21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 237 total)
  • Author
    Ultras
    Member

care articol? ca nu ma apuc sa citesc toata fituica…

crys41
    Member

Ala cu Salomir central ? :(

LE: Aici o parte din articolul http://www.gsp.ro/index.php?a=43694&shift=1

Salomir la meciul cu Sportul
    Pentru derby-ul din Regie, meci care se va disputa duminică şi care va stabili în mare campioana acestui sezon, CCA l-a delegat ca arbitru pe Marian Salomir. Ca şi Augustus, şi “centralul” clujean este un apropiat al roş-albaştrilor. În urmă cu doi ani, el a fost fotografiat în timp ce se antrena avînd pe el un şort cu emblema clubului din Ghencea. Pe deasupra, el este bun prieten cu managerul general al campioanei, Mihai Stoica, dar şi cu Leo Strizu. Partida CFR Cluj – Rapid va fi arbitrată tot de un “ecuson” FIFA, craioveanul Sebastian Colţescu.

nasol.

ultrasro
    Member

Joi la ora 10.00 se pun biletele in vanzare.

lucian
    Member

@DAN VALER MOLDOVAN wrote:

nasol.

eu n-as zice ca-i dracu’ chiar asa de ros-albastru… cel putin asa sper

Salomir şi Tudor arbitrează finalele campionatului!

Prima finală din acest sezon, Sportul – Steaua este arbitrată de Marian Salomir în timp ce partida din etapa viitoare, Rapid – Sportul o să fie condusă de Alexandru Tudor!

nu stiu de ce a facut deja delegarile pentru un meci de peste 3 saptamani?

danyelbucur
    Member

🙄 …….in acest retur echipa noastra nu a fost invinsa si eu zic ca se poate ………daca batem pe steaua e bine ….facem un egal cu rapid si o victorie cu gloria . 😆

Radu Dobrin
    Member

bun venit, Daniel!

07Ex
    Keymaster

@danyelbucur wrote:

🙄 …….in acest retur echipa noastra nu a fost invinsa si eu zic ca se poate ………daca batem pe steaua e bine ….facem un egal cu rapid si o victorie cu gloria . 😆

Bine ai venit printre noi danyelbucur.

Tin insa sa nu fiu de acord cu ceea ce spui tu, deoarece in retur Sportul a fost invinsa odata la FC National. 😉

Giani
    Member

Cred ca voi fi printre primii maine dimineata la stadion. Sper sa imi permita sa cumpar 5 bilete in peluza noastra: Eu, George, Andras, Adi plus colegul meu, Cristi.

Giani
    Member

Ei, Lucian, cum de ce? Ca sa fie siguri ca meritam titlul :D. Ori nu poti merita aceasta onoare daca nu lupti si contra arbitrilor. Oricum, Salomir a cam fost baiat bun cu noi sez. asta (ex. punctul de la Timisoara, din tur), sper sa continue in aceeasi nota.

Cum era de asteptat, Steaua nu s-a impiedicat la Bacau.
    Oricum, se vede ca sunt in crestere de forma.

Haide Sportule! Hai ca se poate!

assur
    Member

Chiar daca batem, nu s-a terminat campionatul. Pronosticul meu: 2-1. Realist vorbind, eu cred mai mult in prionderea unui loc de Uefa. steaua ia titlul, rapid cupa si noi pe 3 in Uefa. Hai Sportul!

Giani
    Member

@assur wrote:

Chiar daca batem, nu s-a terminat campionatul. Pronosticul meu: 2-1. Realist vorbind, eu cred mai mult in prionderea unui loc de Uefa. steaua ia titlul, rapid cupa si noi pe 3 in Uefa. Hai Sportul!

Eu zic ca ai dat un clasament relativ corect, dar se impune un schimb de locuri intre Sportul si Steaua.

assur
    Member

Eu zic ca ai dat un clasament relativ corect, dar se impune un schimb de locuri intre Sportul si Steaua.[/quote]

Fii sigur ca n-am sa ma supar daca iese cum zici tu. Hai Sportul! :D

Spawn09
    Member

momentan este 1-0 ptr rapid in cupa cati suporteri ai sportului estimati la meci?maine ma duc sa iau bilet sa fiu primu la casa de bilete am inteles ca e 200 mii biletu…cam scump (parerea mea)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 237 total)
  • The topic ‘21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)’ is closed to new replies.