18.11.2006 Sportul Studentesc – FCM Campina 1-0 (1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 18.11.2006 Sportul Studentesc – FCM Campina 1-0 (1-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • Author
    franz_kafka
    Member

In ultimele trei meciuri consecutive jucate acasa, invingem doar cu 1-0, cu un gol marcat foarte devreme, iar scorurile inregistrate in grupa de contracandidate ne avantajeaza in mod indirect! Se poate spune ca avem un noroc fantastic! Ori, cine stie, poate ca jucam italieneste si nu ne dam seama…

adi
    Member

gresesc eu, sau e prima oara cand avem 3 victorii consecutive in actualul sezon ?

Tavi
    Member

Azi am venit prima oara cu fica-mea la stadion si din pacate mare lucru nu am vazut (altfel victorie meritata 😈 ) pt ca a trebuit sa urc si sa cobor toate scarile din stadion dupa ea … vin de 23 de ani pe stadionul asta si abia acum am aflat ca are atatea scari 😆

Marele castig este ca ii plac cantecele galeriei pt ca incepea sa danseze 8)

dar la meciul cu Otopeni o las acasa ca tre sa vada si tati meciu’ :)

Forza Sportu!

laucantona
    Member

felicitari pt. victorie si sper ca la Otopeni sa nu pierdem…vad ca arbitrii(dupa cum spun cei care au vazut meciul) a fost din nou impotriva noastra…asa se intimpla in ligile de jos…inca o data felicitari…tuturor

ultrasro
    Member

A treia victorie consecutiva cu 1-0.

laucantona
    Member

salut Cameliu
    sunt Laurentiu din Canada pot sa imi dai si mie linkul unde ai vazut pe net OTV-ul?…poate o data ii pot vedea pe ai nostrii…de ex eu am luat un software de pot prinde(online) marile campionate: Anglia,Italia, Spania…adresa mea de email este: laucantona@yahoo.com

nicu
    Member

@franz_kafka wrote:

In ultimele trei meciuri consecutive jucate acasa, invingem doar cu 1-0, cu un gol marcat foarte devreme, iar scorurile inregistrate in grupa de contracandidate ne avantajeaza in mod indirect! Se poate spune ca avem un noroc fantastic! Ori, cine stie, poate ca jucam italieneste si nu ne dam seama…

In ultimele 3 meciuri am pronosticat 1-0 pt noi :D

Giani
    Member

Din motive profesionale nu am fost la meci, la fel nu voi putea merge nici sambata viitoare, dar voi veni sigur la Nicu sa savuram victoria (ca alt rezultat impotriva gunoierilor nici nu concep). Ca plm, cursurile astea de rahat trebuiau programate exact cand aveam cele mai importante doua meciuri, dar va dati seama ca poti chiuli de la un curs cu o singura restrictie: sa nu fii tu lectorul, ori eu tocmai asta sunt. Asa ca, vreau sau nu, va trebui sa imi fac datoria fata de tara si popr, desi nu primesc prea multi bani pentru acest efort (dar macar ii iau, nu ii dau).

Cred ca ultras ar trebui sa dea de baut, a marcat “fiul” lui, Pauna.

franz_kafka
    Member

Ma uitam pe forum la ce anume scriu suporterii SS si ce preocupari au in viata obisnuita si mi-am dat seama ca e bine ca nu sunt simpatizant Steaua, cu domiciliu in Targu Jiu, ca sa mi se taie beregata pentru Banel Nicolita de catre tot soiul de degenerati!
    Merita locuitorii din Targu Jiu sa aiba echipa in Liga 1! Onoare conducerii frf si lpf care au facut posibil acest lucru!
    Dupa Constantin Brancusi, probabil, cel mai ampreciat om de catre locuitorii din Targu Jiu este… Jack Spintecatorul! Am vazut ca e la moda ca proaspetii casatoriti din acest oras sa se fotografieze cu operele brancusiene…, eu propun sa se pozeze si cu spintecatorul, pt a avea o amintere de neuitat pt intreaga viata!
    Apropo, FCM Campina este satelitul vreunei echipe din Liga 1 sau fac o confuzie?

ultrasro
    Member

Campina nu e satelitul vreunei echipe din Liga 1 dar au fost candva in sfera lui Dinamo.

Giani
    Member

Dar raman la ideea initiala: somebody trebuie sa dea o bere pentru golul lui Pauna.

Ultras
    Member

S/a dat… nasol de unii ca tin prelegeri in domeniul chimiei si nu al fizicii… asa ca noi… mecanica, lichide si vascozitatii, etc… 😈

07Ex
    Keymaster

Bine ca am castigat chiar cu 1-0. Rog pe cei care au caseta tehnica s-o puna aici pe forum. Multumesc!

cameliu
    Member

@laucantona wrote:

salut Cameliu
    sunt Laurentiu din Canada pot sa imi dai si mie linkul unde ai vazut pe net OTV-ul?…poate o data ii pot vedea pe ai nostrii…de ex eu am luat un software de pot prinde(online) marile campionate: Anglia,Italia, Spania…adresa mea de email este: laucantona@yahoo.com

Ti-am trimis linkul.
    Insa OTV da DOAR pe Modelu! in meciurile de acasa. E TV-u lui Milut ala cred ca…

Ultras
    Member

SPORTUL STUDENTESC 1-0 FCM CAMPINA

Sportul: Stanca – Oae, Patriche, Ratiu, Dedu – Postolache, Vasile, Ferfelea, C. Gheorghe(’80 Marinus) – Pauna (’58 Varga), I. Cristi (’75 Ciupe)
    Antrenor: Gheorghe Multescu
    Sistem de joc: 4-4-2
    Pauna 1-0 ‘3

FCM Campina: Pamfil – Ticlea, Aristan, Dragomir – Simion, Avram (’78 O. Tudor), Bezea, M. Dumitru, St. Nanu (’46 Oltean) – Elisei, Szekely
    Antrenor: Stefan Nanu
    Sistem de joc: 3-5-2

Stadion: Regie (Bucuresti) – Spectatori: 200;
    Arbitru: Uhelyi Ludovic (Lugoj)
    Asistenti: Sebastian Stoianof si Marian Midisan (ambii din Constanta)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.