2006 Site Redesign

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 107 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Omniasig a dat niste masini clubului (nu bani) si pentru asta au numele trecut pe tricouri si pe panouri la stadion.
    Ford – Romcar e o chestie veche deja iar Lotto e si mai de coma, clubul cumparand de aici tricouri fara a primi vreun banut sponsorizare. Eu zic sa cautam niste sponsori care sa fie interesati de includerea lor in interiorul unei pagini cu sponsori ai echipei.

Hai sa vedem ce se poate face!

Pai hai sa vedem. Ce trebuie facut?

@Ultras wrote:

Sa intelegem ca saptamana viitoare vedem site-ul nou?

Nu cred ca site-ul va fi gata saptamana viitoare. :(

ultrasro
    Member

apoi incercam sa luam legatura cu ei sa vedem in ce conditii ar fi gata sa obtina promovarea in paginile site-ului 8)

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

apoi incercam sa luam legatura cu ei sa vedem in ce conditii ar fi gata sa obtina promovarea in paginile site-ului 8)

Pai haide sa facem ceva deoarece cu ajutorul unor sponsori vom putea sa cumparam spatiu online plus ne putem inregistra cu un ISP calumea. Putem schimba forumul sa arate ca cel de pe onlinesport.ro, ma rog se pot face multe lucruri dar pentru asta avem nevoie de sponsori.

Ultras
    Member

Ce se aude? Pronosticuri?

ultrasro
    Member

Apoi activeaza si pronosticurile

Ultras
    Member

Pana atunci le dam pe forum?

ultrasro
    Member

Astept un raspuns sa vedem cum facem :)

Ultras
    Member

Vad ca nu mai zice nimic Cazimir. Lucreaza din greu! Inseamna ca e pe finalizare.

ultrasro
    Member

Asteapta sa fac eu rost de ele dupa antrenamentul de joi de la ora 18.00

07Ex
    Keymaster

Scuze pentru ca nu am raspuns imediat insa am fost ocupat si cu site-ul si cu serviciul.

In legatura cu pronosticurile nu vom fi gata cu noul site pana la meciul cu Apulum asa ca toate pronosticurile vor trebui puse pe forum. Voi deschide un topic pe forumul de Suporter si acolo va putea fiecare sa-si puna pronosticul pentru urmatoarele meciuri. Voi ruga pe unul din voi, ori Ovidiu ori Florin sa intocmiti un clasament dupa fiecare etapa. Eu voi fi plecat in concediu de vineri si pana pe 15 august asa ca nu voi putea avea acces la site.

ultrasro
    Member

Sau fratele lui a apasat pe butonul Engage :) si site-ul e online in noua infatisare acum

07Ex
    Keymaster

Din pacate NU am primit nici o informatie de la tine Ovidiu referitoare la jucatori sau poze cu jucatorii asa ca site-ul este intr-o formula incompleta. Acum va trebui sa asteptam pana ma voi intoarce din concediu pentru a finaliza site-ul. :(

ultrasro
    Member

Cazimir pozele le gasesti pe yahoo

te loghezi ca simanvasile cu parola vasilesimaan

in briefcase

sunt aacolo pozele facute ieri si joi la Straulesti :)

07Ex
    Keymaster

Merci Ovidiu! Din pacate n-am stiut ca ai pus pozele pe Yahoo ca altfel le puneam joi pe site. Am tot asteptat un e-mail de la tine sa-mi spui daca ai putut face pozele si daca ai reusit sa obtii datle personale ale jucatorilor.

ultrasro
    Member

Iar datele trebuie sa i le cer lui Florin care si le-a notat cu atentie din cate am vazut …

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 107 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.