20.10.2007 Sportul Studentesc – Progresul Bucuresti 0-0

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 20.10.2007 Sportul Studentesc – Progresul Bucuresti 0-0

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a X-a a ligii a II-a, seria A.
    Sambata ora 13:00 in Regie

mkg
    Member

Cu tot respectul 07ex esti sigur de ora ??? Deoarece in site este anuntat la ora 13 !!

Zibling
    Member

Cred ca a pus ora standard, urmand a fi modificata in functie de televizarea sau nu a acestui meci.

On topic: intotdeauna imi va fi frica de intalnirile cu Progresul (National), fie ca acestia au echipa buna, fie ca nu, deoarece de multe ori ne-au facut zile fripte 😥

sigur meciul este de la 13.00 il da si sport.ro…….iar va asigur ca sportul va bate..nu va faceti probleme …in cel mai rau caz un egal dar nu cred..vom bate va spun eu..;-)

Tavi
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

sigur meciul este de la 13.00 il da si sport.ro…….iar va asigur ca sportul va bate..nu va faceti probleme …in cel mai rau caz un egal dar nu cred..vom bate va spun eu..;-)

Bine Seca! Daca zici tu .. sa te-auda si jucatorii! :D

CIPIKA
    Member

Sper sa face un meci la fel de bun cum a fost si cel cu Dunarea(exceptant primul sfert de ora :D ) si sa ne asiguram victoria ca Progresul nu mai este ce a fost.Sigur nici noi dar sunt student si sper cu toata ca la ce jucatori au ei in lot…
    Ceva probleme de lot in afara de Curelea

07Ex
    Keymaster

@mkg wrote:

Cu tot respectul 07ex esti sigur de ora ??? Deoarece in site este anuntat la ora 13 !!

Deobicei pun ora standard 11:00 si pe urma o modific in functie de ce scriu ziarele. 😉

Giani
    Member

Sigur e sambata? Ca sa stiu ce fac, ca daca e duminica sigur nu apar.

CIPIKA
    Member

Sigur e sambata la ora 13 pe tv sport .La fel ca meciul cu Dunarea si o sa fie o victorie la fel de usor obtinuta

@CIPIKA wrote:

o sa fie o victorie ….. usor obtinuta

Eu sunt cam sceptic ………

Am cam luat-o de la National in ultimele meciuri…..

In plus, am observat ca atunci cand jucam cu National-ul avem parte de vreme rea ……., in rest Sportul are parte de vreme SUPER FRUMOASA …..

Deci pronostic : VREME URATA ! si scorul……. cam…..

CIPIKA
    Member

Sper din tot sufletul ca maine sa am eu dreptate si sa luam trei puncte chiar daca nu o sa fie o vreme ideala pt fotbat 🙄

batem 2 0

cameliu
    Member

Jucam in 10 oameni… pt ca asa a vrut tanti arbitru…

dragos
    Member

o prima repriza STEARSA, fara ocazii de partea noastra!!!
    progresul a avut vreo 2 ocazii…..in rest, ciobi a luat rosu pe merit.
    oricum, s-ar putea fara el sa jucam mai bine……
    se vede inca, o data lipsa unui lider de echipa……vedem ce va fi in secondo tempo.

dragos
    Member

waw, jocul a fost SUBLIM, dar a lipsit cu desavarsire….. 😆 😆 😆
    RAMANEM DESCULTII GRUPEI !!!!!

SPORTUL a jucat in deplasare in acest meci si ne-a aratat CUM POTI ALERGA (de nebun) 90min, FARA SA SUTEZI LA POARTA !!!MACAR UN SUT PE POARTA !!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
    RUSINE SA LE FIE !!!!
    jucatorii se gandesc ca, acum, vor intra, iar, in cantonament, fapt ceea ce le displace.
    in acest ritm, la vara, vom striga:
    AVEM ECHIPA
    AVEM VALOARE
    la vara SCAPAM de retrogradare !!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

diferenta s-a vazut si in randul antrenorilor:
    Denis Serban a jucat ofensiv, uneori cu 3 atacanti, in timp ce M.Mihail a jucat ce stie el cel mai bine – defensiv.
    asta este – mai tre’ sa lucrezi Mariane !!!!

progresul a jucat mai bine si a aratat ca vor sa castige, insa NU au avut luciditate, in timp ce noi, am jucat CU GANDUL SA NU PRIMIM GOL !!!
    nimic ofensiv…….

asteptam sa vad MACAR UN SUT PE POARTA – UNUL, macar. ATAT…
    RUSINOS.

PS: optimistii de pe acest forum, ar trebui sa fie mai cumpatati !!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.