20.08.2010 Sportul Studentesc – CFR Cluj Napoca 3-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 20.08.2010 Sportul Studentesc – CFR Cluj Napoca 3-0(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 75 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 5-a Ligii 1.
    Vineri 20.08.2010, ora 18:00, stadion Regie.

cameliu
    Member

Se pare ca acasa numai vinerea sau lunea jucam.
    Meciul va fi televizat pe Digisport.

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Se pare ca acasa numai vinerea sau lunea jucam.
    Meciul va fi televizat pe Digisport.

macar de-am fi jucat in nocturna =)) :)) , caci pe FOCURILE astea din romania este greu de jucat la acea ora……

cameliu
    Member

Dupa ce-am vazut partial la meciul cu astra, daca nu o comitem rau de tot in aparare, chefere is de batut…

dragos
    Member

dupa cum stim ca, NU avem aparare si portar – 2 SOLISTTTT !!!!

ultrasro
    Member

Hai ca ma enervezi! Sportul castiga cu CFR!

Radu Dobrin
    Member

@ultrasro wrote:

greu sa dam 4 goluri ardelenilor….

dragos
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@ultrasro wrote:

greu sa dam 4 goluri ardelenilor….

bine punctat, Radule.

roland
    Member

Probabil ca o sa ne revenim cu cfr…nici aia nu s intr- o perioada prea buna, insa ne trebuie fundasi, Chetzan jucat mai mult…pentru ca promovarea a inceput si prin jocul lui bun, Nicola care e vizibil in joc in comparatie cu Ghinga sau Postolache. Poate venirea lui Patrascu e o solutie la haosul nostru defensiv.
    Jucam prea ofensiv si prea estetic..prea dam numai si numai goluri perfecte…fara pic de noroc…doar actiuni stralucitoare unde totul trebuie sa fie perfect si imparabil. Jucam ofensiv pentru ca e un dezechilibru intre aparare si atac avand hotel de 4 stele in atac si cort, ruine in aparare.
    Peste toate e si nebunie la Sportu…Farmache jucator matur -aparator- se gandeste la campionat si noi o furam sistematic si asta mereu cu senzatzia ca se putea mai mult. Nu e de bine ca gandeste atat de imatur si nerealist. Spui asta cand ai victorii multe in spate.
    PS: un singur gol – golul 3 cu Gazu- i se poate imputa lui Viciu..nu stiu de ce il blameaza Tibi S. [-( :ymparty:

Radu Dobrin
    Member

la golul 3, Maxim, din post de atacant central (!), da o pasa inapoi de 3m in loc de 6m, la misto, lui Balan, de unde gazarii reusesc sa treaca mijlocul terenului pe contraatac, Cruceru matura cioburile sparte si se alege cu un galben, si piticul ala indesat (invizibil pina atunci) ii executa pe Viciu.

Tibi S ar trebui sa se balmeze singur pentru introducerea lui Maxim (tot din pozitia lui s-a dat si golul 2) si trecerea lui Varga pe dreapta.

ultrasro
    Member

Se stia ca intrarea lui Maxim va intari atacul si va slabi apararea.

Lucione
    Member

salutare .. sunt nou pe aici si am si eu cateva intrebari …
    1. unde pot gasii tricou cu Sportul .. am vazut ca s-a schimbat echipamentul ( in sfarsit ) avem puma .. a vazut cineva de vanzare??
    2. ma fratzilor cum sa facem sa ne recunoastem pe stadion care sunt adevaratzii suporteri ..sincer nu imi place sa stau la peluza se vede aiurea rau de acolo
    3. exista vreun bar sau restaurant terasa unde sunt suporterii mai mereu prezenti ? M-ar interesa sa discut meciurile de acasa la o bere cu alti suporteri
    4. exista cineva care ia legatura cu siman sau cu conducerea clubului ? poate avem idei de sponzorizare sa facem imn sau eu mai stiu
    si in fine 5. cine pune pariu ca nu luam bataie cu CFR ? eu zic cel putin egal daca nu chiar victorie sa scrie toate ziarele :))

legat de echipa .. ati vazut si voi ca luam gol in primele 5 minute si incepem meciurile de la 0-1 …
    ca nu avem portar se vede de pe luna si ca echipa asa a cum a zis si selimesy .. e fara experienta si asta se simte .
    gaz metanul era o echipa de batut ..sincer ..noi am ratat o gramada ei au avut 3 ocazii 3 goluri in fine .. daca este cineva din militari si vrea sa mergem impreuna la meci si nu numai din militari … asta e id ul meu de messenger dami add si mergem ..singur e nasol . Luc1one@yahoo.com

Sportul — CFR 2-1 :ymhug:

dragos
    Member

mda, cu totii recunoastem ca, jucam frumos, insa SUNTEM NAIVI per ansamblu…..

roland
    Member

@Lucione wrote:

salutare .. sunt nou pe aici si am si eu cateva intrebari …
    1. unde pot gasii tricou cu Sportul .. am vazut ca s-a schimbat echipamentul ( in sfarsit ) avem puma .. a vazut cineva de vanzare??
    2. ma fratzilor cum sa facem sa ne recunoastem pe stadion care sunt adevaratzii suporteri ..sincer nu imi place sa stau la peluza se vede aiurea rau de acolo
    3. exista vreun bar sau restaurant terasa unde sunt suporterii mai mereu prezenti ? M-ar interesa sa discut meciurile de acasa la o bere cu alti suporteri
    4. exista cineva care ia legatura cu siman sau cu conducerea clubului ? poate avem idei de sponzorizare sa facem imn sau eu mai stiu
    si in fine 5. cine pune pariu ca nu luam bataie cu CFR ? eu zic cel putin egal daca nu chiar victorie sa scrie toate ziarele :))

legat de echipa .. ati vazut si voi ca luam gol in primele 5 minute si incepem meciurile de la 0-1 …
    ca nu avem portar se vede de pe luna si ca echipa asa a cum a zis si selimesy .. e fara experienta si asta se simte .
    gaz metanul era o echipa de batut ..sincer ..noi am ratat o gramada ei au avut 3 ocazii 3 goluri in fine .. daca este cineva din militari si vrea sa mergem impreuna la meci si nu numai din militari … asta e id ul meu de messenger dami add si mergem ..singur e nasol . Luc1one@yahoo.com

Sportul — CFR 2-1 :ymhug:

Ma bucur sa te citesc! Ne-om aduna mereu …Sportul are o specificitate proprie…nu suntem marlani, nu ne ajuta arbitrii, nu avem noroc, dar suntem frumossi
    Forzzzzzzzzaaaa Sportu!

sircos
    Member

bine ai venit pe forumul SS, lucione ! :ymhug:

@Lucione wrote:

cine pune pariu ca nu luam bataie cu CFR ? eu zic cel putin egal daca nu chiar victorie sa scrie toate ziarele :))

cu otelul am luat un gol, cu gloria doua, cu gazul trei, cu dinamo cinci … acum ce urmeaza: niciunul sau patru ? 8-}

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 75 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.