19.05.2007 FC Botosani – Sportul Studentesc 4-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 19.05.2007 FC Botosani – Sportul Studentesc 4-1(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 31-a a Ligii a II-a. Ora 11:00, stadion Municipal, Botosani.

MarcAntoniu
    Member

SUNT OPTIMIST :) IN PRIVINTA MECIULUI DE LA BOTOSANI”.

MA ASTEPT CA, SPORTU’ SA MARCHEZE DE TREI ORI CEL PUTIN.
    DEPINDE DE STUDENTI” SA LASE NERVII” DEOPARTE, SA JOACE FOTBAL SI SA INSCRIE ORI DE CATE ORI AU OCAZIA.
    SPORTU” ESTE O ECHIPA BUNA SI AU NEVOIE DE MECIURI REUSITE PENTRU INCREDERE”. AR FII CEVA” SA CASTIGE TOATE PARTIDELE :D DETASAT” INCEPAND CU ACEASTA 8) .
    SPORTUL JOACA LA VICTORIE

Giani
    Member

De parca ar mai folosi la ceva un sir de patru victorii :(. Poate doar asa, sa ne bucuram ca am terminat pe locul 4 in loc de 10.

MarcAntoniu
    Member

DE CEVA VREME, SPERANTELE” PENTRU PROMOVARE 😡 ERAU MICUTE.
    PRACTIC MECIURILE RAMASE SE JOACA CU ECHIPE PE CARE SPORTU” LE VA INTALNI IN SEZONUL VIITOR, CHIAR DACA VOR FACE CATEVA TRANSFERURI :?: ❗ .
    AR FII UN ATU MORAL 💡 SA LE IA PULSUL LA CATEVA GOLURI DIFERENTA. 🙄 IMI ESTE DOR DE ECHIPA CARE :D MARCA CATE TREI-SASE GOLURI APROAPE IN FIECARE MECI DIN B” IAR APOI IN ANUL URMATOR AVEA SA FIE APROAPE DE TITLU. :(
    LASAND TRECUTUL”.. ESTE POSIBIL SI ACUM, CU ECHIPA ACTUALA.
    DACA-SI FACE LECTIILE, CURELEA” ESTE UN ATACANT CARE POATE MARCA LEJER 20-30 DE GOLURI PE SEZON SI NU CRED SA SE SUPERE VREUNUL DINTRE COLEGI. 😉
    DACA ESTE IN FORMA TIBI” ARE UN CUVANT DE SPUS IN JOC.
    TREBUIE SA INCEAPA DE UNDEVA SERIA PARTIDELOR CASTIGATE MECI DE MECI INDIFERENT DE ADVERSAR. DACA STUDENTII” VOR AVEA O ATITUDINE DE INVINGATORI SI VOR JUCA FOTBAL” IN PRIMUL RAND PENTRU ECHIPA”, ATUNCI ABSOLUT TOATE ECHIPELE DIN SERIE” SUNT DE BATUT, CHIAR SI CELE CARE VIN DIN LIGA-1.

ultrasro
    Member

Curelea e posibil sa stea si etapa asta … baietii buni din fef ne-au aranjat frumos cu o eliminare gratuita :)

MarcAntoniu
    Member

Nu joaca CURELEA ? ..Este sigur ? Daca este asa, sper sa-si mentina ritmul si sa marcheze in Regie.
    In viitor este bine sa se evite replici” cu arbitrii si nu doar cu cei chititi” ❗ pe Sportu”. Stapanirea de sine si un joc bun vor impune respect oricui.
    Onoare,fotbal si goluri multe in poarta echipei adverse este cel mai bun raspuns, indiferent de adversar sau arbitru. Si arbitrii” ❗ or sa mai fie.

Zibling
    Member

Asta cu “ciocu micu” este o educatie dobandita la antrenamente si din discutiile cu antrenorul echipei noastre. Ceea ce nu cred ca se face datorita comportamentului unora ca Varga sau Ciobi, iar Curelea trebuia sa stie ca pe final de sezon nici nu deschizi gura ca sa discuti cu arbitii, ca astia debia asteapta motive.

