dragos wrote:

@cameliu wrote:

@lsolcan wrote:

basca cheltuieli…… 😆 😆

MAI ALES cheltuelile. A dracu’ recesiunea asta, ce a intuit-o vasile de acum doi ani :P.

MarcAntoniu
    Member

De acum s-a terminat Cupa 🙄
    Victoria cu Steaua a adus meciuri slabe în campionat!
    Poate că, înfrângerea cu CFR va avea efect invers şi vor juca ceva mai bine de acum 💡
    Ar fi cazul să învingă Sportu la Botoşani :mrgreen:
    FORZA SPORTUL STUDENŢESC !

07Ex
    Keymaster

Am citit prin ziare ca cica si astia de la Botosani trec printr-o criza financiara cumplita. Sper sa nu se retraga nici ei din campionat pana luni.

De fapt nici nu stiu cum e mai bine. Daca se retrag pana la finalul turului li se anuleaza toate rezultatele. Daca se retrag in retur, rezultatele din tur raman, sau parca asa imi aduc eu aminte. Acum sper sa-i batem luni, ca sa nu avem surprize in cazul in care se retrag si astia.

sportul86
    Member

Sunt convins ca batem la Botosani, cel putin 2-0, dar simt un 3-0 – sunt slabi rau.
    Nu postez prea des, nici la meciuri nu prea mai vin (am fost doar cu Ploiestiul). Mi-a placut cum au jucat cu CFR, mai ales in repriza a 2-a – imi pare rau ca nu mi-am invins lenea si nu am venit la meci. Penalty clar pentru noi la hentul lui Panin.
    Apropo de retrageri din campionat, am auzit astazi la Sport Total FM ca suntem pe lista urmatoarelor echipe care se vor retrage.
    La telefon, Gheorge Cristian, presedintele nostru (e fostul portar, cumva?) – a zis ca nu e nici o problema, toti jucatorii sunt cu platile la zi si nu sunt datorii catre nici un furnizor.
    Tot el a zis ca promovam campionatul viitor – nu stiu de ce, dar parca il cred! Sa speram ca nu va fi promovarea din C in B, ci din B in A.
    De asemenea am auzit ca Sportul II a pierdut azi cu Spic de Grau, in liga a 4-a – sunt convins ca ii demolam in retur 😆 .
    Ne vedem la urmatorul meci acasa, cu oricine ar fi!

dragos
    Member

@sportul86 wrote:

am auzit astazi la Sport Total FM ca suntem pe lista urmatoarelor echipe care se vor retrage.!

nu cred, ca ar surprinde pe nimeni…..la cat de “hagi tudose” este samsaru’……..

@sportul86 wrote:

La telefon, Gheorge Cristian, presedintele nostru (e fostul portar, cumva?) – a zis ca nu e nici o problema, toti jucatorii sunt cu platile la zi si nu sunt datorii catre nici un furnizor.
    Tot el a zis ca promovam campionatul viitor – nu stiu de ce, dar parca il cred! Sa speram ca nu va fi promovarea din C in B, ci din B in A

nu, nu este ex-portarul nostru, care a aparat 3 penalty-uri in meciul cu brondby….acela este antrenor in zona Pitesti (nu mai stiu echipa locala).
    “presedintele nostru” este genul “politician” – vorbeste frumos de ramai ca la dentist 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

cameliu
    Member

Nu sunt sigur 100% dar am putea incerca sa vedem meciul de la botosani la:

http://www.telembt.ro/

Acolo dati click pe Telelive (Tv-ul albastru)… cica transmit meciul… sa vedem…

Aveti idee cat este scorul, cred ca s-a terminat prima repriza. Mie nu mi se deschide sa vad meciul pe Tvbotosani.

cameliu
    Member

e 0-0 la pauza, a mers brici vreo 35 de minute apoi s-a infundat…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.