19.08.2005 Jiul Petrosani – Sportul Studentesc 1-3(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 19.08.2005 Jiul Petrosani – Sportul Studentesc 1-3(1-1)

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author

M+am tot uitat de 20 zeci de ori la golul lui Balan. E absolut superb! Perla! Din punctul meu de vedere este cel mai frumos gol marcat pana acum in acest sezon. Golul de la Bacau e mic copil.

Haide Sportul! Ca se poate!

Radu Dobrin
    Member

gol de mare efect a reusit tibi…chiar daca prima preluare nu a fost asa cum a vrut el, si nici sutul nu l-a prins ‘curat’ pe stingul :)

trebuie sa ii batem pe vasluieni ca ne asteapta meciuri grele…pina una-alta sintem pe 6 (dupa lectia predata de marinari in groapa :) )

nasol e ca sintem pe 3 din coada la goluri luate :(

Ultras
    Member

Pardon, suntem pe locurile 4-7, dar pe 2 la goluri marcate…

dragos
    Member

la acest meci n-am avut nici o emotie, insa la golul marcat de paclesan (fostul nostru “sportist”) mi s-au inmuiat picioarele (chiar daca eram pe nisip la mare)……SUPER GOL !!!! SUPER BALAN !!! SUPER MAZILU !!!
    SUPER DAN PETRESCU !!!!
    in mitanul secund, am aratat ca o echipa care stie ce vrea……..imi pare rau ca am ratat 11m, pentru ca merita tibi sa faca dubla.
    golul lui tibi trebuie votat la: goluletapei@gsp.ro pentru a fi golul campionatului.

restul cuvintelor sunt de prisos.

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • The topic ‘19.08.2005 Jiul Petrosani – Sportul Studentesc 1-3(1-1)’ is closed to new replies.