19.04.2008 Sportul Studentesc – Intergaz Bucuresti 3-0(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 19.04.2008 Sportul Studentesc – Intergaz Bucuresti 3-0(2-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Giani
    Member

Hai sa fim seriosi, am batut o echipa desculta rau de tot. Cine isi imagineaza ca am avut un joc demn de prima liga sau alte aberatii de genul asta ar trebui sa ia o amfetamina sau un barbituric, pentru a se trezi la realitate.

ultrasro
    Member

Totusi e un aspect greu de explicat la echipa Intergaz: cum au reusit ei sa-i spulbere cu 5-1 pe Otopeni care sunt aproape promovati?

cameliu
    Member

@Giani wrote:

Hai sa fim seriosi, am batut o echipa desculta rau de tot. Cine isi imagineaza ca am avut un joc demn de prima liga sau alte aberatii de genul asta ar trebui sa ia o amfetamina sau un barbituric, pentru a se trezi la realitate.

Desculti sau nu, am reusit sa-i batem!
    Au mai fost si altii gen Galati, Focsani care ne-au “descaltat” de puncte…

ultrasro
    Member

Rezultate interesante astazi: echipele care ne-au luat puncte in Regie, Dunarea Galati si CSM Focsani au batut pe Delta Tulcea si Concordia Chiajna … lupta la retrogradare nu e incheiata inca …

cameliu
    Member

@ultrasro wrote:

Rezultate interesante astazi: echipele care ne-au luat puncte in Regie, Dunarea Galati si CSM Focsani au batut pe Delta Tulcea si Concordia Chiajna … lupta la retrogradare nu e incheiata inca …

Sa fim seriosi! Cu 36 de puncte practic esti salvat! Cu 38 esti (aproape) si teoretic…

dragos
    Member

importante sunt cele 3 puncte, care s-au lasat indelung asteptate in meciurile de acasa…….sper, sa avem continuitate, caci victoriile aduc victorii !!!!
    ramanem pe receptie.
    Kuki ce reactii a avut ???

bogdyany
    Member

@dragos wrote:

importante sunt cele 3 puncte, care s-au lasat indelung asteptate in meciurile de acasa…….sper, sa avem continuitate, caci victoriile aduc victorii !!!!
    ramanem pe receptie.
    Kuki ce reactii a avut ???

CIPIKA
    Member

Se pare ca usor usor ne-am revenit si cred ca ste si meritul antrenorului si a jucatorilor,iar echipa intergaz u cred ca au putul mai mult pt ca noi nu iam lasat sa joace

laucantona
    Member

Bravo si la mai multe victorii. Daca o tinem tot asa la anul promovam. Dar pana atunci multa munca.

Tavi
    Member

Caseta tehnica:

dragos
    Member

am vazut ca, inter-ul (gaz) il are antrenor pe Vasile Copil…..pai si Kuki ????

ultrasro
    Member

Cred ca e out…

MarcAntoniu
    Member

OLE :mrgreen:

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

Cred ca e out…

chiar imi pare rau de acest om.
    n-are noroc de un club, care sa-l merite.

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.