19.03.2003 Rapid Bucuresti – Sportul Studentesc 0-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 19.03.2003 Rapid Bucuresti – Sportul Studentesc 0-1(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • Author
    dragos
    Member

Miercuri 19.03.2003, ora 20.00 in direct la TVR1!!!!!!

07Ex
    Keymaster

Pacat ca meciul este miercuri si deci nu il voi putea urmari la TV. Ce nu inteleg este dece se grabesc astia si programeaza meciurile miercurea ca sa termine campionatul in mai?

Radu Dobrin
    Member
    dragos wrote:
    Miercuri 19.03.2003, ora 20.00 in direct la TVR1!!!!!!

din cite am vazut eu, meciul e la 17 (ora rom)…dar sper sa ma fi inselat

dragos
    Member

asa scrie in protv magazin…….acum, daca s-a schimbat ceva……..

ultrasro
    Member

In Giulesti reintra cred si Maxim si poate poate avem si noi un portar care sa nu greseasca!!!

ultrasro
    Member

In general este un arbitru foarte corect asa ca sigur Rapidul va primi un 11 m deci scorul va fi 1-0 ptr. Giulesti. 🙄

Anonymous
    Member

L-am suportat 6 luni in armata, e un tip corect. Si vezi ca mai este si stelist, asa ca sanse slabe sa tina cu Rapid. Si tineti cont ca este la al treilea sau al patrulea meci in Divizia A, asa ca nu cred ca are interesul sa se compromita.

Nu ramane decat sa speram ca vor scoate macar un punct in Giulesti, eu sincer mi-as dori o victorie… dar nu cred ca se poate cu o tactica ca in meciul cu National

Giani
    Member

Mai mult decat atat, Mugur Vadan e un tip cu foarte multa personalitate. Deci imi vine greu a crede ca ar fi in stare sa inghita fitele lui Sabau asa cum a inghitit cheliosul ala de Salomir istericalele lui Dan Petrescu si pumnii administrati cu darnicie de Mitrovic.

Daca are cineva timp sa-i anunte pe jucatori: atentie mare la proteste! Mugur da foarte usor cartonase la asa ceva, la fel si la duritati.

Giani
    Member

la ce ora e meciul de maine din tziganie? Si cand si unde ne intalnim?

Anonymous
    Member

meciul se joaca la ora 17.00 si se transmite in direct pe TVR1!!!!!!!!!

Radu Dobrin
    Member

asa e…daca nu este codat pentru noi, cei care putem sa vedem televiziunea rroma doar prin satelit (sau internet)…dar vom astepta si vom vedea pe ce parte va cadea mondea aruncata de ‘gigi-de-la-server’..(ce s-o face el daca va cadea pe muche??)

hai sportul!

Radu Dobrin
    Member

se pare ca banu’ a cazut pe ‘necistigator’ la meciul intre pinalti si dinu. Tvr transmite codat…poate noi avem mai mult noroc diseara..

Anonymous
    Member

TVR da mira…
    Prosportul mie cel putin nu-mi merge…
    onlinesport se pare ca nu da meciurile live…

Poate totusi la 5 dau TVR-ul decodat.
    Daca nu singura sansa sa aflam cite ceva e: http://www.livescore.com

Apropo cica in min 60 Ceahlaul-Dianamo 2-2 dupa 0-2 la pauza. Macar pe astia sa-i bata Dinamo!

Radu Dobrin
    Member

Cameliu,
    le-am trimis (inca) un mail celor de la tvr…mai amabil de data asta ( :) ) si i-am rugat sa faca in asa fel sa ne anunte si pe noi in prealabil daca programele (meciurile) sint codate sau nu, si, in acelasi timp, sa imi spuna cum putem sa facem sa platim pentru un ‘card’ pentru satelit (croatii iau 100 euro/an pentru toate posturile guvernamentale…stiu asta pentru ca am vazut romania-croatia jucat la timisoara (!!) la televiziunea lor). Sa vedem ce or zice, desi, din experienta mea, slabe sperante…

Daca meciul nostru nu o sa fie codat, o sa ma duc, probabil, la un amic care are antena parabolica sa il vad….daca nu, voi fii pe fir la datorie :)

Se pare ca dinamo conduce la pinalti acasa….cam nasol pentru noi…rapidu nu o sa vrea sa piarda puncte

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • The topic ‘19.03.2003 Rapid Bucuresti – Sportul Studentesc 0-1(0-0)’ is closed to new replies.