21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 237 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

@visorin wrote:

Sper ca jandarmii sa-si fac datoria simbata si sa nu avem probleme cu galeria stelei ! se ocupa cineva de asta ????

stiti ca sint magari si nu au maniere….

Radu Dobrin
    Member

nu sint toti magari la fel cum nu sintem nici noi toti “civilizati” (cum ne place sa credem)

jandarmii o sa isi faca datoria in mod sigur

Giani
    Member

Diferenta este ca la noi “magarii” mai primesc cate un cot discrte in coaste si se calmeaza. Aici nu includ vanzatorii de seminte care vin la meci ca sa injure, pentru ca oricum fac o afacere foarte proasta si stau cu marfa nevanduta. De aceia e mai riscant sa te legi, pentru ca risti la iesire sa te astepte toata satra.

Revenind la meci, normal ar fi sa batem. Suntem peste Steaua si ca joc, si ca mentalitate, singurul lor avantaj (care insa poate conta enorm) este experienta. Am o singura fobie: disputa directa intre Cistean si Nicolita. Trebuie facut ceva pe flancul stang al apararii. Daca “Dirigintele” rezolva problema asta, batem sigur.

Giani
    Member

Ce palaria mea? doar 7000 cand stadionul suporta 10000 daca tinem cont si de limita de siguranta? Ce jegosi…

Mie imi este teama putin si de Stancioiu.

Haide Sportule! Hai ca se poate!

Si-mi mai este teama si de arbitri. cred ca orice aruncatura in careu va fi 80% penalty. toti arbitrii sunt cu morcovul de 2m in fund.

meciul va fi dificil pentru ca va trebui sa atacam in continuu 95 de minute. daca ne retragem in aparare, chiar si 5 minute, poate sa ne coste. amintiti-va de meciul tur. dupa ce Balan a deschis scorul, ne-am retras, si consecinta s-a vazut.

Nu suntem echipa care sa ne aparam. Nu suntem construiti astfel. Daca Dan Petrescu intelegea asta, acum poate, cel putin matematic, eram campioni.

Haide Sportule! Hai ca se poate!

Giani
    Member

Corect Dane, dupa cum zicea si cel mai mare antrenor roman al momentului, abuzul contra Serea este un moment periculos in caest final de campionat. Dar oaia este oaie, si ciobanului ii convine acest mit antic si retrograd al pastorului lider de turma. Numai ca noi nu suntem oi.

Florin
    Member

Capacitatea stadionul s-a marit! Se vor vinde 8.500 de bilete. 7.000 si ceva pe scaune. Inca nu am inteles cu vine asta, dar din cate am inteles s-au mai montat aproximativ 1.500 de scaune…

07Ex
    Keymaster

@Florin wrote:

Capacitatea stadionul s-a marit! Se vor vinde 8.500 de bilete. 7.000 si ceva pe scaune. Inca nu am inteles cu vine asta, dar din cate am inteles s-au mai montat aproximativ 1.500 de scaune…

Pai adica cum, s-au montat 1500 de scaune inainte de meciul asta? Si dece s-ar vinde doar 8500 cand capacitatea e de 10000-12000. La meciul cu Dinamo din tur au fost 15000 de spectatori.

Florin
    Member

Nu poti vinde mai multe bilete decat capacitatea stadionului. La meciul cu Dinamo a intrat toata lumea ca era moka. Nu s-a tinut cont de capacitatea stadionului.

Uite ca apar detaliile… 😈

http://www.prosport.ro/index.php?c=3&a=108499

Radu Dobrin
    Member

este un mod simplu (si, nu in ultimul rind, benefic pentru pusculita clubului) de a tine evenimentele sub control. Ultimul lucru care ne-ar trebui acum ar fi sanctiuni lpf pentru ca nu am asigurat/respectat/indeplinit nu-stiu-ce. Si Siman ar cam trebui sa sufle in iaurt.

Anonymous
    Guest

hai ca joi sunt primu la bilete :))

dAKuL_maniaK
    Member

Nu daca ajung eu inainte.. :P

crys41
    Member

Exista vreun orar de vanzare a biletelor?
    Ca sa stiu la ce ora trimit persoana sa cumpere biletul :lol:.

cititi ce scrie gazeta de azi!! Se coace o hotie pe fata!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 237 total)
  • The topic ‘21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)’ is closed to new replies.