18.10.2003 International Pitesti – Sportul Studentesc 0-0

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 18.10.2003 International Pitesti – Sportul Studentesc 0-0

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • Author
    john
    Member

Ramanem o echipa oricand gata de surprize placute ori neplacute…

PS: Hi everybody !

Radu Dobrin
    Member

@john wrote:

Ramanem o echipa oricand gata de surprize placute ori neplacute…

PS: Hi everybody !

bun venit pe forum john!…ai marit numarul suporterilor cu 10% :)

Daphix_
    Member

Div. A e mult peste B! Normal ca in A o aparare mediu-slaba, poate fi in B mediu-buna-f.buna!
    Spre ex. , nu stiu exact situatia Sportului, dar UTA nu are atac deloc=inexistent=disastrous, asta in B! In A… 🙄

Bafta cu Pandurii! Hai Sportul!

PS:- o sugestie: incercati sa adunati toate impresiile de la un meci intr-un topic, deoarece cu greu se descurca omul cu atatea topic-uri pe aceeasi tema, care fiecare au 1-2 raspunsuri! 😉

07Ex
    Keymaster

@Daphix_ wrote:

incercati sa adunati toate impresiile de la un meci intr-un topic, deoarece cu greu se descurca omul cu atatea topic-uri pe aceeasi tema, care fiecare au 1-2 raspunsuri! 😉

O sugestie foarte buna Daphix. Si eu ma gandeam ca ar trebui facut ceva ca prea avem multe topicuri pe aceeasi tema. Voi incepe prin a schimba titlul acestui topic in “18.10.2003 International Pitesti – Sportul Studentesc”

adi
    Member

am vorbit cu cumnatul meu care a fost la meciul de sambata, dar numai la repriza a doua.:
    1. terenul a fost aproape impracticabil.
    2. gazdele au dominat autoritar, dar fara ocazii clare.
    3. sportul a ratat in ultimul minut de prelungiri o ocazie imensa.
    asta este, noi sa fim sanatosi.
    hai sportu’.

dragos
    Member

era de asteptat pe un asemenea teren (previzibil, dealtfel!!!!) sa jucam doar in aparare……pacat ca nu marcam si in deplasare!!!
    m-am cam plictisit de egaluri “afara”, insa este mai bine decat sa luam “bataie”!!!!
    vazand meciul pandurii-rulmentul, care s-a desfasurat tot pe un teren plin de apa, ma gandesc ca vom avea un meci CAPITAL sambata.
    meciul SIGUR va fi TELEVIZAT !!!!
    aviz celor din strainatate!!!!

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

sambata meciul SIGUR va fi TELEVIZAT !!!!

Pai si pe ce canal se da meciul si noi cum putem sa-l vedem?

Radu Dobrin
    Member

speranta noastra ar fi sa fie transmis pe realitatea tv….cazimir, voi il prindeti acolo?

07Ex
    Keymaster

Nu stiu. Este prima data cand aud de acest post. Care este URL-ul?

Radu Dobrin
    Member

@97SiR wrote:

Nu stiu. Este prima data cand aud de acest post. Care este URL-ul?

http://www.realitatea.ro

dar transmisia prin internet nu merge. eu, cel putin, nu am reusti sa vad nimic…cu toate ca m-am inregistrat…etc…

ma gindeam daca acolo prindeti postul prin satelit. eu asa am vazut meciul cu urziceni

07Ex
    Keymaster

Nu, postul nu il prind prin satelit asa ca singura mea speranta este sa mearga internetul. :)

Gabi
    Member
    Giani
    Member

@97SiR wrote:

@dragos wrote:

sambata meciul SIGUR va fi TELEVIZAT !!!!

Pai si pe ce canal se da meciul si noi cum putem sa-l vedem?

Din pacate, pe Prima TV, care nu stiu daca transmite si pe internet. Au anuntat inca de sambata trecuta, la finele transmisiei Pandurii – Rulmentul.

07Ex
    Keymaster

Merci mult Gabi insa vad ca Giani zice ca meciul se da pe Prima TV care nu-l prindem. Cine stie, poate ne tine cineva la curent prin Yahoo si pe noi cei din afara. :) Asta daca ma scol la 4 dimineata sambata ca sa ascult meciul pe Yahoo. 😉

teo
    Member

am auzit si eu in timpul meciului Pandurii – Rulmentul ca va fi transmis de catre PrimaTV, sambata la ora11

PS: de cand nu se mai poate posta fara user mi-a fost lene sa-mi fac un cont de utilizator…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • The topic ‘18.10.2003 International Pitesti – Sportul Studentesc 0-0’ is closed to new replies.