18.03.2006 Sportul Studentesc – Farul Constanta 3-1 (1-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 18.03.2006 Sportul Studentesc – Farul Constanta 3-1 (1-0)

Viewing 4 posts - 31 through 34 (of 34 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@ashone wrote:

M-AM SALUTAT CU SORIN MIHAILESCU DE LA FARU CA NE STIM DE 20 DE ANI IAR UNU DE LA FARU IMI FACEA SEMNE OBSCENE PE GEAM SI ALTU MI-A ARATAT PARTEA LUI DORSALA….ATITA II DUCE CAPU!!!!!!! CAM ASTA AR FI…

Doar doua intrebari Ashule:

1. Dece scrii frate cu majuscule?
    2. Cand ala de la Faru’ ti-a aratat “partea dorsala” ce i-ai zis?

ultrasro
    Member

Cel de la Farul era in autobuz si de acolo facea semnele de neam prost :) Ashu nu i-a zis nimic ca oricum nu putea sa-l auda maimutoiul ala :))

ashone
    Member

@97SiR wrote:

@ashone wrote:

M-AM SALUTAT CU SORIN MIHAILESCU DE LA FARU CA NE STIM DE 20 DE ANI IAR UNU DE LA FARU IMI FACEA SEMNE OBSCENE PE GEAM SI ALTU MI-A ARATAT PARTEA LUI DORSALA….ATITA II DUCE CAPU!!!!!!! CAM ASTA AR FI…

Doar doua intrebari Ashule:

1. Dece scrii frate cu majuscule?
    2. Cand ala de la Faru’ ti-a aratat “partea dorsala” ce i-ai zis?

aveam capslocu deschis si mi-am dat seama la jumatea scrisului si 2 i-am facut cu mina insurubata la cap ca e dus cu gulia,doar nu era sa ma dezbrac in strada 😆

ashone
    Member

nu m-am considerat jignit,nu aveam de ce ,doar am povestit asa ca fapt divers….

Viewing 4 posts - 31 through 34 (of 34 total)
  • The topic ‘18.03.2006 Sportul Studentesc – Farul Constanta 3-1 (1-0)’ is closed to new replies.