2006 Site Redesign

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 107 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Le-am mai trimis odata, dar vad ca nu au ajuns.

dragos
    Member

FELICITARI pentru NOUA IMAGINE A PAGINII DE WEB!!!
    este SUPER OK…..imi place!!!!

Felicitari pentru noua imagine a sit-ului 😆

ultrasro
    Member

ai suficiente poze pentru toti jucatorii ca sa le introduci in pagina?

07Ex
    Keymaster

Ovidiu, in ultima perioada sincer sa fiu am fost destul de ocupat cu serviciul si din cauza asta nu am actualizat site-ul. Voi incerca sa termin macar pagina jucatorilor pana la sfarsitul saptamanii.

07Ex
    Keymaster

Scuze tutuLor insa weekendul asta am avut o problema de familie si nu am avut cum sa ma ocup de site. Am paginile jucatorilor gata iar de la Ovidiu am toate pozele. Nu-mi trebuie decat sa le pun pe toate pe site. Sper ca ori maine ori poimaine sa fie gata site-ul jucatorilor.

webmaster
    Keymaster

Pozele jucatorilor si antrenorilor au fost actualizate pe site. Urmeaza sa actualizam arhivele meciurilor din trecut precum si arhiva stirilor.

webmaster
    Keymaster

Incepand de astazi site-ul echipei de hochei este de asemenea functional.

Doru
    Member

@webmaster wrote:

Pozele jucatorilor si antrenorilor au fost actualizate pe site.

Te rog mai verifica o data daca in poza Directorului Executiv Constantin Neagu nu e de fapt Romulus Chihaia, care ne-a cam lasat fiindca nu mai incapea alaturi de dom’ Preş. C.A.

07Ex
    Keymaster

@Doru wrote:

@webmaster wrote:

Pozele jucatorilor si antrenorilor au fost actualizate pe site.

Te rog mai verifica o data daca in poza Directorului Executiv Constantin Neagu nu e de fapt Romulus Chihaia, care ne-a cam lasat fiindca nu mai incapea alaturi de dom’ Preş. C.A.

Ai dreptate, e poza lui Chihaia si numele lui Neagu. Voi modifica acest lucru cat de curand. Merci mult!

Blue Eyes
    Member

Am o propunere…
    Ce ar fi daca fiecare membru ar putea sa-si puna o fotografie langa username(nick)….eu zic ca e o idee buna…….. 😮

dragos
    Member

@Blue Eyes wrote:

Am o propunere…
    Ce ar fi daca fiecare membru ar putea sa-si puna o fotografie langa username(nick)….eu zic ca e o idee buna…….. 😮

vrei ceva, gen “WANTED” ????

Blue Eyes
    Member

nu conteaza…important e sa fie o poza, autoportret… orice……
    Wanted ???….e buna ideea….in categoria WANTED intra Vasile Siman care a uitat sa plateasca salariile jucatorilor….. :P

07Ex
    Keymaster

@Blue Eyes wrote:

Am o propunere…

Daca lumea vrea pot sa fac in asa fel incat lumea sa-si poata pune avatar pe forum. Pana acum insa nu a zis nimeni nimic.

Ultras
    Member

Pune Cazimire, ca unora le place. Poate chiar da un aer mai vioi… 😈

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 107 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.