19.03.2003 Rapid Bucuresti – Sportul Studentesc 0-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 19.03.2003 Rapid Bucuresti – Sportul Studentesc 0-1(0-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 55 total)
  • Author
    Anonymous
    Member

Mobilizare exemplara!
    Bravo!

Atentie cu UTA!!!!

Avem -3 la adevar ceea ce e acceptabil!

Radu Dobrin
    Member

Cameliu,
    ai reusit sa vezi meciul pe tvr?….daca da, ce zici?…..(eu l-am vazut pe tv, de aia te intreb)

Anonymous
    Member

L-am vazut cu intreruperi!

Ultimele 3 minute le-am ascultat de la telefon acasa…

Ne-am miscat binisor, in sensul ca nu am comis erorile obisnuite!

Radu Dobrin
    Member

eu l-am vazut pe tv….rapid a avut 3 suturi pe poarta, toate in repriza I, toate un fel de semi-lufturi…hmmm

Anonymous
    Member

cine a adat gol?

Radu Dobrin
    Member

ionut mazilu…dupa ce gigel bucur a incercat un sut de la aprox 9 m, unghi din lateral dreapta, a lovit mingea defectuos dar s-a transformat intr-o centrare pe jos impecabila pina in centrul careului de unde mazilu cu un pic de noroc a dat-o pe linga dolha in poarta dupa ce mingea a atins bara

Anonymous
    Member

???

Radu Dobrin
    Member

cred ca toata lumea e la spritzuri…:)

Anonymous
    Member

De fiecare data cand sunt stresat sa vad ce face Sportul …..si ma uit ca disperatul pe Internet si vad ca pierde ma apuca disperarea !!! Astazi am iesit din birou !!!! Si a fost ok !!!

Cam nasol sa fii suporter de la departare ! Tot aici in Suedia am fost cand au promovat, cand au batut Steaua….acum cu Rapid.

O sa fiu aici o sa fiu si in Iunie cand se salveaza de la retrogradare !!!

:D

Anonymous
    Member

Am inceput meciul excelent primele 20 de minute Rapidul fiind in corzi! Mazilu a scos involuntar o minge din poarta gazdelor la sutul lui Dinita. Maxim nu a jucat. In repriza a doua dupa iesirea lui Dinita ne-am aparat eroic, Stanca a fost excelent, iar Bucur a pasat excelent lui Mazilu in minutul 83 pentru un gol extrem de ciudat cu bara in ciuda interventiei disperate a lui Dolha! Am jucat mai bine cu Nationalul dar astazi portarul nu a mai gresit si nu am mai pierdut.

Dupa meci am avut meci la sala Polivalenta iar echipa mea, Ministerul Educatiei si Cercetarii a invins cu 12-0 echipa Ministerului Agriculturii, Padurilor si Alimentatiei. Eu am jucat 15 minute, am dat o bara si 3 pase de gol. Mai am pana sa-l depasesc pe Caramarin, totusi!

Anonymous
    Member

Fara Sabau Rapidul sunt in ceata, nu au o minte libera care sa puna mingea unde trebuie!

Radu Dobrin
    Member

Ovidiu, ce zici ca rapidul a avut 3 suturi pe poarta total…si toate in prima repriza?

Anonymous
    Member

Dar nu au stiut sa construiasca, au jucat la intamplare!

webmaster
    Keymaster

Acum daca pierdeam cu Rapidul era normal si toata lumea (desi suparata) ar fi spus ca ma rog, e Rapidul, si vezi Doamne sunt prea buni. Daca insa i-am batut incepe lumea sa spuna ca e blat. Care blat, dece sa nu recunoastem ca Rapidul nu a jucat nimic iar noi am jucat excelent?

webmaster
    Keymaster

Cine sunt ticalosi Ioane ca nu inteleg?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 55 total)
  • The topic ‘19.03.2003 Rapid Bucuresti – Sportul Studentesc 0-1(0-0)’ is closed to new replies.