21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 237 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Se pun in vanzare joi iar pentru cele din peluza pretul este doar de 20 RON, echivalentul a 5.75 Euro.

ashone
    Member

@ultrasro wrote:

Se pun in vanzare joi iar pentru cele din peluza pretul este doar de 20 RON, echivalentul a 5.75 Euro.

bine ca ai zis ca nu mai aveam marunt in portofel aveam una de 100 de euro sa ma duc sa o schimb! 😈

stefan
    Member

Crezi ca duminica inainte de meci va mai fi ceva de vanzare?
    Nu de alta dar eu ajung in Bucuresti cu masina chiar pe 21 si nu sunt sigur la cat ajung – deh, distanta mare, drumuri proaste de la Arad mai departe. Dar daca am timp tare as veni si eu la meci!
    Ultimul meci vazut in Regie a fost Sportul-Craiova 2-0 in 2004.

ultrasro
    Member

Si ne suni inainte de meci sa-ti dam biletul ;)

Pe PM afli mobilul meu ….

stefan
    Member

Sanatate si sa fiti iubiti!

Da’ chiar, biletele unde se vor gasi?
    La poarta? Si cand se vor pune in vanzare?

Sper sa pot sa am motive sa pastrez biletul pentru totdeauna! :)

Haide Sportule! Hai ca se poate!

Am vazut… joi.

dAKuL_maniaK
    Member

Unde se pun in vanzare?

ultrasro
    Member

La poarta stadionului se pun in vanzare

louveteau
    Member

Meciul este si pe TVRInternational, l-spun pentru toti suporteri care nu stau in tara.
    Haide Sportul, Haide ca îi batem pe stelisti.

Zibling
    Member

Ce straniu… imi voi cumpara din nou bilet. Eu le-am pastrat si pe alea de acum 4-5 ani cand jucam cu Foresta, cu Midia etc.

Ovidiule, hai ca ma duc si eu sa schimb o bancnota de 500 EURO pt biletul de meci sau… mai bine, Ashule, scoate tu bani de la bancomat si ti-i dau eu dupa aia. 😈 😈

ashone
    Member

@Zibling wrote:

Ce straniu… imi voi cumpara din nou bilet. Eu le-am pastrat si pe alea de acum 4-5 ani cand jucam cu Foresta, cu Midia etc.

Ovidiule, hai ca ma duc si eu sa schimb o bancnota de 500 EURO pt biletul de meci sau… mai bine, Ashule, scoate tu bani de la bancomat si ti-i dau eu dupa aia. 😈 😈

pai daca impart bani…caut bancomate dupa aia. vin la stadion pac ovidiu 500000,pac nicu 200000,si am mai ramas cu 50000 de o bere si o apa 😈 noroc cu bancomatu linga stadion…

Ultras
    Member

Aveti grija ca in ziua meciului nu se mai vand bilete. Se joaca ca in cupele europene (pentru a ne obisnui), cu casa inchisa…

http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=108358 😈

07Ex
    Keymaster

Vad ca astia spun ca se vor pune in vanzare doar 7000 de bilete. Asta inseamna ca vor fi doar 7000 de spectatori?

Radu Dobrin
    Member

Stadion: Regie, ora 17.00, TVR1, TVR Intl

A: SALOMIR MARIAN (CLUJ)
    A1: POPA IONEL (PASCANI)
    A2: ILIESCU DRAGOS (CRAIOVA)
    R: AVRAM MARIUS (BUCURESTI)
    OBS.JOC: MIHALACHE DUMITRU (BUCURESTI)
    OBS.ARB: ABRUDAN PATRITIU (CLUJ)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 237 total)
  • The topic ‘21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)’ is closed to new replies.