20.11.2005 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-1)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 20.11.2005 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-1)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 84 total)
  • Author
    ashone
    Member

haaaa!!!!!!! ce sut mazilu!!!!!!!

ashone
    Member

mda……1-3 nasol de tot de recuperat!

ashone
    Member

ma invirt ca leul prin camera d-aia comentez

ashone
    Member

1-4 deja matura cu noi pe jos! de cite ori a ajuns la poarta steaua a dat gol. rusinos! 😥 😥 😥

ashone
    Member

s-a cam terminat cu punctele pe anul asta!

Blue Eyes
    Member

a fost macel…
    suntem suporterii unei echipe care nu-si doreste nimik in afara evitarii retrogradarii…suntem suporterii afacerilor lui Siman…..
    io m-am saturat…
    in urmatorii 1000 de ani nu vom castiga campionatul, cupa, cupa uefa,cupa campionilor, campionatul mondial de cluburi…..nika
    suntem k aia din onoare care joaca de placere dupa servici…
    ne bucuram cand n-o luam prea rau………
    ne bucuram cand castigam cu Bacaul…..mare echipa….

prefer echipa de acum 2-3 ani care facea spectacol si care mai castiga cate un meci cu echipele tari ale capitalei…
    nu ma incalzeste cu nimik ka batem Otelu…..mai bine bateam Steaua….
    aveam o bucurie de sarbatori……..

probabil e bine ca vom ramane in A….in fiecare an de acum in colo o sa ne plangem frustrarea pe forum….

nasol…

cameliu
    Member

Asta e, am jucat cam jenant…
    Am tras vreun sut pe poarta in afara de 11m? Ca io nu-mi aduc aminte!

ultrasro
    Member
    dragos
    Member

CEA MAI DRASTICA INFRANGERE !!!
    oare aceasta este fata echipei ????
    nu putem emite pretentii, atata timp cat sile nu baga banii in echipa (transferuri etc.).
    apararea ne-a tradat, iar edy nu poate face minuni de unul singur…….
    steaua a demonstrat ca este o echipa de talie europeana…..noi dupa gol n-am putut tine piept FURIEI militare……..practic, nici n-aveam cum, pentru ca, patriche nu-l poate suplini pe ratiu……nu avem aparatori.
    sambata urmaream cum de pe locul 6, alunceam spre mijlocul clasamentului,
    deoarece celelalte echipe implicate in lupta pentru un loc fruntas, castigau si ne depaseau in clasament (era o senzatie ciudata, sa nu joci si totusi, sa cazi
    atatea locuri !!!).
    cand vom reusi sa castigam cu granzii capitalei, atunci putem spune ca avem
    echipa !!!!
    vorba lui gradinescu: sportul pare o crescatorie de pui !!!!
    in momentul de fata avem doar 3 – 4 jucatori exponentiali, restul inca n-au experienta…..
    scorul putea fi si mai mare, dar edy a mai parat cateva suturi !!!!
    imi lasa un gust amar aceasta infrangere, dar tre’ sa ramanem realisti:
    SUNTEM O ECHIPA DE LOCUL 5,6,7……….

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Asta e, am jucat cam jenant…
    Am tras vreun sut pe poarta in afara de 11m? Ca io nu-mi aduc aminte!

mazilu a mai ratat un sut la coltul scurt prins de hamutovski………

Ultras
    Member

Senzatia mea a fost ca nu vrem sa ii stresam… Doar trebuie sa ajunga in finala Cupei UEFA, asa cum tot spune Petrescu. Faptul ca la 3-1 te retragi in aparare si nu incerci deloc sa depasesti centrul terenului imi da de gandit… Dupa ce am luat-o de la Dinamo acasa, cum puteam sa gandim ca putem sa scoatem macar un egal in Ghencea? Asa cum spuneam acum vreo doua saptamani, chiar daca nu ar fi fost suspendat terenul, la meciul asta nu as fi mers, pentru ca stiam ca Petrescu va pune in scena o mica opereta… Asta este aldamasul pe care il platim pentru a nu ne durea capul si sa jucam linistiti in Divizia A. Cine nu vede asta, ori…

Concluzia meciului Steaua-Sportul? A jucat superb Barcelona! Ati vazut meciul?

Simane! Ingroapa-te!

cameliu
    Member

@ultrasro wrote:

In repriza a doua m-am dus intr-o cabina de transmisie si am stat la caldurica :), oricumin repriza secunda am fost cam slabuti…

Cum te-ai strecurat???
    Poza cu penalty-ul e super tare!
    Cum de-ai prins faza?
    Si cu zoom inca?

Radu Dobrin
    Member

@Ultras wrote:

… Asta este aldamasul pe care il platim pentru a nu ne durea capul si sa jucam linistiti in Divizia A. Cine nu vede asta, ori…

daca asa e, eu unul m-am linistit de tot 😡

ultrasro
    Member

Lipsa lui Ratiu, Dedu si Ciupe din aparare a contat foarte mult deoarece Patriche este inca crud pentru meciurile cu echipele de top.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 84 total)
  • The topic ‘20.11.2005 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-1)’ is closed to new replies.