20.03.2004 Rarora Rm Valcea – Sportul Studentesc 1-5(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 20.03.2004 Rarora Rm Valcea – Sportul Studentesc 1-5(0-2)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 63 total)
  • Author
    Tavi
    Member

Ovidiu, hai cu pozele :) … eu am aparat cu film asa ca mai dureaza :(

oricum imediat ce developez filmul le scanez si le pun pe yahoo

07Ex
    Keymaster

Pai chiar asa Ovidiule, unde sunt pozele de la meciul cu Rarora?

dragos
    Member

imi pare bine ca am castigat, insa pana in min.75 am avut ceva-ceva emotii………..chiar am ajucat batraneste pana in min.70-75?????
    martorii asa sustin…….sau am intrat in jocul dezordonat al gazdelor???
    sper ca echipa sa-si revigoreze jocul……..forza ragazzi!!!!!

Ultras
    Member

Ce sa-i faci? Caldura mare! Batraneste nu am jucat. Prost, da! Adica am tratat meciul cam in sictir. Dupa ce Rarora a dat golul (la o faza la care fundasii nostri aveau alte treburi si aveau niste discutii mai interesante decat meciul) am fortat un pic. Eu zic ca mai trebuia sa mai primim inca 2 lovituri de la 11 m si ni s-a anulat un gol perfect valabil (Curelea).

Ultras
    Member

Pozele sunt in briefcase.

dragos
    Member

imi pare rau ca nu am putut ajunge la meci, insa am “tinut” legatura prin telefon cu suporterii………

dragos
    Member

ovidiu, te-ai “incalzit” pentru arbitraj???? caci nu se stie????
    noi ne “incalzim” pentru a fi gata oricand sa intram in iarba, iar tu pentru a arbitra……

Tavi
    Member

corect! cu Ovidiu arbitru si cu noi jucatori rupem tot 😆
    eu daca mai halesc mult nu mai trece mingea de mine in poarta 😆 😆
    pensia il apuca pe Stanca pe banca de rezerve 😆 😆 😆

Tavi
    Member

… rau imi pare de Dragos ca n-am apucat sa-l iau si pe el :(

Deci “Galeria” noastra a fost formata din 7 membri si anume: Ovidiu, Florin, Razvan, Puiu, Mihai, subsemnatul si consoarta acestuia (o adusesem sa-i confirme lui Florin ca mi-a turnat in pahar cand ar fi trebuit sa jucam amicalul cu Dinamo 😆 ).

Ultras
    Member

Din pacate eram conectat la tensiunea meciului. Altfel, o luam eu la descusut. Da’ daca stau sa ma gandesc ce tricou purta, incep sa inteleg. De fapt, nevasta te-a corupt sa vii la meciuri. Ceva de genu’ eu cu Cainele! 😈

ultrasro
    Member

a fost nasol ca terenul avea pista de atletism….

distanta mare pana la teren….

a fost CALD,,,,,, Soare puternic…..

si viespi…… am fost un martir la VALCEA….. MUSCAT DE VIESPI…. 😯

Ultras
    Member

Noroc ca exista asistenta de specialitate la stadion si era dotata cu cele necesare pentru tratarea veninului: vata cu spirt! 😈

Radu Dobrin
    Member

😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

ultrasro
    Member

asistenta ma invitase la ea la ambulanta in cazul cand mi se umfla gatul si eram gata sa lesin….. dar nu a fost cazul…. veninul nu a fost suficient pentru a rapune gripa din sangele meu….. acum ma tine in puterea ei….. gripa adica :) 😯

Cainele
    Member

@Tavi wrote:

corect! cu Ovidiu arbitru si cu noi jucatori rupem tot 😆
    eu daca mai halesc mult nu mai trece mingea de mine in poarta 😆 😆
    pensia il apuca pe Stanca pe banca de rezerve 😆 😆 😆

In sfarsit o vorba mare Tavi…Cainele in aparare …si portarul va sta la soare 😆 😆 😆 😆 👿 👿 💡 8)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 63 total)
  • The topic ‘20.03.2004 Rarora Rm Valcea – Sportul Studentesc 1-5(0-2)’ is closed to new replies.