MarcAntoniu
    Member

PAI.. :) ..ASTA” VREM SA VEDEM PE VIITOR IN MECIURILE ECHIPEI SPORTUL STUDENTESC”.. ESTE POSIBIL UN JOC SI REZULTATE BUNE DACA JUCATORII RESPECTA LECTIILE ANTRENORULUI.. APOI ANTRENORUL DACA-L VEDE CU CAPSA PUSA POATE SA-L SCHIMBE IN CURSUL MECIULUI SAU SA-L TINA PE TUSA PANA-I TRECE ❗ .. CURELEA NU ARE CE SA CAUTE LANGA CARTONASUL ROSU”. EL ESTE RESPONSABIL CU GOLURILE CAND ESTE PE TEREN. DEOCAMDATA VARGA” ESTE PE LANGA GARD, INSA JOCUL BUN DIN TRECUT MAI LASA O SPERANTA C-AR PUTEA SA-SI SCHIMBE ATITUDINEA SI SA-SI AJUTE ECHIPA AL CAREI TRICOU IL POARTA. CIOBI-MI PARE UN STRAIN VENIT MAI IERI LA ECHIPA..
    IN CE PRIVESTE DISCUTIA CU ARBITRII” UN PIC DE RESPECT NU STRICA MAI ALES DACA SE STIE CA, OMU” ARE CEVA CU SPORTU”.
    NU STIU IN CATE MECIURI A AVUT SPORTU” JUCATOR ELIMINAT ? eeh…si cate puteau fii evitate?.. STUDENTII,” AR FII BINE, SA NU-I LASE OCAZII DE CARTONAS ARBITRULUI…DACA MARCHEAZA DOUA-TREI GOLURI SE POATE VORBI CHIAR AMICAL CU ARBITRUL, CHIAR DACA LE REFUZA INCA TREI LOVITURI DE LA 11m… INJURATURILE” SUNT FORME DE AGRESIUNE, INDIFERENT DACA SE AUD DE PE TEREN SAU DIN TRIBUNA. NU SCHIMBA SCORUL, NU PROMOVEAZA ECHIPA” SI MAI ALES NU ADUC TIMPUL INAPOI.
    PENTRU STUDENTI URMATORUL PAS” ESTE MECIUL DE LA BOTOSANI SI SPER SA AUD VESTI BUNE DESPRE PRESTATIA LOR.

Zibling
    Member

@97SiR wrote:

Meci contand pentru etapa a 31-a a Ligii a II-a. Ora 11:00, stadion Municipal, Botosani.

De ce pe pagina oficiala a clubului nostru, meciul apare ca jucandu-se sambata la ora 17:00??? Este cumva din cauza referendumului??? Sau e pur si simplu o eroare?

ultrasro
    Member

E la ora 11 din cate stiu ;)

ashone
    Member

@Zibling wrote:

@97SiR wrote:

De ce pe pagina oficiala a clubului nostru, meciul apare ca jucandu-se sambata la ora 17:00??? Este cumva din cauza referendumului??? Sau e pur si simplu o eroare?

exista explicatii:
    1 pagina oficiala a clubului nostru e deja in Liga 1;
    2 se joaca la Boston si e diferenta de fus orar;
    3 poate e o greseala de tipar…. 🙄
    4 e facuta inadins ca sa nu ajunga ovidiu la meci sa ne dea detalii live. neavind tren la o ora acceptabila nu mai pleaca. Ovidiu daca tot pleci ai grija pa tren !!! nu bea nimic de la necunoscuti, nu intra in vorba cu ei sa le spui care e misiunea ta, dusmanu pindeste…

Zibling
    Member

@ashone wrote:

Ovidiu daca tot pleci ai grija pa tren !!! nu bea nimic de la necunoscuti, nu intra in vorba cu ei sa le spui care e misiunea ta, dusmanu pindeste…

Ashule, fiti fara grija. Merg si eu cu Ovidiu, si voi avea grija de el ca cel mai de pret bun al Asociatiei Suporterilor nostri. Deci, puteti sa ma innebuniti si pe mine pe mobil, nu numai pe Ovidiu.

Forza Sportul si hai cu al 2-lea meci de 3p. din sezonul asta (mama, ce urat suna, dar asta-i adevarul). ❗

franz_kafka
    Member

@Zibling wrote:

Ashule, fiti fara grija. Merg si eu cu Ovidiu, si voi avea grija de el ca cel mai de pret bun al Asociatiei Suporterilor nostri.

Dupa cum a fost ieri si azi vremea in nordul Moldovei, nu-i exclus sa prindeti, iarasi, un meci pe ploaie!

PS: interesati-va cum este cu schimbarea trenului in gara Veresti!

MarcAntoniu
    Member

:D .. PLOAIE DE GOLURI IN POARTA FC BOTOSANI !!!

Giani
    Member

@Zibling wrote:

Ashule, fiti fara grija. Merg si eu cu Ovidiu, si voi avea grija de el ca cel mai de pret bun al Asociatiei Suporterilor nostri. Deci, puteti sa ma innebuniti si pe mine pe mobil, nu numai pe Ovidiu.

Forza Sportul si hai cu al 2-lea meci de 3p. din sezonul asta (mama, ce urat suna, dar asta-i adevarul). ❗

Hai ca nu ar fi al doilea. Am avut si noi doua victorii in acest retur, cu Dunarea si Dunarea :twisted:.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.