20.11.2005 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-1)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 20.11.2005 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-1)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 84 total)
  • Author
    ashone
    Member

l-am mai si pacalit noi pe salomir in turu asta….vremea va fi potrivinica,stelistii sint invatati deja cu gazonul lor de 2 lei…poate or aluneca totusi…hai baietii

ovidiu
    Member

Pacat, pentru mine, ca nu o sa vad prima repriza. O sa fiu undeva pe tren.
    Oricum sper ca baietii sa fac o figura frumoasa 😮 🙄 😮 .
    Sa nu piarda la un scor prea mare 😥 😥 :cry:.
    Oricine ce zice sau ce a zis, fie Munteanu, fie Jenei, si eliminand nostalgia lui Dan pentru steaua am speranta ca baietii vor lupta in Ghencea. Sa dam peste cap toate calculele. Pozitiv pentru noi, negativ pentru ei. Sa nu stam cu … in poarta si Mazilu sa inscrie. Oricum este vital pentru el a inscrie impotriva stelei.
    Vital pentru a pleca din iarna de la Sportul Studentesc (auzita aseara pe Realitatea intr-o discutie Mazilu-reporter). De discutat dar in alta parte.
    Sper un rezultat bun pentru SPORTUL STUDENTESC.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

ashone
    Member

@ovidiu wrote:

Pacat, pentru mine, ca nu o sa vad prima repriza. O sa fiu undeva pe tren.
    Oricum sper ca baietii sa fac o figura frumoasa 😮 🙄 😮 .
    Sa nu piarda la un scor prea mare 😥 😥 :cry:.
    Oricine ce zice sau ce a zis, fie Munteanu, fie Jenei, si eliminand nostalgia lui Dan pentru steaua am speranta ca baietii vor lupta in Ghencea. Sa dam peste cap toate calculele. Pozitiv pentru noi, negativ pentru ei. Sa nu stam cu … in poarta si Mazilu sa inscrie. Oricum este vital pentru el a inscrie impotriva stelei.
    Vital pentru a pleca din iarna de la Sportul Studentesc (auzita aseara pe Realitatea intr-o discutie Mazilu-reporter). De discutat dar in alta parte.
    Sper un rezultat bun pentru SPORTUL STUDENTESC.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

iar te duci sa marchezi? vezi ca o sa ninga rau la munte… poate te alearga aia cu topoarele p-acolo ca nu te cumintesti! in loc sa stai la caldurica cu o bere (sau 6) in fata sa te bucuri de victorie , tie iti vine de marcat! mai bine te deghizezi in bradutz si te ascunzi pa stadion!!! of,of,of! ce facem cu el ma baieti? lui ii arde de alte alea… 😯 😯 :D :D revino-ti! si mazilu de sa plece? s-a saturat de cartele? nu le-a dat asta paltonu 2005-2006? si iarna prin zapada unde sa plece? la sanius poate! stai linistit ca nu pleaca,a zis si el asa….poate scoate boul ala niste bani ( sir scuze pentru cuvintul bani!) …oricum am vazut la TS steaua cu bistrita si steaua la pauza erau cam nervosi si repriza a 2-a au inceput-o cu nervi si si-au pierdut luciditatea…a mai ratat si iacob ala citeva criminale si dica la fel…aia au dat gol pe o faza care nu anunta lovitura libera…ar fi rost de ceva in ghencea…sa dea DUMNEZEU!

ultrasro
    Member

Ashule vezi ca ma confunzi cu Ovidiu din Simeria ;)

http://site.neogen.ro/ss1916/images/img_619853.jpg

cel din stanga sunt eu, apoi Ovidiu din Simeria apoi domnul Morar din Turnu Severin :)

@cameliu wrote:

Arbitri:

Steaua Bucureşti – Sportul Studenţesc, ora 20.15, TVR 1
    Arbitri: Marian Salomir – Marcel Savaniu, Nicolae Marodin – Iosif Biro
    Observatori: Iosif Urs, Marcel Lică.

Cel mai important jucator al lui Spartak… Salomir

Chiar sunt curios in cate meciuri din acest sezon ne-a arbitrat domnul Salohot

Sper intr-un rezultat bun dar nu cred ca plecam cu puncte din Ghencea. C e sper eu insa este sa jucam frumos si sa nu gafam aiurea. Sa lasam impresie buna. Culmea, eu il consider un meci de antrenament.
    Noi trebuia sa batem Nationalul si alte echipe mai mici, nu sa speram acum ca o batem pe Steaua. Am dovedit cu echipele mari ca nu avem puterea s ale facem fatza. Asta e.

Haide Sportul!

Blue Eyes
    Member

Sper doar sa nu fie un “Steaua – Lens@2” !
    Sau un Real – Barca…2
    Daca mananca bataie Real Madrid nu mai conteaza k mananca bataie Sportul sau Dinamo…..In fotbal se poate orice.Chiar sa castigam cu 3-0.
    …Cu 4-3….cu 1-0 in minutul 90+4….
    Iar asta se poate intampla doar daca jucatorii nostrii au incredere in ei si intra motivati pe teren sa scoata un rezultat mare, fara frica…….

alex g
    Member

eu nu cred ca nu putem dar daca batem granzii , iar retrogradam, adica ne cauta nod in papura si ne aduc in stare daca nu aplicam o tactica adecvata si daca mai punem la socoteala prieteniile lui siman…….asta e

alex g
    Member

sa nu uit si ale lui petrescu

cameliu
    Member

@alex g wrote:

eu nu cred ca nu putem dar daca batem granzii , iar retrogradam, adica ne cauta nod in papura si ne aduc in stare daca nu aplicam o tactica adecvata si daca mai punem la socoteala prieteniile lui siman…….asta e

Anu asta nu ne lasa altii sa retrogradam!
    Deci am putea bate granzii… teoretic.
    Practic om vedea…

Totusi Bistrita a batut la Steaua si pe Rapid, iar Arges la Dinamo…

ultrasro
    Member

Si o sa fac si poze cu un stadion goooooooooool…

ashone
    Member

@ultrasro wrote:

Ashule vezi ca ma confunzi cu Ovidiu din Simeria ;)

http://site.neogen.ro/ss1916/images/img_619853.jpg

cel din stanga sunt eu, apoi Ovidiu din Simeria apoi domnul Morar din Turnu Severin :)

:D ai dreptate… bine ca ai adus vorba de ovidiu din simeria… cu iau legatura cu el? are vreo adresa de mail? ovidiule daca vezi asta zi-mi cum sa te contactez! stiu ca aveai un sait…

ashone
    Member

:D :D :D gol! salomir e corect pina in minutul 15

ashone
    Member

am luat-o,asta e! oricum meciul are un aer de amical asa ca avem sanse

ashone
    Member

deja se ingroasa gluma! 1-2

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 84 total)
  • The topic ‘20.11.2005 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-1)’ is closed to new replies.